Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Imprezy, targi, wydarzenia związane z tematyką konopną ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 1 miesiąc temu #11

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Zap.... :ohmy: Bajka....Konkretn koloreczki hehehe. Odjebales niezle kolezko! :evil: :whistle: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 4 tygodni temu #12

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Witam dla tych zainteresowanych targami co sie działo i jak wyglondało napisze pare słow ,wiec tak były 3 oddzielne hale w tym 202 stoiska z tego 80% z nasionami wiec powiem wam ze naprawde raj dla koleksionerow nasion, firm o ktorych nigdy nie znałem przy zakupie nasion dostawało sie jakies gratisy jak ktos gadał dobrze po hiszpansku lub angielsku to oczywiscie szło zagadac i wyrwac cos do posmakowania dobrego sortu co jeszcze na zewnatrz były oczywiscie gril kiełbaski piwko itp muzyka oczywiscie jak na złosc w sobote deszcz zepsuł cała impreske jak zawsze pozatym Kolega Mr.Konopny zabrał swoje smakołyki wiec posmakowałem naprawde fajnego sortu najbardziej mi podzszedł AK 47 z czym tam nie pamietam ale było tyle tego ze nie dałem rady wszystkiego sprobowac haha najlepsze ze byłem tak najarany ze nie pstryknełem zadnej fotki najlepsze ze pako tez nie zrobił zadnej ale spoko Mr. ogarnie foty i dokleimy w temat a narazie pozostaje to tylko
POZDRO

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Lutek, Golabek, Dexter, Chuck

TARGI- SPANNABIS 2015 W BARCELONIE 9 lata 4 tygodni temu #13

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Hehehehe i kozak;) Dobrze odpoczeli choc zapik zajedz linki bo mi kurwa mac filmow nie wyswietla :angry: Na stowe grubo bylo hehehehehe.Pozdrawiam mnie to do dzis kurwica szczela :angry: :smoke: Bywa...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany