Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany :rasta:


Jeśli kiedykolwiek pokazałeś się na swoim miejscu pracy i pomyślałeś sobie: “Słodki Jezu, wszyscy z którymi pracuję są zjarani,” to istnieje całkiem spora szansa, że masz rację, przynajmniej częściowo. Ostatnie badania przeprowadzone przez Survey Monkey wykazały, że prawie 10 procent amerykańskiej siły roboczej wykonuje swoją pracę pod wpływem marihuany.

Oznacza to, że pracując w Stanach i siedząc w biurze, kiedy się rozejrzysz, to co najmniej jeden na 10 współpracowników palił przed pracą. Jednak jeśli aktualnie czytasz ten artykuł na stronie Fakty Konopne, jest bardzo prawdopodobne, że w rzeczywistości jesteś jednym z palaczy. Badania pokazują, że 81 procent palaczy, dzieli się swoim ziołem z innymi pracownikami w miejscu pracy.

Niestety, zapaleni użytkownicy marihuany mogą zostać uwikłani w konflikt z prawem federalnym. Mimo, że w Kolorado i Waszyngtonie marihuana jest legalna w celach medycznych, i do użytku medycznego w 23 innych stanach oraz Dystrykcie Kolumbii, pracodawcy wciąż mają prawo do egzekwowania trzeźwości w czasie pracy.

Ważne jednak jest to, aby pamiętać, że stosowanie marihuany nawet w stanach w których jest ona legalna może zdyskwalifikować pracownika do odszkodowań, jeśli zostanie on złapany na paleniu marihuany. Pomimo zmieniających się przepisów, pracodawcy mają tendencje do korzystania z nakazu trzeźwości na miejscu pracy. Nie dzieje się to jednak z powodu uprzedzeń do marihuany – świat biznesu wykorzystuje tą taktykę od lat w odniesieniu do alkoholu.


źródło: faktykonopne.pl/usa-jeden-na-dziesieciu-pracownikow-jest-pod-wplywem-marihuany/
:ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • Dexter
  • Dexter Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • incoming...
  • Posty: 195
  • Zebranych lumenów: 382
Polacy nie gorsi... Paliliście z kimś w (z)pracy? hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #3

  • hemingway
  • hemingway Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 146
  • Zebranych lumenów: 350
  •  

  •  

Palac gieta dziennie trudno jest mi nie palić w pracy :stoned:
Inteligentni ludzia sa czesto zmuszani do picia,
by bezkonfliktowo spedzac czas z idiotami.
E.H.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Na budowach to już więcej skopconych niż pijanych, u mnie w robocie pół mojej ekipy więc wiadomo. Na polskich drogach też więcej naćpanych niż pijanych...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #5

  • FightLapa
  • FightLapa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Stymulantożerca
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 76
Z tego co pamietam to chyba we wszystkich swoich dotychczasowych zakladach palilem ze wspolpracownikami. nie wazne czy to mała gastronomia gdzie pracuje ~10 osob czy korpo gdzie na zmiane jest ~400 osob.
still thinking...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Dexter

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #6

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Jeżeli chodzi o mnie to uważam ,że palenie jest wrogiem wydajności w pracy :talk: Przynajmniej na mnie tak działa ,że motam się jak skurwysyn i robię jedną rzecz po 5 razy bo nie pamiętam czy ja wykonałem :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: ufolud

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #7

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Parę razy się zdarzyło z ekipą , ale wole po robocie. Bycie nastukanym w robocie nie jest dla mnie zbyt dobre , identycznie jak Jim. :peace:
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

USA: jeden na dziesięciu pracowników jest pod wpływem marihuany 9 lata 6 miesiąc temu #8

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
To wy musicie do pracy chodzić:D?słyszałem, że w polandi jest tyle $$$ z zielska co wystarcza na szlacheckie życie:da wy tutaj o wydajności:P a tak serio jim masz świętą racje:D wydajność 50 % mniejsza:d
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany