Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? )

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #1

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Witam wszystkich.

Pewnie wielu już z Was spotkało sie z sytuacją że chodza faceci i wymieniaja liczniki na tzw " inteligentne" Niestety dotarło to i do mnie. Znalazłem kilka informacji na temat tych liczników:
www.rwestoenoperator.pl/web/cms/pl/2582580/przydatne-informacje/inteligentne-liczniki/

rtvagd.wp.pl/kat,1032151,title,Czy-nowe-liczniki-pradu-beda-nas-szpiegowac,wid,16953766,wiadomosc.html?ticaid=115ced

www.rwe.pl/pl/dla-domu/obsluga-i-pomoc/liczniki-bez-tajemnic

I teram mam pytanie czy ktoś już uprawiał posiadajac taki licznik ? Ja używam w mieszkaniu żarówki 600 wat plus reszta osprzetu. Co sądzicie na temat tych liczników pod wzgledem bezpieczeństwa ? Jest sie czego obawiać ? Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

 
 
 

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #2

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Ja uprawialem :)U nas w UK wszedzie prawie takie sa ;)

Wysylaja one dane automatycznie ile zuzywasz na godz na 24h na caly tydzien miesiac sa rozne opcje tam
jak w sklepie doladujesz karte to automatycznie doladowywuja sie takie liczniki jesli masz na karte jechalem na takim 3x600w

Wiec smialo mozesz sobie dozucic jeszcze kilka zarowek i nic ci nie bedzie oczywiscie jesli zachowasz najwazniejsza zasade bespieczenstwa hehe koledzy do okola ;)

Pzdr Baba
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez Babys.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kłi

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #3

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Dzieki Babys za wyczerpujacy post ;)

Co do UK to chyba tam jest troche inaczej ( własnie te doładowania ) plus nie ma takiego ciśnienia na uprawy ? Oczywiscie chodzi mi o te mniejsze a nie typowe komerchy na cały dom :)

Tutaj moim zdaniem sprawa jest złożona bo mieszkam w Polsce a tutaj wiadomo że policja tylko z tym może sie wykazać i jest odgórny przykaz w kierunku MJ i znajdywania nawet grow z jednym krzakiem na własny użytek. Ktoś się podzieli z Polski swoimi doświadczeniami ?

Własnie to wysyłanie mnie troche przeraża bo wiadomo weg 18/6 lub 12/1 czyli systematycznosc w danym zakresie czasu np 24 h
Faza FLO 12/12 lub 11/13 i zmniejszanie opisywana tutaj metoda. Też to jest systematycznosc w zakresie 24 h tygodnia oraz miesiac. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #4

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

600 w to jest nic w porownaniu do niektorych urzadzen uzywanych w domu i moim zdaniem nie ma sie o co martwic

Elektrownia tez zarabia i nie bedzie donosic na kazdego kto zuzywa 600w wiecej bo to dla nich pieniadze

99% to wpadka przez za dlugi jezyk wiec w ta strone bym patrzal jesli tak bardzo chcesz czuc sie bezpieczny

w PL tez znam kilka osob co leca naprawde duze grow i bez przypalu


PZDR Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kłi, , Sandacz

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #5

  •  Avatar
Zgadzam sie z Babyskiem i to stuprocentowo.Co prawda na "mieszkaniu" 4x 600 to za duzo ale na wioseczce smiale wyniki na takich setupikach dluuuugi czas przedzone hehe.Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Inteligentne liczniki - wielka wymiana ( problemy dla hodowców ? ) 8 lata 5 miesiąc temu #6

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Babys bardzo dziekuje za wyczerpujaca wypowiedź :joint:

Gołabek no coś Ty nie mówimy o żadnym 4 x 600 wat hahahah :) To raczej w sferze marzeń, ale może kiedyś ;)
Jedna 600 w mi wystarcza w zuppełnosci.

Pozdrawiam !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany