Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Galeria, jak Dodawać Zdjęcia !

Galeria, jak Dodawać Zdjęcia ! 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • Haszczu
  • Haszczu Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Tańczący z Haszczami
  • Posty: 434
  • Zebranych lumenów: 129
Hi.

Aby dodać fotki trzeba wejść w Galerię. Buttonik widnieje w prawym górnym rogu.
Obok Grow , Kompendium Wiedzy, Forum - jest Galeria

Znajomy widok prawda :woohoo:

Jeżeli ktoś go nie widzi a ma możliwość pisania postów polecam się zalogować od nowa.
Ctrl + F5 Tez pomaga.

Po zalogowaniu należy utworzyć swój album i tam można dodawać swoje pliki.
Można wczytywać wiele plików na raz.

Po dodaniu plików pod zdjęciami będą dwa linki.
Duże i małe zdjęcie.
Kopiujemy link w posta i działa.

Proszę także o nie wstawianie zdjęć w posty używając załączników. Tylko należy dodawać poprzez wstawianie linka do odpowiedniego obrazka.


Pozdro
Tańczący z Haszczami
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Golas.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, TanieSianie.pl, kajjoje

 
 
 

Galeria Dodawanie Zdjęć ! 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Siemka :)

Aby uprościć Wam życie zrobiłem na szybko poradnik !

Korzystanie z Galerii Forum.


Pierwszym krokiem, jaki trzeba zrobić to wejść do Galerii Forum GLP, aby tego dokonać trzeba kliknąć odnośnik w prawym górnym rogu strony „Galeria”.



Otworzy nam się kolejna okno z całą zawartością Galerii.
Zobaczymy sporo różnych odnośników, z których możemy korzystać.



Aby można było korzystać z tego dobrodziejstwa potrzebujemy założyć album, w tym celu szukamy odnośnika „Utwórz / uporządkuj moje albumy”.
Po kliknięciu widzimy kolejne opcje, z których możemy korzystać.



Na samym dole wybieramy opcję „ +Nowy album” dzięki temu możemy założyć swój pierwszy Album i nadać mu nazwę, a przykładem jest tutaj „Mój nowy Album”.
Po wpisaniu nazwy naciskamy „OK” i mamy założony katalog, w którym możemy zacząć umieszczać zdjęcia.



Chcąc dodać zdjęcia do założonego naszego Albumu o przykładowej nazwie „Mój nowy Album” wybieramy odnośnik na samej górze po prawej stronie o nazwie „Dodaj plik”.
Pojawi nam się opcja przesyłania plików do wybranych Albumów.
Klikając na „Wybierz Album” pojawi nam się nasz założony wcześniej katalog.



Po wybraniu tego Albumu możemy przystąpić do wybrania fotek, które chcemy zamieścić w naszej Galerii.
Wybieramy opcję „Przeglądaj” i wyszukujemy na swoim komputerze, lub dysku zewnętrznym miejsce, w którym mam zdjęcia do przesłania.



Zdjęcia możemy przesyłać pojedynczo lub po kilka, jak nam się podoba tak robimy.
Po zaznaczeniu zdjęć do przesłania klikamy „Otwórz” i zaczyna się transfer na serwer.



Jeśli wszystkie wybrane obrazy zostały przesłane naciskamy „Kontynuuj”



Zostajemy przeniesieni do kolejnego okna, w którym widzimy wszystkie zapisane pliki w naszej Galerii.



Teraz wystarczy tylko wybrać zdjęcie, które chcemy zamieścić na Forum i na nie kliknąć.
Znowu przeniesie nas w miejsce gdzie można kopiować odnośniki (linki), aby móc wklejać je na Forum GLP.
Mamy tutaj do wyboru dwie opcje: „Wstaw w forum miniaturkę” lub „Wstaw w forum duże zdjęcie”.



Można też kliknąć szybko 2 razy lewym przyciskiem myszki w okienko koło „Copy”, a potem wcisnąć na klawiaturze „Ctrl+C” i też dzięki temu odnośnik fotki zostanie skopiowany.
Potem wystarczy tylko w naszym temacie lub poście na Forum kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać opcję „Wklej” lub użyć przycisków na klawiaturze „Ctrl+V”.

Mam nadzieję, że w miarę jest ten mały poradnik czytelny i większość Użytkowników nie będzie miała problemów z dodawaniem zdjęć do Galerii, jak i wstawiania na Forum.

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Leo Messi, Bongjour, Jacek, 4Elements, KLICZKO, Paszczak

Posty/fotorelacje a rozdzielczość zdjęć 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Witam.Czy jeśli mam.zdjecie o rozdzielczości 5000pikseli na 4000pikseli to trzeba zmniejszac jego rozdzielczość dodajac je do galeri z puzniejszym zamiarem umieszczenia go w fotorelacji?Czy takie zmniejszenie rozd.moze ulatwic sprawe przy przegladaniu owej fotorelacji przez innych urzytkownikow?chodzi mi glownie o aspekt techniczno/sprzetowy.Czy sie krocej nie załadowują dzieki temu strony itp...Czy moze wygodniej dla przegladajacych bedzie umieszczac w galeri zdjecie w pelnej rozdzielczosci a nastepnie tworząc posta kopiowac link do malego zdjecia i ewentualny zainteresowany sobie kliknie i sam powiekrzy,jak lepiej?
Temat został zablokowany.

 

Posty/fotorelacje a rozdzielczość zdjęć 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Garbaty Bociek
  • Garbaty Bociek Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • nic
  • Posty: 90
  • Zebranych lumenów: 354
Zdjęcia są automatycznie skalowane do rozdzielczości 2 048px × 1 366px.
Niestety jest jeden sposób aby wyświetlić zdjęcie w takiej roździelczości - po umieszczeniu w poście dużego zdjecia klikamy na nie prawym i otwieramy w nowym oknie. Innego sposobu nie znam, nawet przez galerie nie zobaczysz pełnego rozmiaru czyli 2048 dłuższy bok.


ps. Pytanko można było wrzucić w jakimś istniejącym temacie.
Wszystko co tu naskrobałem, to wymysł mojej chorej wyobraźni.
Jestem jebnięty w czoło! Kle Kle.
Mieszkam w aborygenii, a zdjecia ściągam z neostrady.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Koza
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany