Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ???

TAK ! 34 50.7%
NIE ! 33 49.3%
Łącznie oddanych głosów: 67 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ???

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #41

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Głosowałem na tak ale prawda jest taka że quiz to żaden problem z wojaszkiem Google więc marna szansa,że odblokowanie tych działów sciagnie wartościowych graczy bo przy roślinach trzeba dużo więcej się natyrac.Skoro chcecie wartosciowych graczy to niech każdy scisnie poslady i zacznie zapier.alac:)bo mam wrażenie że niektórzy odpuscili:(na pewno nie jest to szybki proces ale nie da się w rok zrobić czegoś wielkiego...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez LfWEED.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Sandacz

 
 
 

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #42

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Golas napisał:
Sam Koziku pisałeś, że się mało dzieje ...

ano pisałem ale nie w taki sposób wychodzić do ludzi. Nawet nie mamy narzędzi by karać chamstwo i nagminne pyskówki.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #43

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

A kogo tu niby jkarac mamy jak tu pusto jak w ....

Po zniesieniu qizu i wrzucenie forum w Google myslisz ze bedzie odrazu 100 nowych userow ?

A czy tak ciezko wrzucic np ielona zolta i czerwona kartke dla nie poslusznych mysle ze to najmnieszy problem ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #44

jak chcecie karac to ja moge byc forumowym psem od czasu do czasu troche, i jakis fajny sposob na karanie sie wymysli tak zeby nie banowac od razu a dawac np zakaz pisania na tydzien za maly syf, miesiac z sredni a trzy za wiekszy, co inteligetniejszych to nauczy pokory a debili moze tez :p

a konieczne jest to google jebane ? moze wystarczy sama reklam w splifie, kiedys przeciez bylismy w splifie, nie da rady wiecej ?
a moze by jakas przyjazn z innymi forami nawiazac ? czy stronami o uprawie. choc niewiem czy taki rodzaj polityki jest mozliwy.

generalnie mysle ze wszyscy mamy jeden cel a czy jednemu podoba sie takie forum czy takie to jeden huj.

mi sie brdzo podoba ze niema googli. i dla samych googli to bym same biuletyny zostawil nic wiecej. google to skurwysyn.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #45

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

bliskiNatury napisał:
jak chcecie karac to ja moge byc forumowym psem od czasu do czasu troche, i jakis fajny sposob na karanie sie wymysli tak zeby nie banowac od razu a dawac np zakaz pisania na tydzien za maly syf, miesiac z sredni a trzy za wiekszy, co inteligetniejszych to nauczy pokory a debili moze tez :p

a konieczne jest to google jebane ? moze wystarczy sama reklam w splifie, kiedys przeciez bylismy w splifie, nie da rady wiecej ?
a moze by jakas przyjazn z innymi forami nawiazac ? czy stronami o uprawie. choc niewiem czy taki rodzaj polityki jest mozliwy.

generalnie mysle ze wszyscy mamy jeden cel a czy jednemu podoba sie takie forum czy takie to jeden huj.

mi sie brdzo podoba ze niema googli. i dla samych googli to bym same biuletyny zostawil nic wiecej. google to skurwysyn.


A ja napisze ze zastanawia mnie troche czego tu sie obawiac
Czy nie jest tak ze jak by chcielinas wyjebac (policja ) wyjebali by nas obojetnie jakich zabezpieczen bysmy nie uzyli Wlamuja sie do Firm takich jak SONY czy np Prezydencki Bialy Dom USA
Myslicie ze by mial ktos wiekszy problem z jakim kolwiek forum?
Napewno nie, wiec moim zdaniemnie ma cosie obawiac jakis googli ;)

Pzdr Baba
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #46

masz racje Babys tez kiedys przechodzilem taki sposob myslenia, generalnie temat dlugi i ciekawy zeby nie spamowac powiem w skrocie: chodzi mi to o ze jesli mamy mozliwosci (administracja) to moze warto wlasnie taka droge sprawdzic ( moze da sie wbic jeszcze raz na splifa jakims dobrym pomysłem) jesli nie podolomy znalesc takiego pomyslu lub innego, to wtedy to zasrane google.

mozna pomyslec o innych pomyslach na odswiezenie promowania forum, niemam n ate chwile nic w glowie ale mysle ze jak sie skupimy to chyba cos wymyslimy :) (mozna sie tez upalic jakims kreatywnie dzilajcym ziolem i tak probowac :D :)
:peace:
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #47

  • OCoBiega
  • OCoBiega Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Joint & Sport
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 230
Dwa zdania ode mnie, bo świeżak jestem. B)

Test - Za pierwszym razem zniechęcił mnie i olałem stronkę.Po 2 dniach stwierdziłem "Dla chcącego nic trudnego".
Zaliczyłem za 2. razem bez googlowania a poległem na pytaniu o litry i dm3.(z matematyki zawsze cieniak byłem :D )
Jak dla mnie test powinien zostać.

Pozdrówki
OCB
"Przed diabłami w mundurach chroń mnie Panie Boże" - ze złodziejami poradzę sobie sam.
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #48

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Ja chciałem tylko przypomnieć, że test miałby zniknąć na jakiś krótki okres, max do pół roku, do tego kilka widocznych działów, zachęcających gości. Co do promocji forum, większość wlepki trzyma w szufladzie zamiast czasem przykleić w miejskim szalecie lub w ogrodniczy na regale... do tego po raz któryś juz wspominam o tym, że bez fb nie ma istnienia w dzisiejszym świecie, nawet głupi instagram i codziennie lub co drugi dzień jakąś fotkę ładnego topa, krzaczka...

:bongo:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #49

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Głosowanie i temat zamykamy w Niedzielę (27.09.2015), więc proszę tych co nic nie pisali lub nie głosowali o swoją decyzję. ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #50

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Zostały ostatnie godziny...
:joint:
I don't always talk, but when I do, It's important
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany