Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack (CC GLP 2014)

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 4 miesiąc temu #51

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

szatan napisał:
A ja sie zastanawiam czemu tylko metr wysokości ma ten namiot?? Nie lepiej było dołozyc kilka złotych i kupic sobie 0.75x0.75x1.6m???
Ja mam taki hehe :P :whistle:

Pozdro :evil:

A myślisz, że bym nie chciał w końcu przeskoczyć na większą wysokość i przestać pier*** się z hardkorowym treningiem?
Marzę o tym, lecz warunki mi tego nie pozwalają. :(
Jedynie gdzie mogę oddać się swojemu hobby jest stryszek (całe 110 cm wysokości :woohoo: nie ma to jak zap*** na czworaka z butelkami z pożywką :D )
oraz domek narzędziowy, w którym obecnie jest chyba z -5sC :woohoo: :woohoo:

Spokojnie - mam już szafę w której dostępnej wysokości jest na całe 145 cm (o ile dobrze pamiętam 50x70cm czyli 0,35m2 - szaleństwo :D :D
Odpalę ją na wiosnę, gdy temperatury będą powyżej 10sC. I będę miał dwa ogródki. :stoned:
Niestety wyłącznie z automatami, bo pełnosezonówki boję się wysadzać z powodu niespodziewanych braków zasilania. Urok życia na polskiej wsi. W miastach jednak zdecydowanie rzadziej wyłączają zasilanie. Tu gdzie mieszkam - minimum raz w miesiącu :( :blink: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys, Szatyn,

 
 
 

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 4 miesiąc temu #52

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

podziwiam Cię Jacku za wytrwałość ale jak się chce mieć swoje zielsko trzeba trochę pokombinować, pamiętam swoje początki; moze Wam kiedyś opowiem ;)
Powodzenia i srogich topów!

... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 4 miesiąc temu #53

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Koza napisał:
... pamiętam swoje początki; moze Wam kiedyś opowiem ;)

Bardzo chętnie posłucham a raczej poczytam Twoje początki. Niestety nie było mi to dane, by śledzić forum od dłuższego czasu, bo moja zajawka pojawiła się jakoś niespełna 3 lata temu. Nie mniej wsiąkłem na dobre i nie wiem czy jestem w stanie się od tego oderwać.
Masz wolną rękę tzn. możesz pospamować w moim growlogu :D

P.S. Dziś zadecydowałem - AK47 idzie pod nóż ok. 20 stycznia (+/- 2 dni).
Oczywiście zapraszam na relację z ważenia (wraz z łodygami B) ) oraz późniejszego - gotowego materiału. Nie mogę się już doczekać, bo palić się chce - palić czegoś dobrego... :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

 

dzień 86 - pierwsza kosa 9 lata 4 miesiąc temu #54

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dobry wieczór tym, którzy się jeszcze nie zresetowali. B) Króliki nie mają co jeść zatem ściąłem dziś całą AK.

Sałata była już kosztowana na weekend - z tego jednego topka wyszło ok. 1,5g palonka.

Tylko te palonko było okrutnie niedobre z dwóch przyczyn:
- zupełnie niewypłukane z nawozów
- wysuszone w kotłowni w ekpresowym tempie ok. 20 godzin.
Wszystko dlatego, że zbliżał się nieplanowany melanż no i trzeba było jakoś gości ugościć ;) Szczerze? Palonko smakowało jak qpa...ale za to pozamiatało wszystkich zawodników. :whistle: No i zapadła decyzja, że czas na nią. Kilka dni temu zrobiłem jej porządnego flusha w postaci prysznicu w wannie. Lałem kilka minut - górą i bokami, syfu wyleciało co niemiara. :D Na koniec podlałem 2l kranówki z kroplą SuperVita. Ostatnia sesja przed kosą...



Przyrządy treningowe. :smoke:

Przygotowanie sali operacyjnej i do dzieła. B)

Po obcięciu wszystkich bocznych łodyg pozostał główny szczyt (dla przypomnienia po toppingu, ale wyszło chyba coś zupełnie innego.

Nie mniej micha od razu się ucieszyła, jak zważyłem tylko tą część. :rasta:

A to zostało po tym jak obskubałem ten szczyt z mniejszych bobków - jak widać ciężko tam dojrzeć topping zatem co mi wyszło po przycięciu stożka w fazie weg ? :huh:

Całość

Ważonko (jak dodamy 7g z sobotniego melanżu to ogólnie mokrusa wyszło 276g. :D

Jestem mega zadowolony w szczególności na całą masę przygód jakie po drodze przeżyła AK47.

Pamiętacie siatkę do elewacji jaką zastosowałem podczas przesadzania? Nie żałuję decyzji - myślę, że korzenie dzięki temu miały jeszcze jeden dodatkowy oddech. :smoke:

Same korzenie bardzo dziwne - widać, że były b.żarłoczne bo było ich w ch*** i ciut ciut.

No i suszarnia :D Wiem wiem...co sobie pomyślicie, ale nie mam innego miejsca do suszenia. :stoned:

Ostateczny wynik wraz z podsumowaniem tejże odmiany w kolejnej odsłonie mojego skromnego growlogu. Z tego miejsca zapraszam wszystkich do oglądania kolejnych odcinków.

Pozdro ekipa!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza, AS, Warrior, Szatyn, Lutek, , Dexter, Boer Van Oranje, Jabol

ważenie cz.1 9 lata 3 miesiąc temu #55

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dzień dobry,
mam ogromny problem z internetem, bo zamula na maksa a jak odpalę TOR'a to już jest totalna porażka. :dry: Samo zalogowanie na forum trwało ok. 10 minut. Wrzucam tylko 3 fotki - mam nadzieję, że do kolejnego UP'a sytuacja znacznie się poprawi.
Obskubałem w łodyg moją AK i wrzuciłem na wagę. Wstępnie suszu wyszło B)

ale zapewne jeszcze ciutkę zrzuci z tej masy. Nie mniej nie lubię za bardzo wysuszać materiał i w takim stanie jak obecnie wrzucam do słoika i otwieram go min. raz dziennie by sobie co nieco odparowało. :stoned:

Zoom...

Pozostałą część ogródka obfotografuję za kilka dni. Na miejsce AK trafiła WW a za nią w microboksie kolejne 4 panienki, które właśnie pokazują głowy spod ziemi. Miało być ich 6, ale jedno sionko (skunk) okazało się zupełnie puste w środku a golasowa WWxCH coś zamula. Dodatkowo kolejny skunk miał problem ze zrzuceniem łupinki (skad ja to znam :( )
i znów jest jakaś pokiereszowana. Ma tylko pół pierwotnego lista i nie wiem czy się wyliże...;/

Obecnie zakończyłem podawanie Bloombastica, który w menu zawitał na 16 dni. Podawany był co każde podlanie 1ml/l - ogólnie wyszło 8 podlań. Podczas ostatniego poleciała 150% dawka. Od wczoraj Jacki i WWxBJ lecą na wodzie. Za 2 podlania będzie mocny flush i później jeszcze z 1-2 podlania z melaską i kosa. :evil: Obstawiam ją za ok. 2 tygodnie, ale i tak będzie jak będzie.

Do następnego!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Koza, Klepnix, JIM, Babys, Bongjour, AS, Method, Warrior, KLICZKO, , Jabol

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #56

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Zacny wynik Ci wyszedł z tego kałacha :whistle: .
Pewnie niejednego typa zetnie z nóg :D .
Smacznego i łap bucha bro... :joint: .
Pzdr.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #57

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

nie ma chwili wytchnienia Jacku ;) CO do skorupek to już Ci chyba pisałem, że przy niskiej wilgotności następuje ten problem, spryskiwacz w dłoń i ostro po skorupie i delikatnie zejdzie

powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #58

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Warrior napisał:
Zacny wynik Ci wyszedł z tego kałacha :whistle: .
Pewnie niejednego typa zetnie z nóg :D .
Smacznego i łap bucha bro... :joint: .
Pzdr.
:rasta: W.
Ten kałach jak i poprzedni to jakieś automatyczne mutanty - mega wydajne bestie się trafiły. :D Gorzej tylko ze smakiem, ale prawdopodobnie to moja wina i spierd*** samą końcówkę, czyt. suszenie :whistle:
Koza napisał:
nie ma chwili wytchnienia Jacku ;) CO do skorupek to już Ci chyba pisałem, że przy niskiej wilgotności następuje ten problem, spryskiwacz w dłoń i ostro po skorupie i delikatnie zejdzie

powodzenia
Nie ma opierd*** Kozik. Jednak życie wciąż weryfikuje Nasze plany. Zaplanowałem 6 sionek, wystartowały 4 w tym dwa miały problem z łupinkami. Posłuchałem rady, ale zamiast
spryskiwacza nawilżyłem łupinkę mokrym płatkiem kosmetycznym. Na jednym zadziałało w 100% ale na drugim już nie do końca. Chyba muszę jeszcze potrenować. B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #59

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Wiadomo kazdy uiprawia w takich warunkach na jakie moze sobie pozwolic, ale ja bym to tam troche zmodernizowal bo widze ze ogranicza Cie jedynie wysokosc.

Ja bym obil białą folią sporą część strychu, powiedzmy 1,5 m2 , Jak najwyzej sklepienia podwiesił 600W HPS, postawil z 10 niskich doniczek i rozlozyl planty na siatce jak najblizej gleby. :D Pamietam Matka Boska tak kombinowal i wyciagal prawie 2 gramyz z wata czy nawet ponda 2 gramy. :D

Think about it. :)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #60

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
Pamietam Matka Boska tak kombinowal i wyciagal prawie 2 gramyz z wata czy nawet ponda 2 gramy.:D

Nie wydaje mi sie to prawda. Ale przeciez zawsze mozna spytac Matke. :D
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany