Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Wprowadzamy QUIZ ?

NIE ! 3 12.5%
TAK ! 21 87.5%
Łącznie oddanych głosów: 24 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ...

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #1

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Wiele osób żąda przywrócenia Testu (QUIZ) ... aby tylko osoby poważnie zainteresowane tematyką związaną z MJ miały dostęp do pełnej zawartości Forum GLP.
Dlatego też zakładam Ankietę.
Proszę głosować oraz się wypowiadać, dlaczego tak a nie inaczej oddaliście swój głos. ;)
Uważam, że wypowiedz jest też istotna.

Macie na to 10 dni. :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

 
 
 

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Niestety pozostała nas garstka wspolnej adoracji i grono raczej sie nie poszerza a maleje.
Dlatego jak mam coś pokazywac na ogólnym forum to ludziom związanym z mj.
Oddanym zapaleńcom którzy uwielbiaja grow który jest czescia ich życia.
Jak ktos nie umie przejśc testu (nie jest prosty w mojej opini) to nie ma prawa być członkiem GLP
Zresztą nazwa zobowiązuje....
Gdyny forum złapało drugi oddech i zaczęło przyciągać swoja działalnością coraz wiecej ludzi to zawsze można test znieść ponownie, to nie jest problem
NA TA CHILE JESTEM NA TAK BY PRZYWRÓCIĆ QUIZ
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, Warrior, Chuck

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #3

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Kliczko masz dużo racji i też jestem za przywróceniem QUIZ-u ,ale też rozumiem , że jak mają się ludziska pokazywać na tym forum to ten właśnie quiz może zniechęcać do rejestracji .
Ale tak również jestem za QUIZEM
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

 

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #4

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Jestem za, chyba wszyscy z aktywnych musieli go przejść by moc patrzeć po forum, a nowych forumowiczów mimo zniesienia quizu i tak nie przybywa, forum było mniej dostępne dla ludzi z "zewnatrz" i myślę ze tak powinno zostać.
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, Warrior

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #5

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Ja jestem zdecydowanie na TAK aby było jak dawniej.
Jeśli komuś będzie zależało aby mieć pełny dostęp do forum a zwłaszcza do fotorelacji to quiz rozwiąże z palcem w dupie chociażby przy pomocy wujka Google. Wystarczy chcieć.
Z drugiej strony to wydaje mi się ,że ludzie teraz jacyś bardziej leniwi i mocno wydygani aby pokazywać swoje wyczyny :ganja: w necie (zwłaszcza jak się mieszka w PiSolandii - póki co mi to nie grozi :evil: ).
Nie sądzę aby otwarcie forum dla wszystkich przyczyniło się do do nagłego wzrostu liczby użytkowników , raczej nie tędy droga ale pożyjemy zobaczymy.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez Warrior.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, Pingwin

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #6

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Kiedys byłem za otwiarciem bo na zamknietym rzadko ktos nowy wpadał. Teraz niestety widze ze wiele to nie zmienia a szkoda...

Z racji tego ze aktualnie jest tylko 10 outowych relacji i kilka(??) in to wołabym aby to wąskie grono było znów widoczne tylko dla uzytkownikow ktorzy przeszli quiz, inaczej moze byc tak ze relacji bedzie jeszcze ubywać.
Choć z drugiej strony widziałem np że bodajze jasnim który rok temu miał u nas ładna fotorelacje w tym wyniosl sie na inno forum.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #7

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Oczywiście ze jestem za tym aby Quiz był
wole pokazywać Fr ludziom co choć troszkę sie postarali żeby ja zobaczyć :peace:
I don't always talk, but when I do, It's important
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #8

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Forum było otwarte, i nie było szczególnie widać nowych ludzi.Więc lepiej odsiac ziarno od plew .Jak przedmowcy skwitowali, odpowiedzi są dostępne wystarczy 5 minut poświęcić.
Pozdrawiam
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #9

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

tak jest z quizem czy bez nie ma nowych ludzi, mysle ze jak ktos mam doczynienia z mj to latwo powinnen przejsc quiz.

druga sprawa jest taka ze co tu zrobic zeby przyciagnac nowych ludzi, bo quiz nie ma z tym nic wspolnego jedynie moze odstraszyc rzebrakow nasion albo smutnych panow.

pzdr
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

Ankieta dotycząca wprowadzenia ponownie Testu (QUIZ) ... Nie ? ... Tak ? ... 6 lata 8 miesiąc temu #10

  • winne2
  • winne2 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 982
  •  

  •  

Również jestem na tak
nowych użytkowników nie przybywa a mi pasuje że jest tutaj takie małe grono
Pozdro
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany