Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Imprezy, targi, wydarzenia związane z tematyką konopną ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #1

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Witam wszystkich uczestniczących w życiu naszego Firum Grow like pro ,Wiec tak chciałbym zaprosci na targi w Barcelonie ktore odbeda sie od dnia 20,03,2015 do 22,03,2015 Bilety dostepne na stronie lub na miejscu w kasie cena biletow na targi to za 1 dzien 15 euro za 3 dni 35euro wstepna cena z polski samolotu do barcelony na ta chwile jest około 750zł samochodem jest do pokonania około 2500tys km jedzie cały dzien około 23godzin takze sprawdziłem ceny hoteli w centrom Barcelony około 25 minut pieszo do targow koszt zaczynaja sie od 15 euro za dobe jerzeli oczywiscie zabokuje sie wczesniej ale wyczytałem ze mozna zrezygnowac i nie poczeba robic przed wpłaty wiec mysle ze jest fajna obcja wiadomo ze jak ktos sie lansuje to znajdzie hotel za 5o euro za dobe ,Wpadłem z iniciatywa zareklamowania forum GLP i rdukuje 10 koszulek z wydrukiem naszego forum dla pierwszych 6 osob ktore znajda sie na targach i odnajdza mnie wrecze koszulke bo 4 osoby juz leca na 100% wiec dla nich juz sa ,Co wiecej tu jest link oficialnej strony targow
www.spannabis.com/web/index.php/en Bardzo serdecznie zapraszam ZAPI
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

dobra inicjatywa Zapi, jakbyście potrzebowali wlepek do spamu to poproszę na pw adres podeśle trochę naklejek
aaa jak zobaczycie Glocka to pozdrówcie ode mnie :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: zapi, Gandzia,

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #3

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Czołem.

Byłem rok temu, udało mi się spotkać z członkami ekipy STB LED, oraz kilkoma innymi osobami z polski. Nikt jednak nie chciał się pochwalić do przynależności do jakiegokolwiek forum - chyba że zagranicznego.
Ps. Wielu naszych rodaków, pracuje dla firm wystawiających się na targach. Ostatnio w hiszpani spędziłem miłe chwile z dziewczynami z Canny, oraz Delicious Seeds - one również cieszyły się że mogły posłuchać ojczystego języka:-)

Do zobaczenia ekipa!
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: zapi, Bongjour, Method,

 

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #4

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

DeathAdder napisał:
Czołem.

Byłem rok temu, udało mi się spotkać z członkami ekipy STB LED, oraz kilkoma innymi osobami z polski. Nikt jednak nie chciał się pochwalić do przynależności do jakiegokolwiek forum - chyba że zagranicznego.
Ps. Wielu naszych rodaków, pracuje dla firm wystawiających się na targach. Ostatnio w hiszpani spędziłem miłe chwile z dziewczynami z Canny, oraz Delicious Seeds - one również cieszyły się że mogły posłuchać ojczystego języka:-)

Do zobaczenia ekipa!

Witam mozliwe ze byli zeshizowani ja napewno nie bede robił koszulek typu zapi gołab user szatan user tylko logo naszego forum pozatym jak ktos nie bedzie chciał to nie załorzy tej koszulki moja mysl była taka zeby cała europa zobaczyła ze istnieje takie forum co w wiekszosci nazw prodoktow znajduje sie grow layk ,grow pro itp zawsze przyciagnie to nowych doswiadczonych growerow i byc moze za roku juz bedziemy bogaći wieksza lepsza wiedze i oczywiscie w nowych ogrodnikow taka była moja mysl wiec dlatego załorzyłme taki temat bo jak bedzie wiecej głosow na nie to jeszcze mozna zrezygnowac z tej inicatywy ,pozdro zapi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, , Sandacz

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #5

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

to raczej sami zainteresowani powinni się określić czy założą wdzianko; nic nam do tego jak będziecie się promować i co zakładać :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #6

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Koza napisał:
to raczej sami zainteresowani powinni się określić czy założą wdzianko; nic nam do tego jak będziecie się promować i co zakładać :peace:

No tak ci ktorzy beda sie tam wybierac moga sie okreslic czy za za czy przeciw ale ewentoalnie bedziemy promowac całe forum łacznie z toba koza bo tez jestes uczestnikiem aktywnym na forum i chyba karzdemu z was zalerzy na wiedzy nowych uczestnikow i rozwoju forum ta iniciatywa nie ma polegac abysmy sie promowali tylko grow like pro no nie czy sie myle
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, KLICZKO,

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #7

  •  Avatar
Ja tam nakladam kolorke jak mi bedzie i huj:D czy sie podoba czy nie hahaha. Zobacza swirow ze polska tez mooze i tez sie kreci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #8

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

może wstydzą się niektórych :O
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: zapi

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 2 miesiąc temu #9

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Witam !!! Zainteresowanych i nadal chcacych zarzucic na siebie logo naszego Forum GLP na Targach tak jak wczesniej pisałem zebysmy zostali zapamietani i zareklamowani w samym serca nasion i wszystkiego co sie z tym łaczy to tak beda wyglondac Koszulki dzis zostały odebrane ,
Ps.Ilosc ograniczona ale widze ze nie bedzie to problemu


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 1 miesiąc temu #10

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

boskie są :lol: :side: :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: zapi
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany