Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: co z czym zeby bylo COŚ

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 7 miesiąc temu #1

z tego co widze to jedni maja wiedze a inni sie bawia

np. skad warr czy som wiedza ze trzeba robic krosy toxto zeby wyszla roslina silna i zdrowa

co wiecej
mam dwie rosliny jedna szybka droga powolna ale bardzo ciekawa faza po niej jest czyli aXhk i sweet purple i chce dostac fazke z sp zeby mi szybko dochodzila.
som zrobil cindy 99 w szybkim strainie, cos sub pomagal na innym forum szkoda ze tu sie nie dalo z nim dogadac, bo jego pomoc w crosowaniu byla ponoc niedoceniona.
Golas tez nie wybiera "na pałe" on wie co robi

. skad ja szary czlwoiek wiem co x co = co ?

teoria spiskowa kurna, trudno wiec bede wariatem wydaje mi sie bardzo ze jednak jakas wiedza istnieje. ... a moze czysty fuks ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kimbo Slice

 
 
 

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 7 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Nie trudno na to wpaść, wybierasz rośliny, które chcesz krzyżowac i robisz to, musisz tylko mieć samczucha lub pyłek. Selekcjonesz rośliny pod względem wigoru itd.na pewno jest gdzieś jakiś tekst o podstawie breedingu, poczytaj :)

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 7 miesiąc temu #3

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
Duża ilość klonów, duża ilość siewek. Miejsce aby je przechowywać (bardzo dużo miejsca). Bez tego to chyba można liczyć tylko na farta.
Pobieranie klonów z roślin posiadających pożądane cechy, rewegowanie ich ponowne klonowanie na dużą ilość, potem każdego klona pylić innym pyłkiem. Wysiewać powstałe nasiona w których trzeba szukać kolejnych cech które trzeba będzie poklonować posegregować i łączyć ze sobą.

Ogolnie wieloletnia zabawa na ogromnej powierzchni. Wtedy można liczyć na jakieś stabilne geny.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez GrowFather.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, KLICZKO, Kimbo Slice

 

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 7 miesiąc temu #4

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Zgodze sie z kolega wyzej Przedewszystkim warunki konkretna selekcja i klonowanie roslin. Napisalem ostatnio to do kogos kto nazekal na tegoroczne pestki Pana WARRa

Do puki bedzie nielegalne nasze hobby to nie mamy co liczyc na tyle miejsca ile potrzeba, co za tym idzie nie mozemy sie spodziewac stabilnych roslin od kogos kto robi pestki w takim kraju jak PL takie jest moje zdanie

Pzdr Baba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #5

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Babys napisał:
Zgodze sie z kolega wyzej Przedewszystkim warunki konkretna selekcja i klonowanie roslin. Napisalem ostatnio to do kogos kto nazekal na tegoroczne pestki Pana WARRa

Do puki bedzie nielegalne nasze hobby to nie mamy co liczyc na tyle miejsca ile potrzeba, co za tym idzie nie mozemy sie spodziewac stabilnych roslin od kogos kto robi pestki w takim kraju jak PL takie jest moje zdanie

Pzdr Baba

A Warr robi pestki na dworze w PL ? Są dobre , więc jeśli tak to jest mistrzunio.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #6

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Moim zdaniem jego pestki za dobrze kiełkują i sa za duże jak na robione pod chmurką :whistle:
Chociaz nigdy nie wiadomo :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #7

a to robione na out są mniejsze ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #8

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
pestki warra są robione na indoorze, nie prawdą też jest że outdoorowe pestki muszą być małe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #9

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

GrowFather napisał:
pestki warra są robione na indoorze, nie prawdą też jest że outdoorowe pestki muszą być małe
Tak kiedy zapyliłem tylko jedna galazke to wyszly duze kulki, jak calego krzaka to małe.
Rok temu kupiłem auto regi od Warra, kiełkowalnosc była fatalna kilkanascie procent dlatego wydaje mi sie ze robił je na outdoorze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

co z czym zeby bylo COŚ 8 lata 3 miesiąc temu #10

Pingwin napisał:
GrowFather napisał:
pestki warra są robione na indoorze, nie prawdą też jest że outdoorowe pestki muszą być małe
Tak kiedy zapyliłem tylko jedna galazke to wyszly duze kulki, jak calego krzaka to małe.
Rok temu kupiłem auto regi od Warra, kiełkowalnosc była fatalna kilkanascie procent dlatego wydaje mi sie ze robił je na outdoorze.

bardzo ciekawe wnioski :)

a te wary były małe czy wielkie ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany