Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...

TEMAT: Urban exploration

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #1

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Witam mam nową pasję a mianowicie urban ex czyli chodzenie do miejsc niedostępnych bądź opuszczonych. teraz mam zamiar wbić do opuszczonego szpitala i to bedzie moje pierwsze takie doświadczenie:) macie takie doświadczenia? podzielcie się jeśli ktoś był by zainteresowany to mogę podać stronę z różnymi miejscami opuszczonymi o których pewnie nawet nie macie pojęcia :) szczególnie chciałbym się wybrać do miejsc tajemniczych które mają historię związaną z 2 wojną światową wiecie skarby itd :D co o tym sadzicie ?:) podro :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #2

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Ganjafarmer napisał:
Witam mam nową pasję a mianowicie urban ex czyli chodzenie do miejsc niedostępnych bądź opuszczonych. teraz mam zamiar wbić do opuszczonego szpitala i to bedzie moje pierwsze takie doświadczenie:) macie takie doświadczenia? podzielcie się jeśli ktoś był by zainteresowany to mogę podać stronę z różnymi miejscami opuszczonymi o których pewnie nawet nie macie pojęcia :) szczególnie chciałbym się wybrać do miejsc tajemniczych które mają historię związaną z 2 wojną światową wiecie skarby itd :D co o tym sadzicie ?:) podro :peace:

Dobra masa daj strone. Sa tez zagraniczne ?

www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/9423401/Urban-explorers-descend-into-sewers-and-tube-tunnels-in-London-and-New-York.html?frame=2286149

www.28dayslater.co.uk
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 tydzień temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #3

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Macie Polską Kowalsky na 100% są zagraniczne ale się nie interesowałem jak byś poszukał to byś znalazł pewnie :) Polska strona z opuszczonymi miejscami jest tego cała masa kazdy znajdzie coś dla siebie :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 tydzień temu przez Ganjafarmer.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

www.opuszczone.com/

Na Dolnym Śląsku jest pełno ciekawych, opuszczonych fabryk, osiedli, koszar, lotnisk. Mnie interesuje bunkier z filmu ,,YUMA" ale niestety nigdzie nie znalazłem info, gdzie ten bunkier może się znajdywać.

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #5

  • techacjusz
  • techacjusz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 74
Kostrzyn nad odrą , Słubice gdzieś te rejony nie mogę sobie przypomnieć ale czytałem kiedyś o jakiś po niemieckich instalacjach wojskowo-fabrycznych w tych rejonach ale na dobrą sprawę to są one w całym pasie granicznym no ale gdzieś było właśnie opisane skupisko zalesione po wojnie z drogami itp. i podejrzewam że to właśnie to było w filmie .
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 tydzień temu przez techacjusz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urban exploration 9 lata 1 tydzień temu #6

  •  Avatar
szukac nie umieta nawet. Nowogrod jakis tam. tu macie ten bunkier z filmu, gdzie opata spalic chcieli. Bunkierr piekny ala koloseum mini. chyba hitlersyny sie w naglosnienie bawili i echo testowali xD
prosze tu jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany