Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Moja pasja terrarystyka :)

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • kula00
  • kula00 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Stary dziad
  • Posty: 336
  • Zebranych lumenów: 601
  •  

  •  

Chciałbym pokazać wam kilku moich milusińskich :)
na początek lekko zdenerwowany Gekon Toke (bez grubych rękawic lepiej nie podchodzić )

teraz pająk nadrzewny Psalmopoeus cambridgei,posiada zdolnośc teleportacji :),jak atakuje świerszcza to ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec go w ruchu

Rzekotki Arlekin ,oaza spokoju :)

Mama Agama brodata w całej okazalości ,polecana początkującym zwana tez pieskiem terrariowym

Dumny tata Agam :)z profilu

I jako bonusik wyglądający jak zjarany na maksa Gekon Lamparci :)

Tyle na dzisiaj ,mam nadzieję że przekonam was tymi zdjęciami że gady i płazy to naprawdę miłe zwierzaczki ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez kula00.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Gekon wygląda, jak po solidnym bongu:D

Kolega miał jakiś czas temu agamę brodatą ale nagle osobnik przestał cokolwiek jeść i w ogóle się nie ruszał przez jakieś 2 miesiące... Podobno w terrarium powinny być ze 2 agamy, machają wtedy do siebie łapkami i czują się raźniej:)

Ja może kiedyś węża tak do ozdoby sobie sprawię ale jakąś zbożówkę:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Super stworzonka !!! :)
O to Właśnie mi chodziło ... aby dzielić się z innymi swoimi pasjami.
Super sprawa mieć Terrarium ... ale z drugiej strony wole jak stworzątka żyją na wolności :)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, BARTEZ

 

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #4

  • grzdylll
  • grzdylll Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 44
  • Zebranych lumenów: 133
  •  

  •  

Niezly pajeczak ktora wylinka????
Kiedys ( jakies 4 lata temu) mialem swira na punkcie pająków.....kupywalem na allegro....jezdzilem na gieldy
zaczelo sie wszystko od jednego Kędziora......w jednym momencie to mialem chyba z 15
Mialem Brahypelme(niewiem czy dobrze napisalem zasze sie myle -pleme -pelme)Emilia ale sie okazal samcem i go sprzedalem
a puzniej mialem Avicularie Versicolor , Metalice i jeszcze jakas ale niepamietam
Cambridge tez mialem szybki .....drań.....kumpel mial chyba L10 straszny agresor
Bialokolonowy ptasznik Geniculata czy jakos tak.......tez agresywny....oczywiscie Albopilosum(kędzior),vagans,smithi (pakiet podstawowy)....mialem gramosto....costam ROSEA
Kupil kumpel Theraphose Blondi.....niewiem po ktorej wylince ale juz byl dosc spory jak dal u chomika i dwa dni puzniej zdechl.....dal mu rade ale chyba cos mu zrobil.........
Fajna zajawka Niestety musialem wszystko rozdac (cos sprzedalem) bo sie wyprowadzalem z domu
teraz mam nowe Hobby:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #5

  • kula00
  • kula00 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Stary dziad
  • Posty: 336
  • Zebranych lumenów: 601
  •  

  •  

Psalmopoeus jest w stadium L12,Acanthoscurria geniculata popularnie zwana ptasznikiem białokolanowym mam taka jest L16 tak że wielka panna z niej ,mam filmik z karmienia myszą tylko nie wiem jak wrzucić tu na forum :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #6

  • grzdylll
  • grzdylll Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 44
  • Zebranych lumenów: 133
  •  

  •  

fajne hobby.....pamietam jak przynioslem pierwszego wiekszego ptasznika do domu byla to emilia.....moze L7
wczesniej mialem jakies male L3 jak wyciagnelem z pudelka i pokazalem mamie byla w szoku:D
ale mowila ze bradzo ladny......puzniej jak ja sprzedawalem mowila ze szkoda troszke ...cambridge raz wzielem na rece jak byl troche mniejszy niz paczka fajek ale w mig mi spierdolil na plecy juz tego nierobilem hehehehhe
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #7

  • MidgetMan
  • MidgetMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 36
Fajne stadko :D u mnie obecnie 2 agamy brodate, P. regius, pare młodych Achatina sp. z ptaszników L. parahybana, P. regalis (samica po 2 miesiącach siedzenia z samcem stwierdziła, że go zje), C. perezmilesi, B. angustum. No i B. dubia żeby to wszystko wykarmić :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #8

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Ja miałem Lasiadore Parahebane czy jakoś tak - po PL zwał się Ptasznik olbrzymi a po mojemu 2pac :) towarzyszył mi 4-6 lat i zdechł ze starości bo to samczyk był. Teraz mam w głowie jakąś jaszczurę, ale jeszcze się nie zdecydowałem no i koniecznie po przeprowadzce chce założyć akwarium w stylu IWAGUMI, ale to już z innej beczki :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #9

  • MidgetMan
  • MidgetMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 36
Marysia_Gram napisał:
Ja miałem Lasiadore Parahebane czy jakoś tak - po PL zwał się Ptasznik olbrzymi a po mojemu 2pac :) towarzyszył mi 4-6 lat i zdechł ze starości bo to samczyk był. Teraz mam w głowie jakąś jaszczurę, ale jeszcze się nie zdecydowałem no i koniecznie po przeprowadzce chce założyć akwarium w stylu IWAGUMI, ale to już z innej beczki :)
Mój pierwszy ptasznik to właśnie L. parahybana, też samczyk, dorosły już niestety. Na marginesie, łacińskich nazw nie odmieniamy, nazwa rodzajowa (w tym wypadku Lasiodora) piszemy z dużej litery, a gatunkową z małej (parahybana w tym wypadku). Jeśli masz miejsce na terrarium ~120x80cm to śmiało możesz brać Pogona vitticeps czyli agama brodata. Fajne gadzinki, żyją długo bo nawet do 15 lat. Sporo odmian barwnych. Trzeba im zapewnić lampę UVB i miejsze do wygrzewania się w terrarium.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez MidgetMan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moja pasja terrarystyka :) 10 lata 6 miesiąc temu #10

  • kula00
  • kula00 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Stary dziad
  • Posty: 336
  • Zebranych lumenów: 601
  •  

  •  

Marysia_Gram na początek przygody z jaszczurkami polecam Gekony Lamparcie ,gatunek który "wybacza" błędy początkującemu hodowcy i nie potrzebują tak dużych terrari jak agamki a uciecha z obserwacji ich zachowań porównywalna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany