Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #11

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

No właśnie, też nie zakumałem. Gimba już ma swoje forum ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #12

Panowie jeśli dobrze pamiętam to wszyscy troje mieliśmy kłopoty z ilością ostrzeżeń na innym forum :D no chyba że nicki żle pamiętam. :peace:

patrząc na inne fora ludzie piszą głupoty zadają kretyńskie pytania, ale też robią bardzo nowatorskie rzeczy i potem zostają wrtościowymi urzytkownikami którzy wzajemnie się szanują i współtworzą forum wnosząc wielki wkład swoją osobowością w nie. a potem zostają tam razem z tym wkładem, bardzo trudno jest ( jak widać) znaleść mistrza który chce swoimi doświadczeniami dzielić się z innymi, albo przekonać go, żeby po kilku latach zostawił wszystko i przeszedł na inne forum. jeśli dobrze pamiętam u nas Padadeszcz jest też przykładem osoby która sprawiała trochę kłopotów na początku a dziś pokazuje piękne rośliny.

nie musicie się zgadzać z tą treścią która jest próbą interpretacji dlaczego jest tak jak jest, nie koniecznie wszystko rozumie najlepiej. powojenne niemcy bardzo szybko odbudowały swoją gospodarkę bo mieli nakaz sporej kwoty swoich zysków przeznaczyć na inwestycje.

mówiąc gimbaza nie mam na myśli nieletnich lecz osoby "młode w uprawie" które się uczą lub chcą się uczyć, czerpią wiedzę z innych miejsc internetu i chcą ją przynosić tutaj.

:)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #13

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

bliskiNatury napisał:
mówiąc gimbaza nie mam na myśli nieletnich lecz osoby "młode w uprawie" które się uczą lub chcą się uczyć, czerpią wiedzę z innych miejsc internetu i chcą ją przynosić tutaj.

Uff... Bliski, bo już myślałem żeś się przećpał :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

 

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #14

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Jeszcze mam głos to coś napisze bo chyba nie spieszno modowi do usunięcia mnie :D

sadźcie różne odmiany ch..j wie skąd jakieś papaje czy cos bo jest tego od ch..uja odmian...
bo wałkowanie na relacjach w większości tych samych odmian albo jak juz one byly pare razy, juz sie ludziską znudzilo :)

a ktos sobie ubzdura odmiane (np.fuck) a na glp bedzie. i juz pytanie co do tej odmiany :D

trzeba rozwijac stain garden czy jakos tak i zeby byl dostepny w wyszukiwarce g..gle a jak ktos bedzie szukal jakiejs odmianki i info co do niej to i sie na forum zaloguje :)
tylko ze powinno byc tak ze zdjecia w tym temacie powinny byc widoczne po zalogowaniu i powinno to byc napisane :)

chwilka tajemnicy i i moze jakis nowy urzytkowik sie znajdzie co bedzie mial jakies swoje doswiadczenia i energi zeby pokazac conieco na łamach forum :)


to tyle ode mnie :)

pozdro
Sandacz :rolling:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez Sandacz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #15

  • biedra
  • biedra Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 234
  • Zebranych lumenów: 779
Natchnęła mnie dziś taka myśl żeby może ukłon zrobić w stronę seedbanków.
Gdzie szukać ludzi którzy się interesują gandzią?
trzeba zacząć szukać od nasionka i tu moja myśl
gdyby seedbanki dodawały do nasion wlepki GLP trafiły by one do odpowiednich ludzi?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy, Lutek

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #16

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

Jako że mam czas to coś od siebie napiszę. Dlaczego 2 mc temu wybrałem to forum? powód może smieszny - mieszkam w uk i akurat sie przeprowadzalem i czekalem miesiac na zalozenie neta i ciągnąlem z wifi z mojego samsunga ze ze mam jakis zje**ny adult filter i nie mozna tego wylaczyc u operatora jak mam na karte telefon - ze jak wpisywalem znane mi z przeszlosci fora to mi to blokowalo, az wszedlem na glp i o dziwo nie zablokowalo mi tej strony wiec wszedlem na forum i przeszedlem test i tak sie zaczelo i trwa i zostanie poki co. Pomysl zeby sklepy z nasionami dodawały wlepy jako gratis - dobry pomysl - chyba jeden z lepszych tzn konkretniejszych. Nie uwazam zeby okreslenie gimbaza trafnie okreslalo osoby typu ja czyli swieze ktore prowadza jak ja obecnie pierwsze grow - gimbaza to gimbaza i innego znaczenia nie ma niz gownazeria z gimnazjum ( to moje zdanie). nie wiem ile czasu dziala to forum ale wiem ze na siłe ludzi szukac nie ma co - wiem ze chcielibyscie troche wigoru wpompowac ale nie tedy droga. Staram sie wchodzic choc na chwilke codzien zeby zobaczyc czy cos ciekawego nowego jest co mnie by zainteresowalo, w polsce nie mam znajomych co podzielaja nasze hobby - z prostego powodu - brak warunkow do indoor, moze zachece kolege zeby na outa cos zrobil i dolaczyl do forum ale wiecie reki nie dam uciac ze sie uda, w dzisiejszych czasach mysle ze wiele for(chyba tak sie odmienia) ma zagadke jak wypromowac sie zeby nowe sily wprowadzic do zycia danego forum i nie wazne jaka tematyka. banery na innych forach- dobry pomysl, niestety obecnie nie mam nic od siebie mądrego do pokazania jak ulepszyc forum. tak jak juz zostalo wspomniane - sadzcie koledzy i kolezanki coraz to rozne odmiany wtedy wzbogaci sie "encyklopedia" glp o uprawianych przez nas odmianach. Jesli na sile szuka sie nowych osob do forum - zle mi to pachnie,ludzie maja za dlugie jęzory. tez sa takie czasy ze ludzie wymyslaja sobie ze nie maja czasu albo ze cos a tak naprawde staja sie tacy leniwi ze nie chce im sie nawet na forum wejsc powiedzmy raz na pare dni , nie wspominajac juz o tych ktorzy sie zarejestrowali - napalili na informacje na forum jak byk z jednym jajem - dowiedzieli sie co chcieli i uciekli z forum.
Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Babys, Bongjour, KLICZKO, Lutek

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #17

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Z wlepkami ciekawy pomysł ,ale jest też i szkopuł ... Nie mamy pewności ,że wlepki będą mądrze rozdzielane na paczki. Nikt z pracowników sklepu mając dziennie do zapakowania 50 paczek nie będzie zastanawiać się czy wrzuci do danej paczki 1 wlepkę czy też 10 np. GLP .

A ja nie mam 10000000 wlepek aby rozdawać je wszystkim na prawo i lewo :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Re:Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 5 miesiąc temu #18

  • biedra
  • biedra Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 234
  • Zebranych lumenów: 779
Nie myślałem o rozdawaniu miliona wlepek ana prawo i lewo a o skutecznej gebelsowskiej propagadzie.
Dużo też niema co kombinować poprostu zamówienie powyżej stówki ciach wlepka powyżej 500 zl 5 wlepek a do grubych zamówień dawał bym nawet kaledarz.
To jest oczywiście przykład
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pisz i oceniaj - pomysły na rozwój forum 8 lata 3 miesiąc temu #19

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany