Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Funkcjonalność Forum GLP !

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 7 miesiąc temu #31

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Jest or bedzie obsluga Taptalk 4 ? Bo probuje wyszukac forum ale cos nie umie znalesc... Ale dopiero zaczyna przygode z androidem takze moze cos zle robie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 7 miesiąc temu #32

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

avk napisał:
Idee nowego forum chwaliłem już w mojej fotorelacji, więc bez zbędnego słodzenia przejdę do konkretów. Otóż w mojej skromnej opinii nie do końca uważam, aby rozstrzał kategorii i działów tego forum wzorowany na # był do końca przemyślany i prawidłowy. Jak z resztą pokazało doświadczenie poprzedniego boardu te rozwiązania nie koniecznie sprzyjają przejrzystości i porządkowi dyskusji. Szanownym włodarzom Growlike Pro, sugerowałbym jego ponowne przemyślenia a tymczasem dzielę się z Wami gramem moich subiektywnych sugestii względem poruszonego tematu:

Śmietnik - czy naprawdę jest konieczność, aby był on dostępny dla szerokiego gremium użytkowników, skoro jak głosi sam opis, trafiają tam posty niepotrzebne i spam?

Rozmowy przy paleniu - Cała ta belka nie wydaje się być do końca przemyślana. Na # nie chciało się tam zaglądać choćby przez mnogość tych wszystkich osobnych działów

Dobry humor - przecież cały ten dział można zawrzeć w jednym temacie a jeśli już koniecznie potrzebna jest ku temu osobna kategoria (imo bardzo wątpliwe, zwłaszcza w początkowym okresie funkcjonowania świeżego forum) to lepiej uczynić z tego podforum.

Smoke reports - Opis: "Opisz Jej Smak, Moc i Działanie ..." a poniżej mamy kolejny dział Działanie MJ który na dobre traktuje o tym samym. Czy nie lepiej byłoby złączyć obydwa, zwłaszcza że wszyscy wiemy jak obydwa działy "super" wyglądały na forum #. Swoją drogą czy te idiotyczne wielokropki (do tego po spacji) kończące opis każdej kategorii to chyba nie konieczie dobry pomysł raczej nie dodający temu miejscu czytelności.

HISTORIE PO ZAŻYCIU - Kolejny dział, który z powodzeniem można upchnąć do jednego przypiętego tematu jak to ma miejsce choćby na hyperreal

Aby z mojej strony nie przesadzać to na razie tyle, co nie znaczy że reszta działów prezentuje się idealnie ;). Przykładowo nie wiem czy istnieje taka wielka konieczność jeśli chodzi o rozdzielenie fotorelacji na zaawansowanych i początkujących, zwłaszcza że pojęcia są te bardzo subiektywne. Przykładowo mamy użytkownika X, który uprawia od kilku lat, więc zgodnie z logiką zakłada swój temat w dziale dla zaawansowanych. Z różnych względów jednak jego obecny sezon nie należy do udanych. Z drugiej strony mamy użytkownika Y, dla którego jest to pierwsza przygoda z growingiem. Mając w sobie trochę pokory zakłada swój temat w fotorelacjach dla początkujących, jednak czy to przy odrobinie szczęścia czy za sprawą umiejętności i talentu udaje mu się wysadzić rośliny o wiele bardziej imponujące niż te w ogrodzie pana X. Skala stażu i posiadanej wiedzy to często tylko ułamek tego co ostatecznie rośnie nam w ogrodzie, zwłaszcza kiedy mowa o sadzeniu pod gołym niebem. Ostatecznie mamy dwa działy różnorodnych fotorelacji, gdzie nazwy obydwu nie do końca odzwierciedlają ich zawartość. Do tego, przez ten niepotrzebny podział i powołując się na obserwacje poprzedniego forum sprzyja to ignorowaniu fotorelacji "początkujących" a szkoda, bo niejednokrotnie co zaszło tam ujrzeć zawstydzało niejednego wyjadacza z "lepszej" sekcji forum.

Czytając to co napisałeś z jednej strony zgodzę się z Tobą ale z drugiej mam pewne wątpliwości... Mianowicie, czy to forum było tworzone dla doświadczonych growerów, którzy razem stworzą kompendium wiedzy o uprawie MJ? Czy też po to by powielić forum #? Niemal wszystkie Twoje wytknięcia były podkreślone na tle # forum. To moje pytanie brzmi jeżeli forum ma wyglądać tak jak forum # to może od razu Administracja usunie to forum i wszyscy wrócimy na # forum? Bo jednak czegoś tu nie rozumiem, dlaczego ma ono wyglądać tak jak tamto?

Pozdrawiam
ChorielMJ :ganja:
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, JIM, Alien

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 7 miesiąc temu #33

  • Acephali
  • Acephali Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 285
  • Zebranych lumenów: 316
  •  

  •  

Podłączony Tapatalk. Testować! Podziękował :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0

 

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 7 miesiąc temu #34

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Pamiętajcie że wiele pomysłów, które były wprowadzone na "tym gorszym forum" :evil: są efektem pracy, zaangażowania, czasu oraz pomysłów obecnej tutaj administracji. Multum konkursów i zajebistych nagród... Myślicie że one tam nadal będą? Tych ludzi już tam nie ma... A to ludzie tworzą forum, nie ono samo...

Abstrahując od tego, miło było by móc użyć funkcji cytuj zaznaczony text

:side: wiem że się robi ;)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #35

  • OFF
  • OFF Avatar
Trochę za dużo tych opcji z "odpowiedz"
Łatwo sie pogubić z postami jak kliknąłem niedpowiednia "odpowiedz"
Jedna opcja "odpowiedz w temacie" ,plus "cytuj zaznaczone" i będzie git :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #36

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

FAK napisał:
Trochę za dużo tych opcji z "odpowiedz"
Łatwo sie pogubić z postami jak kliknąłem niedpowiednia "odpowiedz"
Jedna opcja "odpowiedz w temacie" ,plus "cytuj zaznaczone" i będzie git :)

Jakby ci doszły jeszcze przyciski do moderacji to już w ogóle nie wiedziałbys gdzie kliknąć :D
Wszystko z czasem do ogarnięcia, cierpliwości i wprawy
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #37

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Od dłuższego czasu mam co jakiś czas taki widok:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #38

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ja to mam na tym czarnym pasku, spróbuj uaktualnić flasha.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #39

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Carl Zeiss napisał:
Ja to mam na tym czarnym pasku, spróbuj uaktualnić flasha.

Niby mam aktualnego, czasem mam to na czarnym pasku np. przed chwilą pisząc wiadomość czy nawet teraz, po wysłaniu wiadomości napisy się zlewają z jasnym tłem poniżej.

Tutaj, przed wykonaniem jakiejkolwiek akcji np. dodanie/edycja postu



Tutaj po wykonaniu akcji



myślałem, że to może ja gdzieś ustawiłem ale po kilku razach szukania stwierdziłem, że pora wołać o pomoc:)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #40

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

gdy klikam na link np: od glocka do fotorelacji to otwiera mi sie okno w nowej karcie ale musze sie zalogowac zeby obejzec, bezsensu to jest . to chyba nie jest duzy problem aby to poprawic i wiecej kolorow bo blado jest . Pozdro
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez guruganja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany