Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack (CC GLP 2014)

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #61

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
Wiadomo kazdy uprawia w takich warunkach na jakie moze sobie pozwolic, ale ja bym to tam troche zmodernizowal bo widze ze ogranicza Cie jedynie wysokosc.

Ja bym obil białą folią sporą część strychu, powiedzmy 1,5 m2 , Jak najwyzej sklepienia podwiesił 600W HPS, postawil z 10 niskich doniczek i rozlozyl planty na siatce jak najblizej gleby. :D Pamietam Matka Boska tak kombinowal i wyciagal prawie 2 gramyz z wata czy nawet ponda 2 gramy. :D

Think about it. :)

Dokładnie Sky, ogranicza mnie tylko wysokość, ale nie będę już walczył z tym tematem.
Wysokość stryszka to max 111 cm i więcej nie wyciągnę. Wstawienie lampy 600W spaliło by mi wszsytko co poniżej. Jednak 250W to wszystko co może tam zawisnąć. I nie chcę zabudowywać pół stryszka, bo żona i tak już kręci nosem - a śmierdzi mi niemiłosiernie jak otwieram drzwiczki z drabinką. Nie mam czasu ogarnąć wentylacji i boks ma otwarte 2 klapy wywietrznikowe oraz nie do końca zamknięte "drzwi" :D
Przy kolejnym grow już wszystko dopnę i podłaczę się pod wyciąg od kanalizacji. Mam tylko nadzieję, że nie będę wdmuchiwał "pachnącego" inaczej zapaszku do instalacji i zaraz nie okaże się, że na parterze wali z klopa MJ hehehe B)
Plan jest taki: na stryszku jeden boks odpalany w okresie jesienno-zimowo-wiosennym
a w domq narzędziowym na zewnątrz drugi namiot (1,5 x 0,8m) z wysokością 2m z dwoma balastami po 250W (max 400W). I tu będę mógł w końcu się wykazać i wysiać sobie czego dusza zapragnie ;)
Leo Messi napisał:
SkyneT 2.0 napisał:
Pamietam Matka Boska tak kombinowal i wyciagal prawie 2 gramyz z wata czy nawet ponda 2 gramy.:D

Nie wydaje mi sie to prawda. Ale przeciez zawsze mozna spytac Matke. :D
Niestety nie mam jak zapytać :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza

 
 
 

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #62

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

pomysł z wentylacja kanalizy ciekawy i cofki nie będziesz miał przez syfony co najwyżej tam gdzie ich nie ma może być jakaś zajawka le to prawdopodobieństwo jak trafić w totka przy bardzo silnym wietrze i odpowiednim ciśnieniu atmosferycznym jak sie dym kładzie po ziemi ;)
Też mam niziutko w boxie i stąd poszedłem po kolorowe światełka :unsure:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #63

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Koza napisał:
pomysł z wentylacja kanalizy ciekawy i cofki nie będziesz miał przez syfony co najwyżej tam gdzie ich nie ma może być jakaś zajawka le to prawdopodobieństwo jak trafić w totka przy bardzo silnym wietrze i odpowiednim ciśnieniu atmosferycznym jak sie dym kładzie po ziemi ;)
Też mam niziutko w boxie i stąd poszedłem po kolorowe światełka :unsure:
Mam nadzieję Kozik, że masz rację i żadnej cofki nie zaliczę. Dodatkowo trójnik od odpowietrzenia kanalizacji będzie założony niespełna metr od samego wyjścia w kominie zatem nawet sama grawitacja i te wszystkie inne czynniki powinny zadziałać, że nie pójdzie w dół tylko tam gdzie łatwiej - czyli w górę :smoke:
A co do LED'ów to jeszcze do nich nie dorosłem hehehe :D
Nie ukrywam, ale lubię HPS'ka. CFL jak dla mnie to qpa, nawet na weg, ale HPS to zupełnie inna para kaloszy. B)
Już nie mogę doczekać się wiosny, gdy będę mógł odpalić prowizoryczną szafę, która tylko czeka, by ją uzbroić w odpowiednią wentylację i oświetlenie.
W końcu będę miał dla siebie prawie 1,5m wysokości - jak dla mnie SZALEŃSTWO! :stoned:

UP'a postaram się zrobić jutro z wieczora, ale niczego nie obiecuję. Jeśli mnie znów internet nie dobije.

Pozdro!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Lutek

 

dzień 97 - flush 9 lata 3 miesiąc temu #64

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dziś będzie szybki update, bo wczoraj na własne żadanie roz*** sobie samochód i dziś czeka mnie sporo pracy, by doprowadzić go przed poniedziałkiem do porządku. :angry: Wczoraj wszystkie panny przeszły wannowego flusha. Nie wiem ile przelałem, bo ciężko określić lejąc wiele minut wodę za pomocą prysznica. Nie mniej szitu wyleciało sporo
i od teraz będę je podlewał wyłącznie wodą z melasą. Kosę Jacków planuję gdzieś za tydzień. Już czuję w kościach, że lekko nie będzie, bo pokryta jest wyjątkowo dużą ilością drobnych liści. :woohoo:

Jeden z Jacków ma tak ciężkie topy, że nie dają rady utrzymywać własnej wagi. :D


Dodatkowo jedna z łodyg zrobiła się zupełnie fioletowa - nice ;)

Na miejscu AK w boksie pojawiła golasowa WW. B)

Jak narazie jeszcze weguje, ale lada moment pokaże preflowery.

Zobaczcie co się wysiało obok niej. :blink: Z początku chciałem wyrwać chwasta, ale doszedłem do wniosku, że jednak
nie i niech sobie posożyt pożyje w symbiozie z moją panną. :cheer:

Co to warunków to nie wiem jakie są. Temperatura na pewno 2 cyfrowa choć 20 stopni raczej nie przekracza. Podlewam co 2 dni ok. 4 litrami na 2 donice i 1 butelkę. PH, EC - nie znane :)



Pozdrawiam i do następnego UP'a - już z samej kosy.
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #65

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

takich growlogów jak Twoje nie ma nigdzie, już Ci pisałem o opatentowaniu treningu :D
Aż strach się bać co to będzie jak odpalisz właściwy wyskościowo box.
oby pękło przynajmniej g/W ;)
Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #66

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Koza napisał:
takich growlogów jak Twoje nie ma nigdzie, już Ci pisałem o opatentowaniu treningu :D
A pisałeś, pisałeś Koza i już odpisałem, że to był sponton, który od tamtej pory (microboksa) jakoś się już mnie trzyma i puścić nie chce. :whistle: Ma to związek w tym, że wciąż walczę z wysokością i jakoś trzeba sobie radzić. Nie mam ostatnio czasu na majsterkowanie zatem biorę to co mam pod ręką i wychodzą taaakie cuda :D Nie ukrywam, że przy kolejnym grow też zastosuję tą technikę, bo na pewno zabraknie mi centrymetrów do pełni szczęścia. :stoned:
Koza napisał:
Aż strach się bać co to będzie jak odpalisz właściwy wysokościowo box.
Oby pękło przynajmniej g/W ;)
Pzdr
Teraz na pewno nie pęknie, ale plan w głowie już jest wytyczony, by przebić granicę g/W i to tak z przytupem :D Na 1,25m2 i 500W nie powinno być to większym problemem, ale życie i tak to jeszcze zweryfikuje. :whistle: Najważniejsze to oby bez przypału, bo hobby jest cudowne, ale prawo w PL zupełnie posrane. :S

Na koniec kilka informacji - obecnie w microboksie wygrzewają się te oto panny. :smoke: Po lewej stronie jest skunk. Ta górna to ta zamulona, której nie zszedł czepek z głowy i którą co nieco pokiereszowałem.

Miała tylko pól lista pierwotnego - zamulała dość długo co widać na tle pozostałych, ale....odbiła. :cheer:

Dlatego też pojawiła się WW (po środku), która miała ją zastąpić. Obecnie najgorzej idzie jednej z WWxBJ. Nie wiem co ją boli, ale coś jej dolega. Pierwotny listek jest zupełnie żółty i trzymam ją jeszcze, ale jak nadal będzie źle to niestety zostanie odesłana w zapomnienie... :dry:

Dodatkowo wykiełkowałem jeszcze 2 x WW, które wylądują w 2l butelkach. Coś mi się popierdzieliło w głowie (z obliczeniami) w najgorszym przypadku będzie 8 panien w boksie a w najlepszym tylko....7 sztuk (5 doniczek + 2 butle). :woohoo: Jak ja to ogarnę i czy mi przewodów starczy hehehe :D :D

Dzięki wszystkim za odwiedziny,
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, AS, , hemingway, Jabol

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #67

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jacek jak zawsze się przykłada, do wszystkiego co pokazuje :)
Opisy... przejrzystość w uprawie itd... ;)

Szacuneczek J. ! :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek,

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #68

  •  Avatar
Tak Golasku zgodzesie zToba w 100% ze Jacus na PRO zapierdala. Kiedys sie nie lubilismy ale corazbardziejj wzbuda szacunek kolezka,koszyki fajna rzecza i efekt wyszedl nie bagatela bo -wkoncu pomiescill.zzkozak Jacku ehe tez zycze wiecej miejsca,jaknajzybciej co bys skrzydly rozwinal hehe.PozdrJacol :evil: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 3 miesiąc temu #69

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Golas napisał:
Jacek jak zawsze się przykłada, do wszystkiego co pokazuje :)
Opisy... przejrzystość w uprawie itd... ;)

Szacuneczek J. ! :rolling:

Pozdro B)
G.

Dzięki, robię to przede wszystkim dla siebie. B) Nie będę ściemniał, ale traktuję każdy growlog jak dziennik pokładowy, do którego warto czasami zajrzeć, by przypomnieć sobie zaistniałe sytuacje. Jeśli jeszcze ktoś może z tego skorzystać to niech tylko mu wyjdzie na zdrowie :rolling:
Golabek napisał:
Tak Golasku zgodzesie zToba w 100% ze Jacus na PRO zapierdala. Kiedys sie nie lubilismy ale corazbardziejj wzbuda szacunek kolezka,koszyki fajna rzecza i efekt wyszedl nie bagatela bo -wkoncu pomiescill.zzkozak Jacku ehe tez zycze wiecej miejsca,jaknajzybciej co bys skrzydly rozwinal hehe.PozdrJacol :evil: :whistle:
Trzeba się rozwijać i wciąż iść do przodu a o historii Gołąbku - nie rozmawiajmy ;) Fajnie, że wpadłeś i mam nadzieję, że dasz radę założyć jakiegoś growloga w swoim wydaniu. :stoned: Z tego miejsca zaklepuję u Ciebie miejscówę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

dzień 99 - kosa Jack #2 9 lata 3 miesiąc temu #70

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dobry wieczór,
dziś znów sponton. Spowodowany jest brakiem miejsca w microboksie, bo do obecnych 5 butelek musze wcisnąć jeszcze 2 dwulitrowe. W takiej konfiguracji raczej to nie przejdzie. Zatem trzeba powoli robić miejsce w namiocie. B) Na pierwszy ogień poszła panna, która nie ma już siły utrzymywać swoich łodyg. :smoke:

Po skoszeniu wyszło tego całkiem sporo... :whistle:

aż się prosiło, by to zważyć i dowiedzieć się ile pi razy oko wyszło mokrego... :D

Jak to ujrzałem to zbaraniałem. Już czułem w kościach, że tak łatwo nie będzie... Po 3h (!!!) trymowania (z małą przerwą na fajeczkę i 2 buchy w płuco) pozbyłem się 120g liści :D Ja pier**** jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak zarośniętą panienką ! :woohoo:

Kolejne ważenie :lol:

i do nowej suszarki.

Na koniec bryła korzeniowa ze stuningowanej doniczki.

Nie wiem co sobie myśleć, bo jeszcze nie miałem tak nabitego automata. :huh:


Głowę mi urwało... :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany