Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: Mocne słowa brazylijskiego sędziego

Mocne słowa brazylijskiego sędziego 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Mocne słowa brazylijskiego sędziego. Uniewinnia dilera marihuaną. "Zakaz sprzeczny z konstytucją"



Sędzia Ernesto Frederico Cardoso Maciel uniewinnił mężczyznę oskarżanego o handel marihuaną. Przyznał przy tym, że - jego zdaniem - przepisy są niezgodne z konstytucją, naruszają zasady równości. - Wprowadzenie zakazu było wynikiem zacofanej kultury i błędnej polityki - powiedział sędzia.
Sprawa dotyczyła drobnego handlarza marihuaną, który został złapany z 46 gramami narkotyku. Pakował je do sprzedaży. Sędzia przypomniał, że panuje powszechne przyzwolenie na stosowanie innych używek - alkoholu i papierosów.

- Wydaje się niespójne, że inne substancje odurzające, takie jak alkohol i papierosy, są nie tylko dozwolone (generując miliony zysku dla producentów), ale również uwielbiane przez społeczeństwo - dodał sędzia cytowany przez portal "Leaf Science".


"Wyrok to precedens. Może przyczynić się do reform"


Wyrok nie zmienia oczywiście brazylijskiego prawa, ale - zdaniem adwokata oskarżonego - jest precedensem i może przyczynić się do reform.

Poparcie dla zmian w prawie brazylijskim rośnie, mimo to parlament zaostrza przepisy w odpowiedzi na legalizację marihuany w Urugwaju w zeszłym miesiącu.



żródło-gazeta.pl
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Mocne słowa brazylijskiego sędziego 10 lata 3 miesiąc temu #2

no to ładnie sędziego pewnie zastrzelą za kilka lat, jak gdzieś jest potrzebna legalizacja to napewno tam.
polecam filmik o tamtejszej "policji do zadań specjalnych" czyli inaczej mówiąc ekipy policyjnej do rozwiązywania problemów najsprawniejszymy i najprostszymi metodami.



da się znaleść po polsku też
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mocne słowa brazylijskiego sędziego 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Przed chwila trafiłem na ten artykuł i juz chciałem się nim z wami podzielić ale Glock'a nie da sie wyprzedzić :)


takie życie ziomuś hehe
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Alien.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany