Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: O wszystkim

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #1

Zastanawiam się dlaczego to nie wypaliło - myślę że dziśiaj można użyć takiego zwrotu tutaj. Misja forum jak dobrze rozumiem to skupić najlepszych ludzi z branży hobbistycznej uprawy i nie tylko hobbistycznej uprawy konopi, i razem z nimi dzielić się swoją wiedzą doświadczeniem z uprawy, wspólnie rozwijać się osiągać coraz lepsze jakościowo plony wyniki gram/Wat. Nieodzowną częścią jest tu dzielenie się i rozwój wiedzy na tematy medyczne i inne zastosowania tej genialnej rośliny. (Przepraszam jeśli to brzmi jak kopiuj wklej z Coca-Cola albo tv trwam.)
Forum zdecydowanie jest liderem w kwesti bezpieczensta na tego typu polskich forach, ewentualnie brak mi wiedzy. Jest tu też chyba wszystko czego technicznie można się spodziewać. Jest tu fajny poziom kultury tak jak na forach anglojęzycznych gdzie dobre wsparcie i feedback mocno przeważają nad połamaniem nóg.
Więc Dlaczego? jest tu tak cicho? Myślę że to ważne pytanie, bez niego raczej trudno będzie zmienić kierunek tej kreski na wykresie ilości postów w czasie. Chodzi mi o to, że coraz mniej się tu dzieje, jakieś 5 lat temu tu się rozkręcało. jeśli nie zrozumiemy dlaczego to idzie w takim kierunku to nie będziemy mogli świadomie tym pokierować żeby to odwrócić.

Ok, patrząc na inne fora:
Ludzie pro to mniejszość
Większość z nich odchodzi czy usuwa konto po pewnym czasie
Uwarzam że kończą z forum ponieważ:
Boją się o bezpieczeństwo
Uprawa to nie jest ich pasja, nie czują potrzeby żeby się tym więcej dzielić z innymi
Sa samowystarczalni
Oglądanie w koło tego samego boksa i takich samych roślin robi się nudne

Forum żyje głównie nowymi, to oni robią większość fotorelacji, żądają odpowiedzi na nudne pytania, budują grow boksy ze starego radia i szum.
Większość ludzi woli stabilizację a te same fotorelacje sa nudne. Tylko nieliczni robią cos nowego ale też ci którzy się uczą.

Płynąć z prądem to najpopularniejszy sposób, dlatego ludzi ciągnie tam gdzie innych dużo. Ale to ma swoje słabe strony.
A Ty jak uwarzasz Dlaczego?

Kończąc
Narzędzi do zarządzania jest mnóstwo większość jest tak unierrsalna, że można je stosować w swoim życiu, albo produkując cegły albo prowadzac tv trwam, czesto są uniwersalne.
Jestem przekonany, że mocna analiza sytuacji pomogła by bardzo, bardziej niz gotowe rozwiazania oparte na przekonaniu.

Chce żeby to forum istniało za 5lat. I żeby sie tu działo.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, DIESEL, Gandalf, Kimbo Slice

 
 
 

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #2

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Temat poruszany już wiele razy.
Ogólnie forum od samego początku powoli zaliczało glebę. Raz szybciej raz wolniej i zawsze linia w dół.
Powiem Ci , że nie wiem co jest tego przyczyną. "dziadki" założyły nowe forum i szybko poodpadali. Byli ludzie którzy chcieli rozwijać forum, ale coś to ciężko szło np. biuletyn. Jedni zwalali na quiz, ale no chyba ten test to nie jakaś filozofia. Ogólnie forum ładnie z kopyta ruszyło tylko szybko się raciczka skręciła.
Relki zawsze nakręcają forum, ale już też wszyscy nagle zdziadzieli...
Ja nie ma pomysłu. Ja tu siedzę do puki choć jedna osoba ogląda moją relke lub nie zobaczę Not Found 404 :talk: lub też nie zdziadzieje :D
A młodzi coś nie chcą się wychylać.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Chmura, Kimbo Slice, winne2

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dobrze pisze D. :ganja:
Temat poruszany wiele razy.
Ludzi odwiedza sporo forum i czyta, co jest do czytania czy też ogląda.
Zakładają konta lecz nic nie dodają od siebie.
Ogólnie społeczeństwo na "wyjebane" jest leniwe itp...
90% ludzi przestało czytać cokolwiek... wolą oglądać obrazki i filmy.
Nie chcą dzielić się w innymi, a i mało z nich traktuje to jak pasję.
No i kolejną rzeczą jest to, że ludzie boją się wszystkiego, bo jak zaufać komuś skoro sobie większość nie ufa.
Ja się cieszę, że jest tutaj kilka osób, które maja pasję i cały czas działają.
A co będzie to będzie.

PS. Szkoda tylko, że właśnie stara gwardia się zapaliła i zgasła ... z tłumaczeniem, że brak czasu.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL, Kimbo Slice, winne2

 

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #4

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Czołem ekipa! :woohoo:
Dawno mnie nie było...

...a jak byłem to istotnie było lepiej z aktywnością. Mnie również stan forum zasmuca. Pamiętam swoje początki, jak tematu liznąłem jeszcze na starej kratce. Do tej pory pamiętam rozmowę na PW z Golasem podczas, której zaprosił mnie na nowe forum, które wówczas jeszcze nie było gotowe.
To tutaj nauczyłem się wszystkiego co obecnie wiem o konopiach i na pewno nigdy tego forum i ekipy nie zapomnę. Mam jednak nadzieję, że to tylko przejściowe i forum znów odżyje. Wchodzę sporadycznie i zawsze widzę, że minimum 250 osób jest tyle, że są to "goście". Nie wiem jak to możliwe, czy przez wzgląd na bezpieczeństwo, czy przez nieufność do forum... Nie wiem.

Myślę, że Golas ma tutaj racje, mało osób chce się teraz wychylać, a to jest największy błąd w czasie, w którym pęd legalizacyjny coraz bardziej idzie do nas z Zachodu. W UK już jest okres przejściowy. Szkoda, powinniśmy wszyscy pokazywać, że konopie indyjskie nie są jedynie śmieciowym towarem, którym raczą się gimbusy między blokami.

Jako, że dawno mnie tutaj nie było, tak niebawem ruszam z projektem i fotorelacją, a co :stoned:
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL, Jacek, Kimbo Slice

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #5

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Zaglądam tutaj z sentymentu wiecie, fajnie było by wrócić do czasu kiedy to nie miałem takiej ilości obowiązków i miałem czas na latanie po outdoor i ogarnianie 8 spotow. Ale spoko jeszcze tutaj wrócę z FR. Już nie na out tylko pod lampami. Kiedy tp będzie? Nie wiem trochę życie się zmieniło przez te (!)9 lat jak z wami jestem? Wydaje mi się że to wszystko przez śmierdzące przypałem grupy na FB które dają łatwy niewymagający dostęp do doświadczonych rolników i ich doświadczenia
Edytowalem, sory to będzie chyba 7 lat 9 to doswiadczenie cale z tą cudowną rośliną
Pozdrawiam
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL, Jacek, Gandalf, winne2

O wszystkim 4 lata 3 miesiąc temu #6

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Kiedys jarałem sie relkami i ogolna wspołpracą na forum
Teraz mi sie normalnie nie chce działać
ale walcze dalej i ciagle świeci sztuczne słońce
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Kimbo Slice, winne2

O wszystkim 4 lata 2 miesiąc temu #7

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Jak zaczęliśmy tu wspólnie działać. Kombinować uczyć się i doświadczać mając już jakieś doświadczenie i zarys. Fajnie było by spotkać się za parę lat mówiąc o tym i wspominając ile już przeszliśmy.
Tego życzę i liczę że wstaniemy na nogi z pełną tego świadomością

:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

O wszystkim 4 lata 2 miesiąc temu #8

  • winne2
  • winne2 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 982
  •  

  •  

SiemaWszystko to sprawka smartfon ów ludzie komputery oddali do lamusa robienie czegos na forum ogranicza się do oglądania i czytania pozdro glp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

O wszystkim 4 lata 2 miesiąc temu #9

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Zamykanie się na ludzi jest powodem tego, że forum wygląda jak wygląda. "Starzy" założyli forum i po chwili stwierdzili, że nie mają czasu, a to jakoś będzie funkcjonować i nie myśleli by oddać to pod inne kierownictwo, aby ktoś mógł z dnia na dzień podejmować jakieś sensowne decyzje ;) Na głupim facebooku ludzie chętniej i otwarcie dzielą się swoimi uprawami w grupach tematycznych, a władze nie chciały nawet strony indeksowanej przez google - bo bezpieczeństwo, więc skąd ludzie mieli tu trafić? Chodzi o bezpieczeństwo? Czyje? Skoro to użytkownik podejmuje decyzję o tym, czym się pochwali w sieci...

taka jest moja opinia, myślę, że dość trafna :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL, Kimbo Slice

O wszystkim 4 lata 3 tygodni temu #10

Dziękuje za i proszę o więcej.
Myślę, że każdy podaje tutaj coś cennego bo każdy podaje swój punkt widzenia i swój sposób zrozumienia sytuacji.

Piszcie jeszcze jeśli coś wam do głowy przyjdzie, może się uda przekonać Golasa żeby próbować nowych rozwiązań, że warto szukać :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany