Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:(

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #1

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Historia (łezka w oku się kręci) niestety mojego życia. Mam nadzieje, że ten post będzie nowym początkiem dla mnie a wam pomoże uświadomić, że człowiek który przegrał swoje życie na grach hazardowych nie koniecznie musi być jakimś tępakiem bo możesz to być kiedyś ty! Zacznijmy od początku jestem z średnio zamożnej rodziny ale nigdy żle nie było zawsze dobrze ubrany, lodówka pełna ,kochająca matka i ojciec który ma problem z alkoholem .Od małego zawsze miałem parcie, żeby być najlepszym we wszystkim po prostu:PW szkole nie miałem żadnych problemów byłem mądry interesowałem się historia starożytną , przyrodą nie mówiąć o matematyce która była moim konikiem. Tak czas leciał aż do liceum gdzie zaczęły się pierwsze buchy ,miłość 4 letnia dużo znajomych , dobre kontakty i beztroskie życie które płynęło aż do momentu wyjazdu za granice na wakacje w celach zarobkowych.Powróciwszy na ojczyznę lekko zarobiony zacząłem pożyczać po pare stówek na maszyny kumplowi który mnie raz wyciągną i pokazał w ogole jak to działa bo osobiście miałem to w dupie tak się stało że wygrałem 250 pln.suma początkowa.Tak leciały kolejne 4 latka pykajać sobie raz za czas na maszynkach za stawke 5 maksymalnie często wpadała jakaś stóweczka.Pewnego dnia po dobrym przypływie pln zagrałem za 20 i trafiłem 5 siódemek co dało nam 2 tys złotych i początek problemów.Miedzy czasie zacząłem przyrabiac na majeranku miałem dobry układ praktycznie zero przypałku i dobry hajs masę znajomych i piękne życie (wzdycha) po darmowych 2 tys miało być jeszcze piękniejsze nom i stało się zaczęły trafiać się takie dni kiedy zrobiłem sobie wolne od pracy blancik piwko i do baru gdzie po tygodniu cugu-(rozsądek schodził na drugi plan mimo że miałem pieniądze i tak musiałem odrobić to co wrzuciłem a kiedy to się działo to przegrywałem jeszcze więcej) byłem wstanie przegrać 10 tys potem mobilizacja do działania mijał miesiąc lub dwa i znowu.Po 3-4 takich akcjach zaczynałem wpadać w takie tarapaty że przestałem być ostrożny bo musiałem jakoś hajs odrobić i wpadłem. Długa sprawa zawiaski i z 20 tys na minus znowu ale jakoś to chyba mnie obudziło bo przestałem. Zacząłem przygodę w plenerze z mj , znajomi pomogli z kasa i końcem końców ...(to miał być koniec) byłem 30 tys na minusie po kumplach i pare k u rodziców przez kolejny rok starałem się i jakoś szło dług zmniejszył się o połowe wszystko było już ok ale na jesień ojebali mi połowe pociech stary znowu zaczął pić(często martwię się o mamę). zaczynałem odczuwać moje miesięczne raty bo po roku dziadowania cdn.........
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez LfWEED.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, pan kracy,

 
 
 

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #2

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Co to za historia to jest forum o uprawie konopi a nie o przegranych i złamanych życiorysach.
Było mieć olej we łbie nie pchać sie w najdurniejszy nałóg świata (rozumiem już wszystko ale przepierdalać po 10 tys na durne maszyny to czysty debilizm) Krzaki ci zajebali ojoj biedaku. Każdy z nas na tym forum stracił wiele taki ten sport jest trzeba sie liczyć ze stratami. Historia ani ciekawa ani nauki żadnej nie wnosi jedyną jest to żeby myśleć a jak sie jest durniem to uważać co się robi.
Bez urazy pozdrawiam.
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: avk

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #3

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Napisałem w dziale nie konopnym ale jeśli przeszkadza to proszę usunąć temat. Chciałem tylko żebyście spojrzeli na to z innej strony ale nie dano mi dokonczyć. Tak kolego z mojej okolicy sam w tym momencie uważam się za najgorszego skoooorwiela i byłbym szczęśliwy jakbyś podjechał obić mi buśkę ale muszę cie rozczarować i niestety to nie zależy od oleju w głowie.W zupełności cie rozumie bo do nie dawna myślałem identycznie jak ty i wcześniej też gardziłem takimi ludźmi ale prawda jest inna szkoda tylko, że ludzie są na nią tak wrogo nastawieni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #4

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
Gwyhyr napisał:
Co to za historia to jest forum o uprawie konopi a nie o przegranych i złamanych życiorysach.
Było mieć olej we łbie nie pchać sie w najdurniejszy nałóg świata (rozumiem już wszystko ale przepierdalać po 10 tys na durne maszyny to czysty debilizm) Krzaki ci zajebali ojoj biedaku. Każdy z nas na tym forum stracił wiele taki ten sport jest trzeba sie liczyć ze stratami. Historia ani ciekawa ani nauki żadnej nie wnosi jedyną jest to żeby myśleć a jak sie jest durniem to uważać co się robi.
Bez urazy pozdrawiam.
po chój sie zjebałeś do niego? pogubił sie chłop i tyle. Lepiej polemizować jak pomudz rodakowi a nie sykac do niego, to takie polaczkowate
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #5

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Gościu musisz wziąć się w garść, nie popadaj czasem w deprechę, na maszynę nawet nie patrz, może wyjedź za granicę za jakąś robotą, spłacisz długi, coś odłożysz i wrócisz (jeśli będzie sens), jeśli ojciec lubi chlapnąć a matka się tym męczy, pakuj też jej torbę i zabierz od kłopotów. Wiele ludzi miało podobne problemy i wielu ludzi sobie z nimi poradziło. Mój wujas sprzedał prawie całą swoją najbliższą rodzinę by ładować hajs w maszyny, potem obdzwaniał dalszą rodzinę za pożyczką wmawiając przy tym różne bajki... Dziś jest normalnym człowiekiem. Hazard uzależnia jak twarde dragi, zwłaszcza gdy ma się słabą psychikę. Matka mojego kumpla, która ma parę kasynek z maszynkami powiedziała krótko "Na maszynie nigdy nie wygarsz, chyba, że wrzuciłeś raz, wyjąłeś na plusie i nigdy więcej na nią nie spojrzałeś"


Pozdrówki i trzymaj się, ogarniesz to :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: pan kracy, LfWEED

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #6

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Masz racje bong tylko wyjazd za granice nie jest taki prosty jak zostajesz sam bo trzeba się gdzieś zaczepić a co do mocy
tego hazardowego narkotyku to finał miał być taki, że wygrałem w pokera za 80 pln kilkanaście tysięcy dolarów i mimo pełnego szczęścia wyjścia na prostą, rozmów z dziewczyną planowania życia i przede wszystkim pusta głowa(zero długów)to w połowie przelewania pieniędzy na skrila bo dało się tylko po tysiąc dolarów to przejebałem wsio.......
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #7

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Dobra panowie a wszczególności autora przepraszam. Za ostro ale mam to po wojsku zakodowane że ,,wiadro zimnej wody na łeb najlepiej wybudza z pijackiego snu" pozdrawiam pana kaprala :D
I że człowiekiem trzeba wstrząsnąć jeśli chce sie go naprostować ale cóż ja moge.
Autorowi radze przy takim nastawieniu poszukać pomocy u psychologa a nie na forum dla marihuaninowców ;)
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, Prosty człek

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #8

a powiedz LfWEED
jak juz splacisz dlugi odbijesz sie na prosta poukladasz zycie, to wrzucisz piontke do maszyny ?

niech moim wsparciem dla ciebie bedzie rada ... moze nie bedzie bardzo hujowa ;)
polecam znalesc jakies swiatlo droge... dla kogos to klepanie zdrowasiek dla innego coaching czy dobry psycholog, albo medytacja. do tego trzeba wzbogacic troche swoje zycie zaintersowac sie kurwa czyms zajebistym i wciagajacym i moze byc co tydzien co innego nawet; zaplanowac swoj czas tak zeby zapierdalac w tym co nie tylko sie lubi ale przynosi bezpieczniejsze szanse na lepsze jutra.

agencji pracy jest do huja ... przy dobrym przypierdoleniu i zacieciu nieda sie nieznalesc pracy.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #9

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

dokładnie, agencje pracy i np. do Holandii; tam przy sezonówkach zapewniają noclegi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #10

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
NIe powinieneś przepraszać bo jak już pisałem sam osobiście uważam ,że powinien mi ktoś wpierdooolić do nie przytomności może by to pomogło co do psychologa natomiast to rozmawiałem dziś ze starym znajomym który właśnie jest w Holandii i pow tyle jak zacząłem chodzić do psychologa to byłem na minusie 90 tys natomiast po ponad rocznej terapii dobiło do 180.Co do forum zaś to wybrałem marihuanistów bo kocham naturę ,opiekę nad pannami i jak napisałem wyżej 3 sezony temu uprawa pozwoliła mi przez 8 miesięcy powiedzieć nie hazardowi!!Jeśli zostanę w pl i nie przekręce się ze stresu to postaram się coś pokazać bo oprócz 20 zł w portfelu zostało mi 12 pełno sezonówek w stadium od 6 tygodni do 7 dni ,około 12 odmian automatów po 2-3 nasionka w szafie oraz 500 litrów ziemi. Czuje pewne zobowiązanie wobec jednego z userów oraz chęć pokazania wam ,że potrafię coś oprócz przegrywania pieniędzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany