Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...

TEMAT: Nalewki, naleweczki, trunki

Nalewki, naleweczki, trunki 8 lata 5 miesiąc temu #1

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Faktem jest że może troszkę późno zakładam temat, ponieważ owoców już prawie nie ma i pierwsze przymrozki dosięgają upraw.
Ale nie mogę się powstrzymać i zaprezentować mojego przepisu na naleweczkę z aronii, dostałem ją od dobrej znajomej, może ktoś będzie miał ochotę wykonać ją samemu.


Nalewka z Aronii

3 litry wody
1 kg aronii(można dać więcej)
24 dag liści z wiśni (około 360 liści)
---- ZAGOTOWAĆ NA WOLNYM OGNIU 50 MINUT


Następnie odcedzić i do wywaru dodać

1,5kg cukru
3 łyżeczki kwasku cytrynowego ( tu proponuję na początek wsypać półtorej, i ewentualnie dosypać jak będzie mało)

ZAGOTOWAĆ 15 MINUT

Zostawić na 24 godziny do wystygnięcia
Po wystygnięciu wlać 1 litr spirytusu iiiiiiii

TATATATTARARARARARARMMMMMMM Naleweczka gotowa :evil:


Może ktoś z was ma jakiś ciekawy przepis, Ta nalewka gości u mnie już drugi rok, w tym roku robiłem również z malin. Przepis na nalewkę malinową znalazłem w sieci i taka wyszła suka mocna że nie wiem kiedy ją wypiję.
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Człowiek Nauki Fazy, , Dexter

 
 
 

Nalewki, naleweczki, trunki 8 lata 5 miesiąc temu #2

  •  Avatar
50% spirta reszta woda + sok wisniowy wlewamy,przezre sie dziekuje.Naleweczka wisniowa mojej babki roboty hehe szybko smacznie leb napierdala jak o w huj ale dobre..A mialem w huk tych przepisow spotkam babke to co moze wrzuce.Aroniowa ciekawa a krzak rosnie co rok aronii na dzemu sie zbiera...Ze nikt o nalewce nie pomyslal :dry: :lol: Nie jest ta aroniowka taka "cierpkawa" w smaku??Kiedy machne na probe.Pozdrowki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nalewki, naleweczki, trunki 8 lata 5 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Golabek napisał:
50% spirta reszta woda + sok wisniowy wlewamy,przezre sie dziekuje.Naleweczka wisniowa mojej babki roboty hehe szybko smacznie leb napierdala jak o w huj ale dobre..A mialem w huk tych przepisow spotkam babke to co moze wrzuce.Aroniowa ciekawa a krzak rosnie co rok aronii na dzemu sie zbiera...Ze nikt o nalewce nie pomyslal :dry: :lol: Nie jest ta aroniowka taka "cierpkawa" w smaku??Kiedy machne na probe.Pozdrowki

Do wisniowki liście wiśni warto dodać :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

Nalewki, naleweczki, trunki 8 lata 5 miesiąc temu #4

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Te liście wiśni dodane do aronii dają zajebisty smak, Nie jest cierpka ani kwaśna. na imprezach rodzinnych zawsze stoi na stole i ludziom smakuje
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany