Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: 5 Znaków, że palisz za dużo marihuany.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany



Tutaj w HIGH TIMES, kochamy marihuanę bardziej niż ktokolwiek inny, ale możliwe jest przesadzić z wszystkim, w tym z marihuaną. Nie jesteśmy tutaj, aby ocenić czy karcić kogokolwiek, ale jeśli ktoś znajdzie się w którymkolwiek z przedstawionych tutaj scenariuszy, być może nadszedł czas, aby zrobić sobie przerwę i ponownie ocenić swoje rekreacyjne wykorzystanie marihuany:

1. Zaniedbujesz swoje obowiązki, jesteś nieodpowiedzialny:
Bycie odpowiedzialnym konsumentem konopi oznacza to,że marihuana nie wpływa negatywnie na wypełnianie Twoich obowiązków w pracy, w szkole,jako rodzic, współlokator czy małżonek. Wielokrotnie bierzesz chorobowe, wagarujesz lub rozczarowujesz kogoś, kto liczy na Ciebie, bo wolisz być na haju. Nie jesteś tylko nieudacznikiem własnego życia, jesteś przyczyną powstawania negatywnych stereotypów na temat palaczy konopi, to ma wpływ na każdego z nas i zdolność do walki o legalizację.

2. Nie możesz pozbyć się świszczącego kaszlu:
Chociaż palenie marihuany nie jest śmiertelnie niebezpieczne, zwolennicy teorii przejścia od marihuany do narkotyków twardych twierdzą: że jest to wdychanie dymu.
Nie jesteś w tym samym stopniu narażony na choroby płuc co palacz papierosów, ale częste nadużywanie marihuany poprzez palenie może prowadzić do podrażnienia gardła i płuc. Możesz rozważyć metodę bezdymnego przyjmowania, lub spożywać Cannabis drogą pokarmową, aż płuca się zregenerują.

3. Skrobiesz i odzyskujesz osadzoną żywicę z bonga, lufki:
Wszyscy tam byliśmy- "brak zioła i nie ma go nigdzie"- więc bierzemy scyzoryk i bongo i zeskrobujemy jak najwięcej żywicy do palenia jak to możliwe. Niestety, to, co pozostaje w żywicy po spalonej gandzi to przede wszystkim złe rzeczy, takie jak smoła i prawie żadnych z tych "dobrych rzeczy", jak THC. Możesz się czuć, jakbyś był na haju, ale tak naprawdę jesteś tylko podduszony szkodliwym dymem.

4. Nie odczuwasz już "haju":
Marihuana jest jak większość leków, w tym sensie, że dalsze zwiększenie wykorzystania może prowadzić do tolerancji na oddziaływanie lekarstwa. Kiedyś upalałeś się jednym machem z jointa, potem kilkoma machami, a następnie całym "stafem", teraz odczuwasz, że już nie jesteś na "haju", chyba że zgrasz to z jakimś dodatkowym machem z ekstraktu, lub dwoma. To jest w porządku, jeśli chcesz wydawać pieniądze jak marynarz na przepustce, ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, albo po prostu odpuścić trochę z paleniem, nawet biorąc tylko jeden dzień lub tydzień przerwy od marihuany, możesz zresetować swoje wewnętrzne receptory kannabinoidowe, które po czasie ponownie lepiej będą "doceniać" mniejsze kwoty.

5. Zapominasz palić swoje zioło:
Czy kiedykolwiek byłeś tak bardzo na haju, że siedziałeś z bongiem w jednej ręce i z marihuaną na stole i już zupełnie zapomniałeś, że miałeś się zjarać? Czas na przerwę, koleś!

źródło: www.hightimes.com/read/5-signs-you%E2%80%99re-smoking-too-much-marijuana

To kto na detoks? :talk:

:ganja:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #2

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

6 miesięcy przerwy u mnie to obowiązek. Mam kaszel ale to chyba od papierosów...
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Już na kracie pisałem nie raz odnośnie opalania lufek czy wygrzebywania smoły z urządzeń do palenia... To jakaś paranoja. Ktoś nawet pisał, że 8 osmolonych lufek wygotowywał w mleku.

Najlepsze, że ludzie mówią na to kief lub afghan...

cytat ze słownika miejskiego slangu
Przepych z lufki lub bonga. Mówi się, że przepych jest syfiasty. Syf -> cif -> kif. Czasownik - przekifić.

- Mamy jeszcze kif.
- No, tylko trzeba lufkę przekifić.

Rozumiem po 3 miesiącach przeczyścić młynek, który już ledwo się obraca... Dodać to do jointa a na pewno uśmiech będzie szerszy. Ale nie przepychy z luf!


Co do słabego odczuwania haju... Różnorodność to podstawa, jedno przestaje dawać haj za to drugie już wpływa inaczej.


Detoks byłby dla mnie wskazany ale jestem zbyt nerwowym człowiekiem. Rzuciłem papierosy a po wykonaniu obowiązków zawszę lubię się zrelaksować i wyciszyć. Co jakiś czas robię przerwę na tydzień czy dwa. Teraz np. odpoczywam od bong:)

Pozdro,
Bonguś
:ganja: :peace:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL, Jacek, SkunkMan

 

ja robię przerwę, gdy kończy mi się... 10 lata 4 dni temu #4

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

... palenie a nowe jeszcze nie jest odpowiednie do spożycia :ganja: . Czyli detoks średnio raz na kwartał. Wówczas nie latam po mieście i nie szukam na wariata czegoś do palenia. Wolę swoje/własne ziółko. Nie ukrywam, że zbyt duże spożycie MJ powoduje, że tolerancja rośnie, ale staram się za każdym razem wtykać inne ziółko do fifki, by efekt był inny a organizm trudniej przyzwyczajał się do fazki. Obecnie już kończy mi się palonko i czeka mnie detoks. Przyda się, bo i tam mam mnóstwo obowiązków i zaplanowanej już pracy.
I nie ukrywam, że najgorsze są pierwsze dni po odstawieniu. Najgorzej jest zasnąć, ale od czego jest legalne alko :D

Fajny artykuł...
Pzdr,
DrJ :smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #5

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Mi już została jedna dzidka palenia.Resztki z tamtego outa. Zostawię sobie na jutro hehe
Następny buch dopiero jak Amnesie zetnę a to jeszcze trooochę ;)
Znając siebie nie przestałbym palić jakby ciągle miał więc ,może to dziwnie zabrzmi,ale cieszę się ,że mi braknie :dry: ;)
A sztuczne ognie z ulicy to ja pierdole :)
Aaa i przyznaję się do punktu 4,ale to dlatego ze pale ciągle to samo i jakoś szybko schodzi,ale DrJacek dobrze prawi i punkt 5 :D Kurde nie wiedziałem że to jest jakiś problem :D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #6

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Detox mam jak nic nie mam... B)
A to nastąpi (pewnie) już niedługo :evil:

W święta otworzę ostatnie zawiniątko z "magicznym zielem" a później to już tylko czekać do pierwszych zbiorów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #7

  • SkunkMan
  • SkunkMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 72
  • Zebranych lumenów: 68
Tak to wszystko prawda.

Jednak odnosząc się do słów Bongjour'a, mam podobnie. Również rzuciłem palenie papierosów i także jestem nerwowym człowiekiem, ale to chyba taki charakter :P jednak nie zmieniając tematu chodzi mi o to że mj daje mi taki hamulec dla nerwów :) Jestem spokojniejszy, zrelaksowany. Nie chodzę już tak bardzo spięty. Dlatego na koniec dnia gdy nie mam już żadnych obowiązków fajnie jest wychillować sie przy nie dużym loleczku, czy to samemu czy w gronie najbliższych mi osób :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #8

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Mam podobnie jak Diesel pale dopóki mam staf,ale tylko po pracy i obowiązkach domowych.
Przerwy są przymusowe celowo wysiewam rzadziej żeby zabrakło.
Czy przez pierwsze kilka dni detoksu występuje u was nadmierna potliwość? :S Bo mam z tym problem. :oops:
Palenia nie kupuje bo to co jest na rejonie nie nadaje się do jarania a wołają 40.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez Lutek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

5 Znaków, że palisz za dużo marihuany. 10 lata 4 dni temu #9

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Makumba z wygotowywanych lufek w mleku to sam smak przeciez najlepiej jescze dodac do tego mixu ze dwie lyzki zwiru z kuwety koniecznie uzywanej dla lepszego kopa
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany