Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall"

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Co myślicie o stworzeniu nowego działu ... :ganja:

Kolega Gheko! zaproponował coś takiego :

„Buenos dias!

Tak sobie pomyslalem ze fajna sprawa byloby zalozenie dzialu naszego "forumowego strain wall'a" -odmian ktore sie przewijaja, sa w jakims stopniu udokumentowane przez zamieszczajacych je uzytkownikow itd... bylo by to fajnym uzupelniem fotorelacji i strain/smoke reportow, ktorych za kazdym razem u nas przybywwa! Wydaje mi sie ze bylaby to zdecydowanie ciekawsza opcja niz "pusta lista odmian" z opisem producenta ...do ktorej mozna by bylo zawsze sie odniesc w roboczym strain reporcie!

mozna by bylo wykorzystac...

-fotorelacje,
-smoke reporta,
-info producenta,
-opinie innych uzytkownikow,

Krotkie info z topowym zdjeciem ktore nam wpadlo przy zabawie z dana odmiana, i np z linkami odnoszacymi sie do powyzszych punktow ...itd, itd. niby nic alepieknie grupuje nam cale info dla konkretnej odmiany w jednym miejscu!

Uwazam ze powinnimsmy zaczac budowac tego typu baze np. "Growlike.pro - Strain Wall" wystarczy zerknac jak ludziska dzialaja i ile ciekawych projektow pojawilo sie w tak krotkim czasie -a taki kacik hall of fame bylby ich uwienczeniem, ktory na przestrzeni lat zmienilby sie w solidny "bank danych" o wszelakich odmianach hehe (eehhh..... super!)

No nic, pozdrawiam serdecznie i na zrazie.
Hej!

p.s.. jezeli ktorys z modow podchwyc temat, prosze o przeniesienie tego akapitu w stosowne miejsce w ktorym bedziemy mogli wymienic opinie na temat owego pomyslu ”


Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

SUPER!

Dzeki "golas'inski" za miejsce ...mam nadzieje ze pomysl ten ktory ma potencjal, jak i sam watek spotka sie z pozytywna odezwa ze strony reszty naszej forumowej braci hehe!

przy pomocy modow, redaktorow, i nas samych ma spore szanse na sukcej -trzeba tylko nadac mu ksztalt!



Saludos cordiales, y gracias!
Gheko,
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Bongjour, Janek, DIESEL, mustache

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Zacna inicjatywa.
Ja bym rozwiazal to tak, ze strain-wall bylby lista watkow, a kazdy watek wygladalby tak: [breeder][odmiana] i tam wrzucalo by sie sie zdjecia, opisywalo doswiadczenia itp. growerow ktorzy mieli w swojej kolekcji ta odmiane.
Oczywiscie ktos by musial tam reke trzymac na pulsie i czyscic watek ze spamow.

Albo.

Lista kategorii, gdzie kazda kategoria to breeder, wewnatrz juz same watki z odmianami. Tak by bylo chyba nawet prosciej, intuicyjniej i czytelniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Gheko!

 

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #4

w konkretnym wątku powinien być spis wszystkich fotorelacji z tej odmiany w pierwszym poście i link do smoke reportu, a może warto taki temat scalić z smoke reportami ?,
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Gheko!

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • mustache
  • mustache Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • With great mustache comes great responsibility
  • Posty: 71
  • Zebranych lumenów: 221
Dobry pomysł! Tylko trza ustalić jakąś spójną formę i się tego trzymać, bo będzie burdel.
Najwięcej będzie o golasomatach :p
:rasta: CO ZA GIFY! :rasta: :rasta: :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Gheko!

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #6

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

ale jazda, zajebiste :D

:bongo: :joint: :joint: :rolling: :stoned: :rasta:

a pomysl rzeczywiscie swietny!
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Gheko!

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #7

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Hola!

No i super, hehe ...mi tez sie en pomysl podoba!

Poniewaz pojawily sie juz pierwsze "szkice" -z mojej strony ja bym to widzia mniej wiecej w ten sposob...

Utwozyc zupelnie nowy dzial -dlaczego ? poniewaz chcialbym uniknac "pomieszania" go z dzialem odmian, i klasycznym podzialem na banki.
Ktory w zasadzie ma czysto hhmmm, nazwijmy to informacyjno-katalogowy profil, dla starych wyjadaczy ktorzy sa juz w temacie oblatani jest to pusty dzial -bo w swoich poszukiwaniach siegamy juz nieco glebiej :) dla freshman'ow jako ciekawostka bedzie link do nowego dzialu i bezposredniego strain reportu z doswiadczeniem konkretnego uzytkownika naszego forum -jak i smaczkiem zachecajacym do dalszej przygody! a przy okazji dowie sie o zupelnie nieznanych, rzadkich odmianach itd. a ktory to podpiety moglby byc w opisie odmiany podanej przez breedera.

"Grow Like PRO - Strain Wall" -z czym to ugryzc ?

Hmmm .... pozostalbym przy takiej formie: [breeder][odmiana]!
Standardowa lista "w dol" ktora podkresli forumowa roznorodnosc, skupi sie na samej odmianie
doda nieco polotu hehe -w koncu tyle tego jest :) katalogowanie ich pod katem producena moze byc nieco nudnawe do scrollowania i skutecznie zniechecic do dalszego "grzebania" heh,

W momecie w ktorym np... pojawi sie kompletne info odmian/strainow danego producenta dajmy na to dinafem -modzi zakladaja/podpinaja watek z nazwa w temacie typu Dinafem Strains - Compete/PartOne mozna dodac rok itd z racji takiej ze co sezon wpadaja nowosci ... mozna pomyslec nad skatalogowaniem domian podpinajac je pod dane rodziny np White Family itd, itd...jak sie okaze ze baza preznie idzie do przodu :)

Hostres hehe, zapomnialem zagrac w lotto, voy echarlos y vuelvo ...cinco minutos!
-ok, ya estoy aqui!


W takiej formie tez, mogli by zablysnac uzytkownicy ktorzy, utracili lub nie zakladali grow logow, a ostalo im sie kilka fotech lub samego stashu w sloiku hehe, leniom takim jak ja i reszcie melanzerii :) dodatkowo to takie 3w1 relka z sesji+smoke report+kompletne info producent/grower!
A przede wszystkim to co najbardziej mnie kreci -czyli ten gigantyczny wachlarzyk naszych odmian, taka wisienka na torcie ktorej u innych brak -doslownie! nie wiem czy jest tam gdzies tego typu baza danych :) Dla breederow -panow i pan z gornej polki mozemy osobny dzial zapodac z genami "PULA GENETYCZNA" -hehe tez ich tutaj nie malo a wymiana puli genetycznyc/informacji na temat podstaw formumowych crossow itd, rodzicow -ojcow, matek !!
wiem wiem popynalem troche :)


No nic, pozdrawiam i na szybkim zrazie!

CZESC!


:rolling:
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Edmund Dantes

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 11 miesiąc temu #8

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Ha!

Teraz tak pomysalem (haha!)wyprzedzajac nieco sama rozmowe nad wspomnianym pomysem, ze nasi nadworni graficy mogli by rowniez nam pomoc i przygotowac "karte/arkusz" takiego strain reportu do wypelnienia, z polem dla linkow, powiedzmy trzech opcjonalnych fotek (najlepszych z mozliwych jakie mamy pokitrane w czelusciach hdd, opisem itd...

Tresc "strain reportow chcialem z wami owmoic w nastepnej kolejnosci, po dogadaniu sie odnosnie "szkieletu/formy" nowego dzialu ...

no, to PA!
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 6 miesiąc temu #9

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

I jak wygląda sprawa z tym całym Strain Wallem ? Przypadkowo tu trafiłem i pragę odświeżyć temat.
Chyba, że Strain Wall już powstał...(w takim razie przepraszam) :mrgreen:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin, hemingway, Jointowy Kac

Nowy dział "Grow Like PRO - Strain Wall" 9 lata 5 miesiąc temu #10

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

kijanek napisał:
I jak wygląda sprawa z tym całym Strain Wallem ? Przypadkowo tu trafiłem i pragę odświeżyć temat.
Chyba, że Strain Wall już powstał...(w takim razie przepraszam) :mrgreen:

Nie wiem czy powstał ale moim zdaniem z powodzeniem mozna rozbudowywac ten dział.
www.growlike.pro/forum/producenci-breeders


Mozna by tam dodac temacik do Diesla o Jamaica Dream w nowym dziala Eva Seeds.
Za jakis czas pewnie kolejni uzytkownicy(w tym ja) beda pisac swoje spostrzezenia na temat tej odmiany :)

Za jaksi czas napisze cos o Durbanie z Sensi Seeds, Orion pisał ze zfeminizował ich regi wiec geny sie zgadzaja.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany