Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:(

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #11

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
zasiałeś teraz pielęgnować i czekać na zbiór bedzie dobrze morda aby nie zajebali puzniej sie odkujesz niewąsko zapewne ktoś wspominał zeby sie czyms zająć swięta racja. kiedys mi terapeutka powiedziała czym chciał bym sie zainteresować lub interesuje zawsze crosami sie interesowałem tak po rozmowie z pania pojechałem i kupiłem pierwszego sx 250cc i tak juz zostało do dzisiaj zamiast na wóde i dzifki szmalbaxy wydawać teraz leje olej i paliwo a po sezonie pewnie kupie nowe przednie lagi pozdrawiam cie serdecznie obywatelu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

HaZard-?jak Lfweed stracił szacuneczek do samego siebie:( 8 lata 11 miesiąc temu #12

  •  Avatar
Powodzonka lf weed, najlepsza rada po prostu omijaj automaty w sobie zwyciezysz to i giyt.Za granica tez w huj hazardu czeka po prostu musisz wygrac sam ze soba by niewpierdalac tam siana.pomysl najpierw,ze ter wsie hazardy sa po to by KTOS na TOBIE zarobil, a jak 11 czesc wyplaty odda bo ktos wjebal to tylko i dlatego(no i czasem ten tzw"fart) aler to wsio co siedzi w hazardzie.maszyny?? A zapytaj ile z maszyn zarabiaja chlopaki to zobaczysz jak one daja, a jak biora...I mowi coi to tez kiedys wjebany w maszyny i inne gowna malolacik, jak i pol mojej dzielnicy.Jedni poprzegrywali domy, inni tylko parotysieczne sumy.Poradzisz sobie,ja poprostu pewnego razu pomyslalem ze lepiej te pare zl se np przepalic niz wrzucic,a szczerze na maszynach bylem raz z typem jakis czas temu to wjebali 800 wyjeli 2700 ale tylko i wylacznie bo bylo tego siana.Jeszcze dupa sie smiala co nam ajsik dawala jakie tam zarobki maja typiara ma po 500 zl ze se przejdzie sie tylko i wyplaci xD.Zdrowka i dasz rade jebac ten syf.Nie dawaj zarobic komus hehe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany