Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...

TEMAT: Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka.

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #1

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Witam wariaty. W dzisiejszych czasach trudno o spokoj. byt rodzinny itp itd moze zaklocic wiele wrednych i szkodliwych czynnikow, jak zli ludzie.
Juz dzis nie lekaj sie bracie!!



Juz dzis spij spokojnie i ty!
Niech sie boja!
Wiem ze temat ciezki ogolnie ale coz w dzisiejszych czasach byc moze sie komus przyda,Legalne...
Forum jest nasze kochane o innej tematyce ale sory niemoglem niewrzucic, jak bylo do usuniecia.
Ze swietami wariaty i wariatki wy moje GLP-owskie hehe :evil: :whistle:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Golabek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #2

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Weź sie Gołomb zainteresuj Ruchem obywatelskim miłośników broni.
Trzeba by było wprowadzić niezwykle restrykcyjne badania psychologiczne gdyż 50% naszego społeczenstwa to debile i to cebulowe debile.
I bron gdy legalna bedzie bardzo droga. Ale jak najbardziej jestem za regulacją tego prawa tak co by był łatwiejszy dostęp. Bo jak narazie co najwyżej możesz mieć łuk albo proce a jak jej użyjesz to i tak ciebie bedą brali za żyć..
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #3

  • Golabek
  • Golabek Avatar

Pewno gwyhyrku wyglada to w ten sposob. Ruch obywatelski...Ale tam napewno nie pomysleli o karanych. Niestety ja jesem karany i o grubo nikt mi zadnych pozwolen itp nie da i tyle.Wiec tylko bron z ulicy wchodzi w gre za ktora serdecznie podziekowalem, bo jebal ja cwiare za same posiadanie klamki, za stary ja malolat xD A tu taka checa ze przypomnialo mi sie o gadce z kolezka kiedystam, rzucil o broni czarnoprochowej, z poczatku mysle taa...Bron piratow u mnie w domu...-KIT. Ale jednak nie...Wiec jezeli wybierac np przestrzala klamki to chyba juz lepiej miec cos legalnego choc na te kilka strzalow(a najlepiej nigdy tego kurestwa nie uzyc) a jak piszesz...w przyadku"koniecznej obrony wlasnej" ty jestes najgorszy. I ty jako glowiarz jedziesz ALE. Jebal ja takie prawo dzieci mi wazniejsze ode mnie i niepozwole na zadna akcje chora.Mowie oby nigdy ale lepiej niech lezy...
Ps masz skopiowane z ich strony. Dobrze mowilem lipa...Tam moze isc kowalski przyslowiowy nie Golabek.
Cele rombu


"Dążenie do ustanowienia i utrzymania jednoznacznych zasad regulujących dostęp do broni dla praworządnych obywateli,
Promowanie pozytywnego wizerunku miłośników i posiadaczy broni,
Przeciwdziałanie fałszywym stereotypom dotyczącym posiadania broni przez obywateli,
Popularyzacja wiedzy o broni,
Promowanie odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego."


To juz wiadomo ze niekaralnosc i drugi cytat ze str ruchu milosnikow klamkow...
"Od marca 2014 roku Ruch Obywatelski Miłośników Broni, prowadzi akcję społeczną zmierzającą do ustanowienia nowej kategorii pozwolenia na broń - broni dla ochrony miru domowego. ROMB przygotował projekt zmiany ustawy o broni i amunicji (kliknij tutaj aby pobrać pełną wersję projektu). O pozwolenie na broń dla ochrony miru domowego mógłby się starać każdy, kto posiada prawo własności domu jednorodzinnego lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele mieszkaniowe, przejdzie kurs, zda egzamin, jest niekarany oraz zdrowy psychicznie. Później pozostaje wizyta w sklepie, gdzie za najtańszy model strzelby trzeba zapłacić około 1 tys. zł.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Golabek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #4

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
gołąb strzelałeś z takiej broni? ładowałeś ją? ładowanie strasznie długo trwa,ale jakie za to jebniecie to ma 0 45 cala pocisk, jak strzelałem do kołka drewnianego 10/10 cm przebija na wylot jak chcesz sie dowiedzieć coś więcej polecam forum iweb na koniec jedna rada odemnie jak masz cos z bania nie tak to nie kupuj CP, jak lubisz wypić tak jak ja to juz w ogóle se jej NIE KUPUJ bo zrobisz niezły western na dzielce
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #5

jakos nie widze zby sie ludzie siekierami czy nozami rzneli albo nie widze zeby sobie wbijali w oczy pastikowe dlugopisy

na pewnym zakładzie zabronili pić w szklankach bo ktoś sie potknoł i pocioł twarz szklanką.

jaki jest sens takiego prawa i pozwoleń na zwykłą rzecz ? a no popropstu banda pierdolonych debili próbuje zrobić z innych takich samych debili jakimi sami są
fakty są takie że mafia i tak ma broń od wojska najczęściej a my biedne żuczki zostajemy z długopisem jak spartanie.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek, Chmura

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 miesiąc temu #6

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Dziekuje pankracy. co do alko masz sto procent racji, cud ze niechlam juz, bo naprawde nie ma zartow.Wiemy wiekszosc jak jest a ja cisnieniowiec to jeszcze gorzej.(dlatego te badania psych. sa wlasnie wskazane,ale szkoda ze pogodzic z karalnoscia tego nie mozna).Nie strzelalem z takiej broni,mam nadzieje ze za jakis czas przetestuje.Co do nabijania wiem ze to dlugotrwaly proces(ludzie jakos kiedys sobie radzili+ zacinanie itp mozliwosc wybuchu itp czynnikow jest wiele skladajacych sie na to ze to niebezpieczna bron, nie tylko dla potencjalnego oprawcy, lecz dla samego uzytkownika, ktory ma zamiar np: postrzelac rekreacyjnie).Z tego co widzialem zawsze jest ryzyko,naw3et gdy kule sa dobrze zasmarowane.ALE mozna przeciez co kilka kilkanascie dni ladowac klame i niech sobie lezy w bezp miejscu.Na broni ogolnie sie nieznam jako tako ale najwazniejszy mnie spokoj. Kupic, niech lezy ale gdy kiedys cos, nie bedzie ze niebylo pod reka...Powtorze po raz wtory, nigdy bym niechcial uzyc jej w stosunku do kogos hehe.A robienie np westernu samemu to takie mi kurestwo troche bo co to typow bez klamki odjebac...pach i niema kozaki to by byli zeby wszzyscy mieli klamki i wtedy se western robic. Mysle zadnego odwaznego by niebylo jakby wiedzieli ze kule ROWNIEZ moga dostac w zad

a tu taka ciekawostka, wiecej broni, mniej przestepstw. sie zgadzam hehehehehe
PS+ filmik ukazujacy jak to dokladnie jest z ta bronia w pl...

Takze chyba nam wsio wyjasni i tego...Powodzonka hehe :evil: :whistle:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Golabek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Legalna bron czarnoprochowa,czyli spimy spokojnie wedlug Golabka. 9 lata 1 tydzień temu #7

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  





Jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem w Europie...
Gwyhr, sądzisz, że Polacy są głupsi od reszty narodów?!
Z wódką nie ma żartów. Ale jeśli mogę prowadzic pojazd mechaniczny...to czemu nie moge mieć spluwy?!
o...taka mi się śni :evil:


i spoty bezpieczne :evil: :evil: :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Golabek
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany