Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #1

sens prosty jak but walcie piszcie swoje tematy i pomysly na to jak mozna forum rozlekramowac czy innym sposobem znajdowac ludzi ktorzy chca sadzic lub juz to robia wszelkie pomysly te denne i te porypane nie bojcie sie ze ktos wam napisze ze jest *ujowy czasem cos sie wydaje nierealne w cos niewierzymy a po czasie sie okazuje ze to bylo by najlepsze wyjscie nie mieliscie nigdy tak ?

oczywiscie nie piszcie zeby na klapie od klozetu w klubach naklejac logo glp, ale nawet jesli to nikt was za to nie zagryzie ;)

no to moje pomysly na dzisiaj sa takie
1. zeby zalozyc temat na jakims blogu wielkim forum internetowym jakiejs alternatywnej stronie dla nietypowych ludzi, w miejscach ktore sa w jakis sposob skojarzone z nietypowymi ludzmi lub poprostu gdzie jest ich wiele.
co by tam mialo byc napisane ? np. taki artykol stworzony z cytatow wypowiedzi ludzi z specjalnie stworzonego watka o pytaniu np. dlaczego masz takie niebezpieczne hobby.

2. moze warto zablokowac nasze pomysly na widoczne tylko dla kogos kto jest tu dluzej i nie dzielic sie nimi z innymi forami by mozliwie pozostac takim bardziej prestizowym forum czy moze pokazywac i dawac przyklad np. napisac jakis temaat w tym dziale o tym co charakteryzuje te forum np. piekna kultura, darmowe nasiona.

3. forum braterskie bo w tym kraju tak jest ze jak sie komus chce pomodz to sie mu robi krzywde, bo ludzie pasjonuja sie w szukaniu problemow i klopotow innym jak sie patrzy na szkolnictwo nawet az po indywidualne pzypadki np. w pracy. (co on pierdoli ?) a no chodzi mi o to ze niewiem jakie sa interesy administracji i niechce ingerowac za bardzo, tylko po prostu mi sie wydaje ze gdybysmy mieli jakis temat w technicznym o innych forach albo nawet dzial, a oni zrobili tak samo to bylo by to poprostu spoko :) nie dzielmy sie to nie tylko spoko ale moze sie oplacic dzisiaj nowi sprzedawcy to nie tacy ktorzy chca wcisnac eskimosowi lud wyprodukowany w afryce ale ci co daja to co potrzebujesz, dobrze zarabiajacy ludzie patrza na to czy moga zrobic cos dobrego dla swiata w swojej firmie. mozliwe zyski:
+ migracja ludzi raczej zyskamy a tych ciulowych sie zbanuje - potrnowal bym se skila :silly:
+ mozliwosc wziecia lub dawania naasion a oba fora jednakowo akceptowaly by warunki os. np. ktos kto ma tam sporo postow i fotorelacje nie musial by ich kopiowac tutaj zeby tutaj spelnic wymagania do os. jesli oczywiscie potwierdzi sie na koncie tutaj i tam w jakims watku do tego stworzonym i jesli organizator os na to pozwoli, a jednoczesnie jesli ktos na tamtym forum mial spelnial wymagania ktore na tym forum daja odznaki to moglby je juz tu miec po wpisaniu sie do watku, tak samo kary i bany za niespelnienie warunkow - to koniecznie. oczywiscie a bany za posty czy inne zasady forum nie laczyly by sie, ale zbanowanie konta tam odbiera ordery - kuwa alem nawymyslal zasdy
+no poprostu cos pozytywnego

4. kolejny pomysl to taki wolontariat podobny do pierwszego : zeby ludzie mieli jakies konta pozakladane przez tory czy cos tam, na innych forach i nie gadali nic o ziole ale pisali tematy posty z banerem forum na tamtych strochach.

5. na koniec pomysl taki perfidny troszke zeby dawac ludziom szanse i odslylac do takiego watku "co mozesz zrobic dla forum" ze po zrobieniu jakiegos tam zadania jak wolontariat bedzie mogl dostac spowrotem mozliwosc pisania na forum - to tylko dla najgorszych przypadkow takich ktorym nalezy sie ban nie za byle co

jeszcze jedno
6. zeby jednak rozwinac dzialy tematyczne jakies modliszki dzikie weze, spacery w gory medytacje szydelkowanie nawet polityka i pilka nozna :D moze warez, nie tylko dlatego ze to nie potrzebne ale w takich dzialach moglby pisac kazdy kto ma juz konto, a ewentualne potem rozdawanie nasion bylo opierane nie na pisaniu glupot w dzialach o sadzeniu, bo jak ktos kto robi to np. pierwszy raz moze cos napisac jak pytania i cos wnoszacego do tematyki, czasem sie czyta inne fora to jest masakra jak szukajac informachi czyta sie co chwila jak ludzie gadaja o pierdolach straszne to przeciez tak naprawde to spam, a ludzie chcieli by sie pewnie troche rozgada, tymbardziej jesli beda mieli taki nakaz wiem bo sam tak robilem dawno i czasem tez robie :P

no ciekawe czy sie temat rozwinie.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour

 
 
 

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #2

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Nie chce mi sie czytać tego całego posta chce powiedzieć dwie rzeczy. Pirwsza co wam ostatnio odjebało z tym sciaganiem użytkowników? kogoś dupa o coś boli hajsu mało czy o chuj chodz? macie sporą społeczność growerów i to większość z nas jest doświadczona pokazuje kawał dobrej roboty a cała gimbaza rozbija sie o haszysza a my tu mamy spokoj który bardzo cenie. To że ściągniecie więcej użytkowników wpłynie na jakość tej strony bo ci którzy chcieli już tu są a reklama ściągnie nam tabory gimbazjady sempiacej w os i wrzucających pytania w stylu co za odmiana albo ile bd ze zdjeciem udupconej 2tyg sadzonki...
Więc dejcie se dupie siana a jak sie chcecie reklamować to na ujaranych mam tam wtyki moge coś zdzaiłać jest tam paru wartościowych gości.
Chcecie zrobić coś dobrego dla tej strony? kminicie jakies durne konkursy a gdziejes cos co powinno byc co sezon najwiekszy krzak out itd? ja sie pytam gdzie? Nie trzeba żadnych nagród wystarczyła by jakas odznaka dla zwycięzcy.
Pamiętajcie czemu hasz upadł bo sie nie umieli dogadać bo o pestki sie debile kłucili jak narobicie zamieszania to tu bedzie to samo...
:peace:
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys, Pingwin, KLICZKO, Mickey Mouse

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #3

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Nikt nie zarabia na forum tu robione jest wszystko z pasji do MJ

Zgodze sie troche z toba Gwyhyr zaczyna sie tez za duzo wymyslania co zmienic itd
najpierw dokonczmy konkursy do konca, odpalmy nowe niech maja ciaglosc

Posortujmy nasiona i nagrody

tyle mowione niedawno bylo o seedbanku GLP jeszcze nikt nawet dupy nie ruszyl


Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Dokładnie, nikt nie czerpie korzyści materialnej z forum, raczej są w nie pompowane prywatne pieniądze ;)

Gwuhyr Nie chodzi nam o masy użytkowników w przedziale wiekowym 13-17 lat tylko o zwiększenie aktywnosci jak i dotarcie do szerszej grupy dobrych growerow ;) Jeśli masz opcje z tamtą strona to jasne, mógłbyś ogarnąć mała reklamę, lub niech czasem dodadzą jakiś obrazek z naszym logo, tylko, że raczej odbiorcami tych stron jest w/w grupa ludzi ;) kłótni o nasiona tu nie będzie o to się nie martwcie.


A z tymi wlepkami w kiblu to aż mnie zacheciles Bliski; )







Ogarniemy konkursy i resztę, co zaczęliśmy a potem będziemy działać, co nie oznacza, że nie czekamy na podpowiedzi ;)

:bongo:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, KLICZKO,

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #5

Bongjour zawsze cenilem sobie bardzo twoje wpisy :mrgreen: tym razem tez tak jest :joint:
dobre to bylo

Gwyhyr
cenne rzeczy piszesz i bardzo dobrze ze piszesz, ja tez sie boje o utrzymanie poziomu forum czy damy rady, dziwne ze malo ludzi o tym pisze, moze warto o tym pomyslec. juz teraz. dzienki

sciagc nowych to z dwoch powodow jak dla mnie:
bo troche wiecej dal bym rady dziennie przeczytac jak tu jest
bo moze pojawily by sie jeszcze bardziej ciekawe watki
bo moze tacy ludzie sie pojawili jak sub choc nie lubie jego spamu, ale z cennymi merytorycznymi kawalkami wiedzy ktora potrafi wprowadzic zauwazalne roznice w ulepszenie grow, to jesli tacy sa napewno warto zeby byli tutaj

zmiany niekoniecznie musza sie wiazac z jakimis bardo wielkimi trudnoscciami w dostosowaniu sie albo z nakladem czasu lub kasy, ale napewno beda zweryfikowane jako trafne albo nie i dlatego ze byla by szansa na te pierwsze moze warto cos powymyslac, ktos kto wymyslil fejsbuka tez byl prosty czlek i nie wiedzial co to wyjdzie, wiec kombinujmy :)
(tylko w polsce istnieje slowo kombinowac)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #6

  •  Avatar
To to tam huj ale jak cos zrobic jak tu jednosci niema bliski miedzy nami glpowcami kazdy wyjebane jajca na wsio.Jak ludki zaczna gadac ze soba zyc jak ludzie nie jak hujwie co to moze peknie oslona uludy,klosz kurwa niszczacy wsio dookola.Wtedy moze i beda seedbanki glp i gazetki i zycie normalne jakies.Narazie grupowo prostych spraw tu sie poogarniac niedarady a co reszte pomyslow.Najpierw pokonczyc co dawno zaplanowane i i to cyrk.Ciagle mam glupia nadzieje ze to wyjdzie na prosta i choc tu bd gralo.A nie to sie posralo...Pozdr hehehe :) :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #7

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

A Ja mam prośbę o używanie znaków diakrytycznych bo się tego czytać nie da.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Belial

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 6 miesiąc temu #8

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Uważaj jak edycje robisz Bliski ! :P

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, prometeusz

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #9

nie cierpię ale postaram się dla was.

kolejny pomysł to taki, żeby załatwić open seedy przez sklepy

no ale najpierw to trzeba te gimbaze tu sprowadzić


kapnołem się jak już zapisałem post i nie mogę przywrócić :D
przepraszam Golas
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #10

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

bliskiNatury napisał:
nie

no ale najpierw to trzeba te gimbaze tu sprowadzić

s

¿¿¿¿¿¿

NIE Szukamy gimbazy! Jedynie chcemy dotrzeć do szerszej grupy konkretnych growerow, quiz zatrzyma imigrantów gimnazjów
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany