Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ?

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 10 lata 1 miesiąc temu #1

mamy troche nietypowe zainteresowania, jedni mają quadrokoptery, zwiedzają opuszczone fabryki groty, a my mamy to co mamy choć dzieli nas sporo to łączy nas jedno marzenie i jeden cel. ciągle sporo ludzi mówi, że trzeba żeby dopiero stare pokolenie wygineło wtedy będzie można palić legalnie i spokojnie, nie tylko palić.

a może by tak dołożyć cegiełke do tego co i tak zostanie zbudowane prędzej czy pużniej, a może ciut prędzej, jak to ktoś pisał "nie ważne jak ważne żeby rozmawiać"

chciałem was zainteresowac ciekawym dla mnie bardzo, portalem www.eioba.pl ciekawy bo ludzie poruszają bardzo często tematy których nie znajdziemy w głupim tv wiadomościach i radiu, tematy to głównie przymyślenia czy porady jak żyć lepiej od miłości do manipulacji w mediach.

mam pomysła, może ktoś najlepiej z administracji zechciał by założyć tam konto i od biedy wrzucać co ciekawsze artykuły, a może sami wspólnymi siłami moglibyśmy coś tam naklepać i przedstawić się jako rosnąca grupa.

co wy na to ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Method, DevineTheDude, , Tuptuś

 
 
 

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 10 lata 1 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Bliski zajebiscie ze myslisz tymi kategoriami.Trzeba uswiadamiac wszystkich, i wszystko nie wazne w jakisposob.Portalu nie znam,alesamidobrze wiemy, ze nasza kochana roslina to sama dobroc,krzywdynie robi a w recz pomaga...Dla niej warto, jak ona dlanas:D...Pozdrowki, dobrze ze cos ktos mysli;) :whistle: :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 9 lata 5 miesiąc temu #3

odświeżam temat, ciągle myśle że to dobry temat, zajoł bym się tym tematem tyle że strach mi zostawiać swoje ip i pisać co myśle gdzie indziej jak tutaj.

ja sam i trzy lumeny tego nie zrobią.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Jak najbardziej popieram tą inicjatywę. Swoją drogą dzięki za link do tej strony. Chwilę przeglądania i znalazłem to: www.eioba.pl/a/4bx4/dom-z-konopi warto by to wstawić gdzieś na stronę jako artykuł :D
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Pancernik
  • Pancernik Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 13
  • Zebranych lumenów: 3
Golabek napisał:
[..]alesamidobrze wiemy, ze nasza kochana roslina to sama dobroc,krzywdynie robi a w recz pomaga[..]

Wow... serio? Myślisz, że zioło nie ma żadnych minusów? Może prowadzić do mocniejszych narkotyków, może być impulsem do uaktywnienia się różnych chorób psychicznych, potrafi uzależnić(nie fizycznie).

Odnośnie tematu:
wszystko co w TV = lewactwo, kurestwo, komercja, nieprawda, fikcja, propaganda, manipulacja, prowokacja
media niezależne = sama prawda, wszystko z miłości do bliźniego itd. itd.

Nie rozumiem ludzi co muszą oglądać jakieś niezależne media a ich jednym argumentem jest "bo manipulują i oszukują", czyli co, w TV manipulacja jest be i wszyscy chcą wami manipulować ale jeżeli napisali by w jakiś niezależnych mediach "człowiek zginął od marihuany" to byście pewnie łyknęli to jak młode pelikany..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wyjdżmy do ludzi, growlike.pro na www.eioba.pl co wy na to ? 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Każdy powinien się kierować własnym umysłem !
Inne rzeczy jakie słyszy lub widzi ... analizować samemu i wyciągać wnioski ...

Mamy wolną wolę ! ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Bongjour, Chuck, Pancernik
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany