Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ???

TAK ! 34 50.7%
NIE ! 33 49.3%
Łącznie oddanych głosów: 67 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ???

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #1

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Zacne grono Administracji jak i Moderacji prowadziło dyskusję na temat odblokowania Forum GLP dla większej rzeszy Użytkowników ... doszliśmy do wniosku, że warto spróbować i dać szansę tym mniej doświadczonym Farmerom.
Nasze wieloletnie doświadczenie udowadnia, że potrafią się trafić pasjonaci, którzy są mniej doświadczeni, a bardzo wartościowi ! :ganja:

Dlatego zakładamy Ankietę i prosimy, aby nasi wspaniali Użytkownicy oddali w niej głos.
Wasze wypowiedzi są równie ważne dla nas.

Widoczne działy dla ludzi bez Rejestracji i Testu...

F.A.Q. Dla Początkujących
Medycyna
PRAWO / PORADY PRAWNE
Uprawa Mary Jane - Sprawy Techniczne
Odmiany Konopi Indyjskich
GENETYKA CANNABIS
Warsztat
Artykuły - Wiadomości Ze Świata Konopi Indyjskich
SKLEPY

Działy widoczne po Rejestracji i zdanym Teście ...

Nasze Rośliny - Fotorelacje
Konkursy & Open Seed
Rozmowy przy paleniu

Dodatkowo po spełnieniu warunków ...

TARGOWISKO FORUM GLP
ShoutBox

Zapraszam do dyskusji i głosowania ! ;)

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Golas.
Temat został zablokowany.

 
 
 

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #2

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Nazbiera się trochę hejterow i moze rozrusza to rozleniwioną administracje B) taka cisza i spokój tutaj panuje :peace:
ale niedoświadczony rolnik nie znaczy ze jest zły a i jakies nowości tutaj przyniesie :ganja:



pozdro
Sandacz :rolling:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #3

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Jeżeli ktoś jest zbyt leniwy , żeby wygooglować odpowiedzi to ja nie wiem czy jest wartościowy.
Zrobi się syf.
Pozdro

edit

aaa i to miało dawać ciut więcej bezpieczeństwa, tak?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez DIESEL.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, Warrior, , Mickey Mouse

 

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #4

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

75% nowych użytkowników i tak założy konto tylko po to żeby wejść kilka razy, i zniknie :) . a nick będzie wisiał.
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Mickey Mouse

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #5

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Mieszane mam odczucia ale wypowiedz Diesla mnie przekonuje, będzie spam i pytania jaką lampę na 0,2M kwadratowego . Może jakby lekko odseparowac nowicjuszy co by nie mogli wszędzie zaglądać do momentu zaliczenia testu na minimum 90% ?

:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #6

ja proponuje cos takiego:

niech test zostanie ale nie jako koniecznosc tylko dobrowolna forma sprawdzenia sie/ich dla tych bardziej zangazowanych, bo test jest bardzo fajny. I np. zablokowanie pw dla tych co nie zrobili testu czy limit jako dalsza motywacja to tez sprawi ze nie bedzie ofert handlu czy dziwnych wiadomosci, lub inne ograniczenia np. do nasion itd...

oczywiscie dodac "kontrolke" ktora bedzie swiecic, informowac " nie zrobiłeś testu kompetencji" ;) i na takich ludzi bardziej zwracac uwage.

tych spamujacych hejtujacych trzeba bedzie poprostu karac dawac punkty negatywne i banowac - takie zycie. jestem za tym zeby sprobowac przez kilka miesiecy a jak sie panowie administracja znudzicie banowniem to mozna dalej zablokowac - to przeciez nie polski rzad ze jak cos nie wyszlo to trzeba sie koniecznie trzymac, eksperymentowac wypada i zawsze mozna wrocic do tego co bylo lepsze jesli nie wypali.

fajnie ze cos sie dzieje :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, JIM, Prosty człek, prometeusz, Chuck

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #7

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Jestem tego samego zdania co bliski. Możliwość rejestracji bez testu ok, ale bez testu zablokować PW i jakoś oznaczyć ich, może jakiś inny kolor nicka, albo jakaś odznaka początkujący?
Ale to tylko moje zdanie...
Temat został zablokowany.

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #8

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ???

Co macie na mysli piszac "odblokować forum glp" ??
Mozna bedzie przegladac forum bedac gosciem bez obowiazkowej rejestracji??
Jesli tak to jestem przeciwny....

Szczerze mowiac to swego czasu ten glupi test mnie tylko zniechecil, do dzis nie wiem co to jest EC :D
Powiem wam szczerze ze prawie olałem próbe jego kolejnego przejscia ale wiedzialem ze warto... z tym ze dostałem wczesniej cynk wiec probowalem dalej.

Podsumowujac, usunolbym test ale uwazam ze forum powinni moc przegladac jedynie zarejestrowani uzytkownicy.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #9

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Test miałby być zniesiony na próbę, ok. 6 miesięcy. Na pewno wielu zacnych growerow ominęło forum z racji na ten quiz, siedzi uwalony przed monitorem i mu się ni3 chce, zwyczajnie ;) nie bójcie się pytań nowicjuszy, nie zaleje nas fala imigrantow z kraty i polskich gimnazjów, zanim się to rozhula minie te pół roku, wyłapać my perełki a do pomocy mamy Was!


:bongo:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Czy jesteś za tym aby znieść „Test” i odblokować Forum GLP dla reszty „Świata” ??? 8 lata 7 miesiąc temu #10

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Duza ilosc aktualnych użytkownikow ma spora (jebitna) wiedzie ktora mozna przekazac poczatkujacym (mniej doswiadczonym) rolnikom. Zyc wiecznie nie bedziemy i trzeba to przekazac. a jak bedzie dalej jak do tej pory to stawiam ze za okolo rok bedza tylko admini na forum. Zreszta mozna zauwazyc ze ilosc udzielajacych sie uzytkownikow spadla drastycznie w ciagu paru miesiecy.




a jezeli bedzie tak ze bedzie mozna patrzec jak na # bez logowania sie i przegladanie relaji in out i innych ciekawostek to ja dziekuje :)


:rolling:


test mozna zniesc ale np. rolnik bedzie mogl patrzec na fotorelaje i inne dopiero po napisaniu powiedzmy 50 sensownych postow :D



pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS, Człowiek Nauki Fazy
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany