Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: rozmowa o haju

rozmowa o haju 9 lata 11 miesiąc temu #1

bez wstępnego pitolenia:
po czym rozróżniam czas po upaleniu różnymi ziółkami:

1. wpływ na zmysły - jednym wydaje się że lepiej słyszą inaczej czują dotyk, chce sie seksu albo też można go dłużej niż normanie, czasem nogi rwą do tańca a muzyka może zmieniać nastrój z nietypową dla normalnego stanu siłą, najbardziej wyrażny jest chyba inny-lepszy smak potraw - tak jagby trawa zastępowała tam sol, glutaminian sodu czy inne konieczne trucizny jako dodatki do żywnośći, siła pragnienia żeby coś żreć też jest inna z każdym ziołem.

2. wpływ na motywacje do ruchu - albo sie chce wyjść na spacer albo się niechce wyjść nawet do kibelka.

3. wpływ na pamięć - pamiętamy nawet wszystko z palenia, lub też nie pamieta się o czym gadało 30 sekund wstecz.

4. wpływ na aktywność myśli - można mieć myśli to znaczy myśleć, można też nie myśleć poprostu umysł znika w jakąś jebaną dziure - i nic pustka poprostu dziura.

5. działanie negatywne/pozytywne lub poprostu faza, ewentualnie poplątanie tego wszystkiego i zmienność.

6. kreatywność i rodzaj myślenia - nieraz trudno, cokolwiek powiedzieć z siebie wydusić słowa wychodzą z jąkaniem proste i głupie żę ja pierdu i lepiej wtedy nic nie gadać, są też takie stany gdzie mówienie jest problemem bo nie potrafie tak szybko gadać jak myśleć albo ktoś nie potrafi tak szybko słuchać największa trudność w tej przyjemnosci jest gdy dwoje lub kilka ludzi czuje ten stan i każdy na raz chce coś powiedzieć. Są też myśli poprostu inne dziwne ezoteryczne i kreatywne, rzeczy których nigdy nie przemyśleliśmy w życiu bez trawy przemyślenia które chwilowo zmieniają jakąś małą a warzną rzecz w życiu.

7. świadomość i samokonrola nad ciałem i umysłem. - jest to w związku z aktywnością jednak niekoniecznie, można czuć siłe do spaceru ale niepanować nad poplątanymi nogami, można dużo gadać ale bredzić

8. siła uzależnienia - nie przekonacie mnie - jest trawa po której za jednym buchem chce się więcej to tak jak z piwem, po jednym przećpanym dniu chce sie kolejnego, jest też taka gdzie po jednym buszku zapomina się kiedy minoł stan.
zauwarzyłem że "upierdalacze" działają na mnie uzalerzniająco.

te wszystkie punkty a właśćiwie ich kombinacje tworzą bardzo ciekawe możliwośći dla wszystkich badaczy fazy


choć pozwalam sobie na wszystkie od czasu do czasu, nawet te lekko negatywne, to uwielbiam stany ze świadomośćia, gdzie jest sporo kreatywnośći, która daje radośc - rzalazną niezniszczalną, nie ciężką radość, dobrze jeśli na koniec pamięta się wszystko.


ciekawi mnie jak moglibyśćie opisać stany po chwascie co w nich cenicie sobie najbardziej, a może jakiś badacz fazy dopisze kolejne podpunkty ?
ciekawi mnie ta sprawa :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Edmund Dantes, Tuptuś

 
 
 

rozmowa o haju 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • senegal
  • senegal Avatar
bliskiNatury napisał:
bez wstępnego pitolenia:
po czym rozróżniam czas po upaleniu różnymi ziółkami:

1. wpływ na zmysły - jednym wydaje się że lepiej słyszą inaczej czują dotyk, chce sie seksu albo też można go dłużej niż normanie, czasem nogi rwą do tańca a muzyka może zmieniać nastrój z nietypową dla normalnego stanu siłą, najbardziej wyrażny jest chyba inny-lepszy smak potraw - tak jagby trawa zastępowała tam sol, glutaminian sodu czy inne konieczne trucizny jako dodatki do żywnośći, siła pragnienia żeby coś żreć też jest inna z każdym ziołem.

2. wpływ na motywacje do ruchu - albo sie chce wyjść na spacer albo się niechce wyjść nawet do kibelka.

3. wpływ na pamięć - pamiętamy nawet wszystko z palenia, lub też nie pamieta się o czym gadało 30 sekund wstecz.

4. wpływ na aktywność myśli - można mieć myśli to znaczy myśleć, można też nie myśleć poprostu umysł znika w jakąś jebaną dziure - i nic pustka poprostu dziura.

5. działanie negatywne/pozytywne lub poprostu faza, ewentualnie poplątanie tego wszystkiego i zmienność.

6. kreatywność i rodzaj myślenia - nieraz trudno, cokolwiek powiedzieć z siebie wydusić słowa wychodzą z jąkaniem proste i głupie żę ja pierdu i lepiej wtedy nic nie gadać, są też takie stany gdzie mówienie jest problemem bo nie potrafie tak szybko gadać jak myśleć albo ktoś nie potrafi tak szybko słuchać największa trudność w tej przyjemnosci jest gdy dwoje lub kilka ludzi czuje ten stan i każdy na raz chce coś powiedzieć. Są też myśli poprostu inne dziwne ezoteryczne i kreatywne, rzeczy których nigdy nie przemyśleliśmy w życiu bez trawy przemyślenia które chwilowo zmieniają jakąś małą a warzną rzecz w życiu.

7. świadomość i samokonrola nad ciałem i umysłem. - jest to w związku z aktywnością jednak niekoniecznie, można czuć siłe do spaceru ale niepanować nad poplątanymi nogami, można dużo gadać ale bredzić

8. siła uzależnienia - nie przekonacie mnie - jest trawa po której za jednym buchem chce się więcej to tak jak z piwem, po jednym przećpanym dniu chce sie kolejnego, jest też taka gdzie po jednym buszku zapomina się kiedy minoł stan.
zauwarzyłem że "upierdalacze" działają na mnie uzalerzniająco.

te wszystkie punkty a właśćiwie ich kombinacje tworzą bardzo ciekawe możliwośći dla wszystkich badaczy fazy


choć pozwalam sobie na wszystkie od czasu do czasu, nawet te lekko negatywne, to uwielbiam stany ze świadomośćia, gdzie jest sporo kreatywnośći, która daje radośc - rzalazną niezniszczalną, nie ciężką radość, dobrze jeśli na koniec pamięta się wszystko.


ciekawi mnie jak moglibyśćie opisać stany po chwascie co w nich cenicie sobie najbardziej, a może jakiś badacz fazy dopisze kolejne podpunkty ?
ciekawi mnie ta sprawa :)
popal sobie odmian dających prawdziwą euforię jeśli wiesz co mam na mysli bo zadko trafia się na taki ewenement..potem sprubuj to z czymś poruwnac lub opisać..jak się da.?a żarłes grzyby kiedyś? :evil: :peace: :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Uwielbiam te chwile gdy po paleniu rozpocznę jakaś aktywność fizyczna , niegdyś joga teraz jogging - jest zupełnie inaczej gdyż podczas ruchu jestem w stanie wczuć się we własne ciało z taka lekkościa i dokładnościa, poluzować tam gdzie ciśnie , przypiać tam gdzie trzeba. Wyniki w jednym jak i drugim rewelacyjne po paleniu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: senegal

 

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #4

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
panowie moze troche zły temat ale co jesli zioło na nas nie działa? 4 miesiace temu po wielu latach mialem ponad miesiac przerwy.....potem po jednym malym lolku mialem ostrą jazde minely 3 miesiace uzywania i np wczoraj 3 ciastka do tego 2.5g zjarane i nic.....tydzien temu 3 kakao z maslem do tego jaranie i tez leciutkie upalenie..... gdzie moja nie palaca kobieta sprobowała łyczka kakao i odplynela ....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #5

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Co za dużo to niezdrowo ;)
zrób znów przerwę i bedzie gitara
a może w twoich żyłach płynie już thc
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #6

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Za duzo i za czesto. U mnie tez tolerka za szybko wchodzi, wystarczy pare dni pod rzad i z jednej lufki zeby byli milo musze spizgac z grama w bongosach zeby byl podobny efekt.
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

lepiej rzadziej i mniejszą łyżeczką. Mnie do tej pory klepie tak jak kiedyś :P
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #8

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
własnie tygodniowy detox sie zaczął ale zjebałem chyba ciastka bo probowaly dwie osoby i nic....jutro wrzuce zdjecia i opis z wyrobu masła oraz wypieku może podpowiecie co robie nie tak...najdziwniejsze to ze po wyrobie masła wziołem troche takiego z woda ciepłego sasiadowi do kakao i byl bardzo ujebany...na drugi dzien ciastka i nic....
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez LfWEED.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #9

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Stawiam na za wysoka temperaturę w piecu ;)
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rozmowa o haju 7 lata 4 miesiąc temu #10

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
tu mnie masz sam o tym cały czas mysle 12 minut w 190 tylko ze w tym angielskim piekarniuku nie ma termoobiegu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany