Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Efekt windy.

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #11

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Nigdy po paleniu nie miałem psychoschiz. Czasem weszło na zamułę ale nigdy na paranoję.
Spotkałem tylko jednego kolege co po kilku machach zbladł, potem sie porzygał i 2h w aucie na kierownicy leżał i nie byl w stanie jechać.
Faceci ogólnie przyjmują palenie raczej pozytywnie natomiast uważam że gandzia nie jest dla kobiet, a przynajmniej dla większosci kobiet. Łapia doły i nie czują fazy...
pozdrawiam
p.s. "złą jazdę" zaliczyłem tylko po grzybkach ale za dużo ich zjadłem i po zajebistej fazie popłynąłem w otchłań paranoi (nikomu nie polecam i nie radzę "grzybki są rogate")
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #12

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Kiedys czytalem w kilku miejscach ze na wszelakie Bad Tripy polecana jest CZEKOLADA gdyz podczas jej konsumpcji wytwarzaja sie endorfinki czyli hormony szczescia co pozwala na powrot na pozytywny tor. Takze przed nastepnym razem miej przy sobie tabliczke jakiejs wyczesanej Milki i daj znac czy pomoglo ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #13

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Zdarzyło mi się wpaść w paranoję, ale przesiedziałem wszystko w milczeniu i bez żadnych rewolucji. Byłem blady, było mi zimno i nie kontaktowałem. Potem się obudziłem. Innym razem zwyczajnie spaliłem za dużo i nie ogarnąłem. A kolejnym już dużo za dużo, ale to tak eksperymentalnie - chciałem odczuć fazę fizycznie... i rzeczywiście było naprawdę bosko! Ale niestety tylko do czasu, kiedy musiałem stanąć nad kiblem. Potem dosłownie odciągałem myśli telewizorem, bo 'wątki' przelatywały tak szybko i przy tym miałem tak zawiłe myśli, że odpływałem.

Ja fazę odbieram tak jak przed chwilą napisałem jako 'wątki', pamiętam zawsze ten ostatni, a jak się zjaram za mocno, to wszystko tak pędzi, że kończy się walką o treści żołądkowe ;d Ale to jest oczywiście mniejszość :p Potrafię się dobrze nastawić, spalić z umiarem i czerpać z tego samiutkie przyjemności :p Rzadziej palę w towarzystwie, wtedy włącza mi się nadzwyczajna gadatliwość, śmiech a potem uczucie relaksu i w końcu przestaję się odzywać, bo po prostu mi się nie chce :D
Teraz zazwyczaj palę sam. Lubię obejrzeć jakiś film, posłuchać muzyki i przy tym najlepiej nigdzie nie wstawać. Siedzieć i całkowicie wrzucić na luz :D Inna sprawa też, gdy nie mogę spać. Czasem ściągam z 3 buszki i mimo, że dalej nie mogę zasnąć, to leżę i czerpię zamiast się męczyć. Ogólnie wyrobiłem sobie takie podejście, żeby nie palić na przymus, w pośpiechu, czy nie będąc w nastroju. Muszę czuć czystą chęć zapalenia. Lubię palić dla samego siebie, dla relaksu. Kiedyś częściej paliłem w towarzystwie, głównie gdzieś w plenerze i mimo, że było zajebiście i mam z wtedy same pozytywne wspomnienia, to zawsze odczówałem niepokój związany z 'chowającą się po krzakach policją'. Teraz osiągam stan idealny wyłączając się i relaksując nie dopuszczając żadnych negatywnych emocji, ani zakłóceń. Miałem też epizod, że lubiłem spalić się i rozmawiać z nieświadomymi tego ludźmi, także różnie to bywa i jedt to pewnie zależne od danej chwili ;) Tak poza tym, to palę dość rzadko ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #14

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
uważam że gandzia nie jest dla kobiet, a przynajmniej dla większosci kobiet.

To chyba na złe kobiety w życiu trafiałeś ;)

Moja małżonka dobrze reaguje na trawkę :D

Jedynie po ciastkach zdarza jej się wyglądać jak wrak człowieka :talk:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #15

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Większość z nas zaczynała palić jak ogólnodostępna była lajtowa trawka zebrana przez znajomego znajomego raz na rok i potem pchana do nast outa, mogliśmy się stopniowo wtajemniczać w ten lajcik po MJ a teraz gościu na dzień dobry złapie konkretnego bucha z chease albo innego konkret zabijacza i THE END.

Historia tego weekendu:
Zjaraliśmy ze znajomymi bata po czym zostałem poproszony o "nabicie tłoczka" tak więc wziąłem butelkę i do dzieła, złapali po takim tłoczku i pomimo tego, że czasem palą to palenie okazało się po prostu za ciężkie, finał? Bełcik x1 i do spania x2 :)

Chodź mi nie to zdarza się :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #16

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

JIM napisał:
KLICZKO napisał:
uważam że gandzia nie jest dla kobiet, a przynajmniej dla większosci kobiet.

To chyba na złe kobiety w życiu trafiałeś ;)

Moja małżonka dobrze reaguje na trawkę :D

Jedynie po ciastkach zdarza jej się wyglądać jak wrak człowieka :talk:

Większości tzn że jest 1% które dobrze przyjmują mj ;) reszta wali doły...
Znam osobiście kilka kobiet które palą i jest luzik ale tak jak pisałem reszta nie ogarnia!
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Efekt windy. 9 lata 5 miesiąc temu #17

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Hmmm jeśli was łapie taki stan i jesteście w domu to wejść na tv czy cokolwiek robić byle by nie myśleć o tym najlepiej coś co Cię wkręci np słucahnie muzyki jak w grupie muzyka też się sprawdzi najlepsza z instrumentu który macie np bębenek faza jest wtedy magiczna ja pale w dość dużej grupie i po chwili grania przez kolegę wszyscy zaczynali latać :ganja: a np możecie powiedzieć że idziecie na pizze i spytacie czy ma hajs ;) po prostu robić wszystko żeby mu się co innego wkręciło :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Efekt windy. 9 lata 2 miesiąc temu #18

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

wg mnie nie można generalizować,
sami wiecie, że jest od cholery odmian, które różnie działają,
czasami nawet może być to ten sam gatunek, ale ścięty w różnym stadium rozwoju, to i też różnie zadziała

po niektórych mam następnego dnia "kaca" niesamowitego, a po niektórych np. rano wypoczęty, nowo narodzony

a jeszcze po innych zdarzyło mi się właśnie mieć taką schizę trochę, między ludźmi, coś na zasadzie takiej paranoi, że chcą mi coś zrobić, skrzywdzić, totalny brak pewności siebie



dzięki za sprostowanie Bonguś:)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez padadeszcz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Efekt windy. 9 lata 2 miesiąc temu #19

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Raz wracalem w nocy ze spota i mialem jeszcze laczka w plecaku a bylem juz zdrowo porobiony. Zapalilem i po 20 minutach zaczelem slyszec dzwieki dochodzace z lasu jakies lekkie zaburzenia wzrokowe ze niby cos mi co chwile wyskakuje na droge. Zapalilem szluge i na glos powiedzialem " co chcesz mnie wystraszyc jak wiem ze nic mi sie nie stanie" ale po paru krokach wszystko ucichlo. Dziwne ale prawdziwe.
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: ufolud

Efekt windy. 9 lata 2 miesiąc temu #20

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

B) noc, las czy jakieś odludzie...takie jazdy to bez niczego się wkręcają :rolling:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany