Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Papież Franciszek o marihuanie.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Papież Franciszek o marihuanie.





Próby legalizacji tzw. miękkich narkotyków są prawnie wątpliwe i nie przyniosą pożądanych efektów – oświadczył dziś Franciszek.

Papież spotkał się z uczestnikami 31. konferencji International Drug Enforcement Conference (IDEC) w Rzymie, która jest jedną z najbardziej prestiżowych inicjatyw związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, skupiającą przedstawicieli 72 państw. Głównym celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej oraz planowanie wspólnych operacji zarówno o charakterze regionalnym, jak i globalnym.

Franciszek wielokrotnie występował przeciwko narkotykom i wielokrotnie spotykał się z osobami uzależnionymi.

W zeszłym miesiącu, Urugwaj, który graniczy z Argentyną, ojczyzną Franciszka, zezwolił na sprzedaż papierosów z marihuaną w aptekach. Marihuana jest także legalna np. w USA – w stanach Kolorado i Waszyngton.



źródło: niezalezna.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, 4Elements,

 
 
 

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Bongjour napisał:


Próby legalizacji tzw. miękkich narkotyków są prawnie wątpliwe i nie przyniosą pożądanych efektów – oświadczył dziś Franciszek.




źródło: niezalezna.pl

Około 40 letnia praktyka w Holandii mówi co innego ale co tam, jebać fakty. Ktoś dał typowi tytuł papierza ( nawet nie demokratycznie) i gada co mu tam się podoba czy nie podoba, wie że ma ogromny wpływ na masę to wykorzystuję. Nie chodzi tutaj już o jakiś ból dupy że mi się nie podoba że trawka zakazana czy coś , chodzi o to że dlaczego ktoś ma mi czy wam ma dyktować co mamy robić he ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, DIESEL, Prosty człek, Tuptuś

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #3

a to kutas, a nawet nie... marionetka korporacji ...
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Akurat dzisiaj oglądałem wywiad z panem profesorem Jerzym Vetulanim, w którym również wypowiadał się o Kościele. Ma bardzo ciekawe, określone poglądy i do tego jest bezstronny.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #5

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
ogólnie to mnie ten papież irytuje i wnerwia , wszyscy mówią o jaki jest zajebisty i wogóle , bo co kurwa chodzi w butach z targu? tylko on? jakby jezus zszedł okryty płachtą to by w psychiatryku wylądował? jak by go niezobaczyli w garniaku od hugo bossa za parę koła to by nikt mu nie uwierzył... pojechał do brazyli wjebali w to 50 mln $ i co ktoś pamieta to wogólę jeszcze? ludzie żyją za $ dziennie i umierają to ile takich ludzi za te pieniądze można by było uratować???? i to jest przywódca wiary która się opiera na miłosierdziu miłości itd? japierdole ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości , że to jest sekta? zamiast iść do kościoła w niedziele jakbym poszedł do chospicjium i tam pogadał z człowiekiem , do którego nikt nie zagląda oprócz pielęgniarek to bym nie był chrześcijaninem ? to nie o to tutaj chodzi?a taki ksiądz ile tam razy był ? jest jeden i pracuje tam jako służbista , jak go ktoś zawoła to przyjdzie jak nie no to i po co będzie szedł? Bóg jest naszym ojcem jaki ojciec chciałby , żeby wierzyć w jego posągi i obrazki zamiast pomagać bratom i siostrom? śmieją się z hindusów itp , że wierzą w jakieś boszki a u nas to co innego jest? jakieś obrazy , posągi a gdzie tutaj jest człowiek ? gdyby młodym ludziom , którzy chcą zawrzeć małżeństwo powiedziano , że zamiast wesela , opłat księdza itp (chyba stać go opłacić prąd i organiste raptem jakieś 150 zl?) mają za to nakarmić inne dzieciaki , które z głodu umierają , czy to by nie było większe wejście w nowe życie ? dając je innym ? a tak to co bawimy się jakiś koleś w sutanie popierdoli głupot , weźmie hajs pojedzie na dziwki albo się napierdoli i jeździ a my jak ta ostatnia ciemnota bawimy się , świętując chyba śmierć innych ? bo na dyskotece też można się pobawić... jakbyście się czuli , gdybyście nie mieli co jeść a ktoś takie cyrki by sobie robił ? i w tv papież by wam gadał o miłości i miłosierdziu ? czy czuli byście się ludźmi ? dla takiego chłopaka jak ja tam 40 tys. to nie jest wynajem mieszkania na 3 lata z góry , dobry samochód , telewizor - dla niego to jest xxx kukurydzy czy ryżu co mu starczy na xxx lat , czuliście kiedyś takie marzenia , żeby się najeść i , żeby wasza rodzina się najadła ? hitler też z własnej ręki ludzi nie zbijał , i aj to wiem , że pośrednio też jestem mordercą , ale tak jak z trawą zgubię się w tłumie tak i tutaj jestem tylko jednym z wielu...

nierwica i kurwica mnie wzieła więc się rozpisałem...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #6

  • OFF
  • OFF Avatar
Troche będę bronił papieża
To nie jest jego wina a kościół chrześcijański jak każda inna instytucja potrzebuje "prezesa"
Tak jest na całym świecie - rządy kręci sobie lolki ,a plebsowi dają główna łodygę - niby najważniejsza - bo jak rolnik widzi "gruby" trzon to i zaczyna wierzyć ze cos uda , no i ma racje tylko ze plon nie będzie należał do niego.
To nie kościół zbiera łupy tylko jednostki
Ja wierze w dobro a jakie ono przybierze obraz to juz mam w dupie.
Po co są moderatorze na forum ? Maja dostęp za darmo do pestek za które inni musza płacić kasę
Po co są hierarchie w rożnych dziedzinach życia ?
Wszystko po to aby sprytniejsza mogli czerpać większe korzyści , są tez instytucje które naprawde dbają o czyjeś dobro a nie o swoje i z takimi sie będę identyfikował.
Papież , kościół - macie racje - to jest mafia
A TY DO JAKIEJ MAFFI NALEŻYSZ ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #7

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
OFF napisał:
Po co są moderatorze na forum ? Maja dostęp za darmo do pestek za które inni musza płacić kasę

ta to zobacz ile OS przeprowadzili... jeśli sklepy im coś dają to tylko dlatego , że są zajebistymi growerami i jak dostaną to nie zmarnują i pokażą , że są pestki OKay a jeśli dadzą komuś kto tak jak np. ja siedzę pół roku na tych forach to mają taką pewność? Oni siedzą na tych forach od dłuuugiego czasu , myślisz , że moderator to aby siedzi jakaś kasa mu leci czy inne pestki i tyle? wiesz ile trzeba się zaangarzować , żeby konkurs zrobić? i na to głównie idą pestki... wiesz ile nagród sami porozdawali nie tylko pestki? ja myślę , że powinno się pisać officialnie "ten sprzęt pochodzi od xxx".

sklepy też nie rozdają pestek od tak wszystkim modom wiesz , z czegoś muszą żyć każdy potrzebuje zjeść i inne wydatki a modom zależy na rozwijaniu się forum uwierz Mi więc większość i tak by poszła na OS... i już jakiejś klijenteli w sklepie niema ...


P.S mówisz , że to nie jest papieża wina , więc zamiast nawrcać swoich to ich olewa i idzie dalej? Ty też swoje dzieci olewasz i idziesz wychowywać sąsiada ?

edit:
OFF napisał:
Po co są hierarchie w rożnych dziedzinach życia ?
Wszystko po to aby sprytniejsza mogli czerpać większe korzyści , są tez instytucje które naprawde dbają o czyjeś dobro a nie o swoje i z takimi sie będę identyfikował.

jak możesz porównywać korzyści z tego forum przez modów z korzyśćmi księży ? gdyby to był taki sam biznes to sam bym założył jakieś forum tak jak co 2 z nas hehe

modowie nie mówią Ci , że masz się bać latającego topa i tylko wysłanie im 1 kg suszu ciężko zapracowanego przez Ciebie doprowadzi Cie doz bawienia inaczej ten top jednym trichomem Cie rozpierdoli :rasta: :rasta: :peace: :smoke:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #8

  • OFF
  • OFF Avatar
Po torze twojego myślenia dochodzę do wniosku ze nie będę rozwijał tej dyskusji.
P.s
Nasi moderatorowie to był tylko malutenieczki przykład procesów zachodzących na całym świecie.
Miejsce o jakim ja mowię nazywa sie Utopia i niestety nie istnieje.
Nie bronię kościoła - czytaj uważniej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #9

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

jezus nie należał do żadnej mafii, a jakoś chwalą go wszyscy

nie ważne jaka posada ważne jaki człowiek.

:bongo: (pierdolić to ;D)
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Papież Franciszek o marihuanie. 9 lata 10 miesiąc temu #10

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
OFF napisał:
Po torze twojego myślenia dochodzę do wniosku ze nie będę rozwijał tej dyskusji.
P.s
Nasi moderatorowie to był tylko malutenieczki przykład procesów zachodzących na całym świecie.
Miejsce o jakim ja mowię nazywa sie Utopia i niestety nie istnieje.
Nie bronię kościoła - czytaj uważniej

Mi też nie chodzi o to , że ogólnie chierarchia to coś złego itd... powiesz Mi , że nie chciałbyś zostać premierem i mieć 20 tys na miecha ? Gdybyś tylko mógł czerpać , życie całymi garściami powiesz mi , że byś się opierał ? interesował by Cie bardziej "kowalski" niż bliscy?

to co piszesz to jest tylko zazdrość , każdy chce np. się usamodzielnić , wykarmić rodzinę , kupić samochód/dom/ itd itp i w tym niema nic dziwnego bo każdy cżłowiek do tego dąży...a kościół , rzekomo jest inny... mówisz , że to nie jest papieża wina jak on może wszystko tam pozmieniać , powiesz mi , że nie ma takiej władzy ? to kto ma w kościele? bez jaj ale jak papież podpisze papiery , że do kościoła się teraz będzie chodzić co drugą niedziele to czy tak nie będzie? jeśli każdy ksiądz ma za zadanie 2x w miesiącu odwiedzić hospicjum to tak nie będzie? może co tylko chce zmienić więc co piszesz że to nie jego wina ? to jakie on ma zadanie ? chwalić się , że też potrafi klepać biedę ??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: , też limuzyną nie jeżdzę , tylko ja nie mogę nic zmienić na większą skalę a on może i nic nie robi kumasz... i niech sobie łazi w bucikach od armaniego tylko kurwa niech działa... a nie jeszcze troche to autografy będzie rozdawał jeździł papamobile... nie szata zdobi cżłowieka czysz tak nie twierdzą ? czy nie twierdzą , że są kapłanami przez powołanie ? jak Ty będziesz gwałcił jakąś kobietę a ja będę stał i się patrzył to czy ludzie by mnie mieli za bochatera?ukrywają pedofilie itp papierz wyjdzie i powie , że trzeba z tym walczyć i co na tym się kończy ? kurwa tak działa Tusk i jak ludzie po nim jeżdzą , tylko papież ma potężniejszą broń a mianowicie słowo Bóg ... papież jest takim samym skurczybykiem jak reszta tych panów w sutannach.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany