Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: Sondaż: Marihuana po polsku.

Sondaż: Marihuana po polsku. 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  



Ponad jedna trzecia Polaków opowiada się za zrównaniem statusu marihuany i alkoholu – wynika z sondażu IIBR dla „Newsweeka”.

„Rekreacyjne” palenie trawki zalegalizowano właśnie w amerykańskich stanach Kolorado ?i Waszyngton, gdzie przy okazji wyborów prezydenckich zorganizowano w tej sprawie referenda ?(w 19 stanach dozwolone jest korzystanie z marihuany ze względów medycznych).

– Nam ciągle daleko do rozwiązań zza oceanu, ale coraz więcej Polaków rozumie, że spośród różnego rodzaju substancji psychoaktywnych, włącznie z alkoholem, najmniej szkodliwa jest właśnie marihuana – komentuje Katarzyna Malinowska-Sempruch, dyrektor Global Drug Policy Program (Międzynarodowy Program Polityki Narkotykowej).



Z kolei Agnieszka Sieniawska, przewodnicząca Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, przypomina, że w 2008 r. blisko dwie trzecie Polaków opowiadało się za karaniem za posiadanie, kupowanie i palenie marihuany. – Badania „Newsweeka” pokazują ewolucję opinii w ciągu tych czterech lat. Nasze prawo wciąż jednak należy do najostrzejszych w Europie pod względem kar dla użytkowników narkotyków – mówi Sieniawska.

Źródło: Interaktywny Instytut Badań Rynkowych dla „Newsweeka”; sondaż internetowy na próbie 759 Polaków w wieku 15-50 lat

źródło: polska.newsweek.pl/sondaz--marihuana-po-polsku,98520,1,1.html

Sondaż był przeprowadzony pod koniec 2012r więc mi się wydaje, że dzisiaj wynik byłby dla nas bardziej zadowalający ;)
:ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

 
 
 

Sondaż: Marihuana po polsku. 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Im dalej tym będzie lepiej w tej kwestii, tylko kiedy "władza" w końcu zrozumie i usłucha głosu Narodu ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sondaż: Marihuana po polsku. 10 lata 4 tygodni temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Sondaże to loteria QWA nic więcej ... zleca jakiś baran drugiemu baranowi i tyle !!!
Jak bym miał przycisk w domu i mógł głosować na ustawy itp... do by można było powiedzieć, że wiarygodne.

Jak widzę różne sondaże z czym tylko popadnie, to mnie trzęsie QWA !

Proste ... pytali Was o zdanie ???? :evil:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Tuptuś

 

Sondaż: Marihuana po polsku. 10 lata 4 tygodni temu #4

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Powiem Ci Golasku że jak na ograniczone głowy Polaków to mi się wydaję ,że to dobry wynik. Dla mnie ta ankieta wygląda pozytywnie. Moja dziewczyna robi rozeznanie w pracy (urząd) i pyta ludzi czy są za legalizacja,bo pisze magisterke na temat narkotyków i na 7 osób 2 odpowiedziały że nie. Pytając się dlaczego odpowiadają "nie bo nie". Więc można powiedzieć ,że te 36% to właśnie te osoby które nie mają żadnej wiedzy na temat konopi.
Jak moja kobieta zakończy rozeznanie to przedstawię Wam inną ankietę. taką "dzisiejszą".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Tuptuś

Sondaż: Marihuana po polsku. 10 lata 4 tygodni temu #5

to jest właśnie straszne w tym wszystkim
mamy tak wiele spraw jak ekologiczne samochody z konopi czy darnowa energia - no nawet ekologiczna energia. a większość ludzi poprostu omija takie tematy bo niema czasu zmienić opon do samochodu czy zarobić żeby spłaćić rachunki i te sprawy, układają nam to życie żebyśmy nawet takich bzdetnych spraw jak konopie nieznali.
przepraszam chciałem sobie poprostu pomarudzić
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL, Tuptuś
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany