Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy związane z Konkursem Cannabis Cup 2016 ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Cannabis Cup 2016 - 3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #1

  • el_Kapelusznik
  • el_Kapelusznik Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 682
  •  

  •  

Box: przerobiona szafa o wymiarach 55x103x170cm(0,56m2)tylna ścianka biała,
reszta wyklejona folią Diamond 100%. W środku wentylator TT125(280m3), 2 wloty
pasywne + filtr węglowy i CoolTube. Do tego mieszające śmigło i nawilżacz powietrza.

Oświetlenie: 400W w CoolTubie.

Rośliny: 3x RoyalMedic i 3x RoyalCaramel od RQS.

Ziemia: BioBizz Light Mix + ALLMix tez z Biobizz

Nawozy: TerraVega,Biohumus, na flo topmax, terramax z Atamii, pk13/14

Donice 11L

siemanko wszystkim na mojej fotorelacji:) trochę mnie nie było więc pewnie mnie nie pamiętacie ale swojego czasu coś sobie działałem i tak mnie naszło na ComeBack:D OK bez zbędnego pierdolenia:D Roślinki wyszły z ziemii ok 19-20 grudnia i od tego czasu lecą na foto 15/9.
OD razu uprzedzam ze wiem iż powinno byc 18/6 ale niestety jest to spowodowane innymi czynnikami o których nie będę wam pisał i jest, jak jest. Chciałem je dziś przełączyć na 12/12 ale trochę pojechałem z LST i dam im jeszcze z dwa dni takie światło jak dotychczas:)
Fotki które Wam pokaże przedstawiają roślinki przed treningiem, a po dodam za jakiś czas, jak już dojdą do siebie, bo potraktowałem je okrutnie:P hehe

Jeśli chodzi o grow, to nie mam celów, ani poprzeczek, jedynie co to chciał bym trochę więcej czasu poświecić na trening, by mieć większą kontrolę nad tym co dzieje się w boxie, niż w poprzednich grow, no ale zobaczymy jak będzie z czasem.

Aha.. póki co nie bede opisywał które są które, ale te medici są bardziej niemrawe:D długie odrosty rzadkie, typowe sativki:)

ok to lecim z fociszami :D























tak by to wygłądało na dziś:P fotki mam zamiar dodawać co najmniej co dwa tygodnie, więc trzymajcie kciuki żeby mi się to udało:D hehe
zapraszam wszystkich do odwiedzin i komentarzy:) jak o czymś zapomniałem to piszcie:) PEACE!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #2

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

to ja zasiądę jako pierwszy :rasta:
udanego grow i wielkich pal życzę :stoned:






całkiem wyrośnięte,jak na trochę ponad dwa tygodnie,moje są parę dni młodsze,jednak dużo im brakuje...jednak co hps to hps B)

pozdro :stoned:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #3

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Super że znów jesteś Kapeluch!
Zdrowe i duże te Twoje cukiereczki.
Dawaj do CC2016 tą fotorelacje, powalczymy na topy.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #4

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Chętnie podpatrzę jak Ci pójdą Royal Medic, bo dopiero co zakończyłem grow z tą odmianą. Poszły mi nierówno zatem zastanawiam się jak to będzie u Ciebie. Jeśli chodzi o jakość palonka to będziesz zadowolony - są wyjątkowo aromatyczne.

Powodzenia!
Jacek :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: el_Kapelusznik

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #5

  • el_Kapelusznik
  • el_Kapelusznik Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 682
  •  

  •  

Noo Jacek... lubie te medyczne odmianki:) ostatnio miałem medical mass i palenie było pierwsza klasa:D lekki haj pobudzający do działania... i co dla mnie najważniejsze dużo można tego wypalić, a żę delektuje się ziółkiem, to tego typu odmianki są dla mnie:D hehe PEACE!!! :joint:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #6

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Zatem Royal Medic na pewno też przypadnie Ci do gustu, nie jest zbyt mocna i fajnie pobudza. Royal Hihgness również wysadziłem i również mam o niej dobre energetyczne zdanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: el_Kapelusznik

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #7

  • el_Kapelusznik
  • el_Kapelusznik Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 682
  •  

  •  

Tak się teraz zastanawiam... Bo w przyszłym tygodniu ziomek oddaje mi mój panel Led 300w w dualu i nie wiem czy by zamiast tej 400w hps wrzucić 150HPS + ten panel Led... nie wiem jak myślicie, ma to teraz jakiś sens, skoro od wczoraj lecą juz 12/12?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #8

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Odpuścił bym sobie już leda na flo.
Na vegu jak najbardziej można odpalać dyskotekę ale na flo nic nie zastąpi dobrej wysłużonej żarówy.
Jak byś miał problemy z temperaturą to bym radził jechać jak najdłużej na ledzie a potem dorzucić hps ale w zime to żółte ciepłe światełko jes najlepsze.
pozdrawima
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #9

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Zasiadam i kibicuję! :rasta: :ganja:
Będzie na co popatrzeć ... ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

3x Royal Caramel + 3x Royal Medic[400WHPS+CoolTube] by Czapa 8 lata 3 miesiąc temu #10

  • el_Kapelusznik
  • el_Kapelusznik Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 682
  •  

  •  

Ok Kliczko dzięki, przekonałeś mnie:D hehe zostaje na HPS-ie:)

Dzięki Golas za obecność:D postaram się tego nie spierdolić:) hehe wrzucę może później jakieś fotki bo muszę poprawić po ostatnim treningu,


pozdroooo!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany