Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Funkcjonalność Forum GLP !

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • avk
  • avk Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 152
  • Zebranych lumenów: 362
Idee nowego forum chwaliłem już w mojej fotorelacji, więc bez zbędnego słodzenia przejdę do konkretów. Otóż w mojej skromnej opinii nie do końca uważam, aby rozstrzał kategorii i działów tego forum wzorowany na # był do końca przemyślany i prawidłowy. Jak z resztą pokazało doświadczenie poprzedniego boardu te rozwiązania nie koniecznie sprzyjają przejrzystości i porządkowi dyskusji. Szanownym włodarzom Growlike Pro, sugerowałbym jego ponowne przemyślenia a tymczasem dzielę się z Wami gramem moich subiektywnych sugestii względem poruszonego tematu:

Śmietnik - czy naprawdę jest konieczność, aby był on dostępny dla szerokiego gremium użytkowników, skoro jak głosi sam opis, trafiają tam posty niepotrzebne i spam?

Rozmowy przy paleniu - Cała ta belka nie wydaje się być do końca przemyślana. Na # nie chciało się tam zaglądać choćby przez mnogość tych wszystkich osobnych działów

Dobry humor - przecież cały ten dział można zawrzeć w jednym temacie a jeśli już koniecznie potrzebna jest ku temu osobna kategoria (imo bardzo wątpliwe, zwłaszcza w początkowym okresie funkcjonowania świeżego forum) to lepiej uczynić z tego podforum.

Smoke reports - Opis: "Opisz Jej Smak, Moc i Działanie ..." a poniżej mamy kolejny dział Działanie MJ który na dobre traktuje o tym samym. Czy nie lepiej byłoby złączyć obydwa, zwłaszcza że wszyscy wiemy jak obydwa działy "super" wyglądały na forum #. Swoją drogą czy te idiotyczne wielokropki (do tego po spacji) kończące opis każdej kategorii to chyba nie konieczie dobry pomysł raczej nie dodający temu miejscu czytelności.

HISTORIE PO ZAŻYCIU - Kolejny dział, który z powodzeniem można upchnąć do jednego przypiętego tematu jak to ma miejsce choćby na hyperreal

Aby z mojej strony nie przesadzać to na razie tyle, co nie znaczy że reszta działów prezentuje się idealnie ;). Przykładowo nie wiem czy istnieje taka wielka konieczność jeśli chodzi o rozdzielenie fotorelacji na zaawansowanych i początkujących, zwłaszcza że pojęcia są te bardzo subiektywne. Przykładowo mamy użytkownika X, który uprawia od kilku lat, więc zgodnie z logiką zakłada swój temat w dziale dla zaawansowanych. Z różnych względów jednak jego obecny sezon nie należy do udanych. Z drugiej strony mamy użytkownika Y, dla którego jest to pierwsza przygoda z growingiem. Mając w sobie trochę pokory zakłada swój temat w fotorelacjach dla początkujących, jednak czy to przy odrobinie szczęścia czy za sprawą umiejętności i talentu udaje mu się wysadzić rośliny o wiele bardziej imponujące niż te w ogrodzie pana X. Skala stażu i posiadanej wiedzy to często tylko ułamek tego co ostatecznie rośnie nam w ogrodzie, zwłaszcza kiedy mowa o sadzeniu pod gołym niebem. Ostatecznie mamy dwa działy różnorodnych fotorelacji, gdzie nazwy obydwu nie do końca odzwierciedlają ich zawartość. Do tego, przez ten niepotrzebny podział i powołując się na obserwacje poprzedniego forum sprzyja to ignorowaniu fotorelacji "początkujących" a szkoda, bo niejednokrotnie co zaszło tam ujrzeć zawstydzało niejednego wyjadacza z "lepszej" sekcji forum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Ace Ventura, Bongjour, Pingwin,

 
 
 

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #2

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

avk napisał:
Aby z mojej strony nie przesadzać to na razie tyle, co nie znaczy że reszta działów prezentuje się idealnie ;). Przykładowo nie wiem czy istnieje taka wielka konieczność jeśli chodzi o rozdzielenie fotorelacji na zaawansowanych i początkujących, zwłaszcza że pojęcia są te bardzo subiektywne. Przykładowo mamy użytkownika X, który uprawia od kilku lat, więc zgodnie z logiką zakłada swój temat w dziale dla zaawansowanych. Z różnych względów jednak jego obecny sezon nie należy do udanych. Z drugiej strony mamy użytkownika Y, dla którego jest to pierwsza przygoda z growingiem. Mając w sobie trochę pokory zakłada swój temat w fotorelacjach dla początkujących, jednak czy to przy odrobinie szczęścia czy za sprawą umiejętności i talentu udaje mu się wysadzić rośliny o wiele bardziej imponujące niż te w ogrodzie pana X. Skala stażu i posiadanej wiedzy to często tylko ułamek tego co ostatecznie rośnie nam w ogrodzie, zwłaszcza kiedy mowa o sadzeniu pod gołym niebem. Ostatecznie mamy dwa działy różnorodnych fotorelacji, gdzie nazwy obydwu nie do końca odzwierciedlają ich zawartość. Do tego, przez ten niepotrzebny podział i powołując się na obserwacje poprzedniego forum sprzyja to ignorowaniu fotorelacji "początkujących" a szkoda, bo niejednokrotnie co zaszło tam ujrzeć zawstydzało niejednego wyjadacza z "lepszej" sekcji forum.

To prawda, na innych forach nie raz "początkujący" radzą sobie o wiele lepiej niż bardziej zaawansowani użytkownicy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Hej!

A ja tak sobie mysle ze sensownym rozwiazaniem byloby utworzenie dwoch osobnych sekscji w dziale 'indoor grow' na:

CFL - Crew/Leauge ... i tutaj pole do popisu dla jezdzcow swietlowek hehe, i wszystkich ktorzy swoje growy trzaskaja pod tym oswietleniem!

HPS - Crew/Leauge ... dla emerytow lubiacych sie poopalac hehe!

-dodam ze pomysl, ten zostal zapozyczony z blizniaczego forum (uk) ....i swietnie sie sprawdzal swego czasu!

-pozdrawiam'
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, kajjoje, Hustla

 

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #4

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Ode mnie prosba o odkrycie calej listy lumenodawcow.
To "and this user have 8 others thankyou" troche glupie, mysle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Warrior

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #5

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

A ja mysle ze zmiana godziny nad postem np z 1godz i 5min temu na today wczorajszy na yesterday 2day ago itd

Pzdr Babys
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Babys.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #6

  • pig
  • pig Avatar
To nie marudzenie, tylko moje spostrzeżenia Kowal :P

1. Szerokość forum w przeglądarce- za szerokie. Nie funkcjonalne i nie estetyczne. Chaos bym to nazwał, że Wam nie przeszkadza?!
Dam Wam dla przykładu to- żeby nie było, że do hasza nawiązuję: forum.superakwarium.pl/
Ładne? Zbite, kompaktowe, przejrzyste. Tak to powinno wyglądać, ale to pewnie wiecie? :D

2. Czat - pokoje otwierane w osobnych oknach(zakładkach), to samo z privami. Tak żebym mógł być na ogólnym i w innym,
w tym samym czasie. Niby nic, ale jednak dużo.

3. Dlaczego odpowiedzi w topiku nie pojawiają się, jedna pod drugą, tylko na jakiś zjebanych krzaczkach pod tematem.
Bez sensu, nie logiczne, chujowo dla przyszłych użyszkodników.

Miałem rozmowę priv z jednym z userów,... ja na prive (tzw. szept), on odpisywał na ogólnym.
Osobna zakładka, czy też okno rozwiązałaby problem.

Póki co, to tyle. Więcej nie pamiętam, Jezu zmiłuj się nade mną :D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez pig.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #7

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

pig napisał:
Dlaczego odpowiedzi w topiku nie pojawiają się, jedna pod drugą, tylko na jakiś zjebanych krzaczkach pod tematem.
Bez sensu, nie logiczne, chujowo dla przyszłych użyszkodników.

też miałem o tym pisać :angry:
i jeszcze jedno
dlaczego nie ma pod postami opcji cytowania zaznaczonego tekstu,
jest to bardzo wygodne!
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #8

  • Hihot7
  • Hihot7 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 16
  • Zebranych lumenów: 11
Ja dodam tylko prosbe o jakies inne skorki(cos ciemnego i mniej meczacego oczy)moze taka opcja gdzies jest i tylko ja nie znalazlem.
Cos jak Hallowen na #
Pzdr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #9

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Ja również podpisuję się pod mniej rozbudowanym, bardziej 'zbitym i kompaktowym' forum. J/w ktos wspomniał, rozdzielanie fotorelacji na początkujących i zaawansowanych wydaje się być zbędnę, przynajmniej na starcie, kiedy nie ma jeszcze tego dużo. Inne petycje również wydają się być zasadne.
3mam kciuki za właściwy osąd administracji/moderacji
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Funkcjonalność Forum GLP ! 10 lata 6 miesiąc temu #10

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
Czy bedzie wersja na tapatalk? Lub chociaz wersja mobile?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany