Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #11

  • tata
  • tata Avatar
JIM napisał:

KURWA ! TO JEST PAŃSTWO PRAWA ?! SKURWYSYNY I TYLE ! WYBACZCIE ZA JĘZYK WYPOWIEDZI .

JIM

JIM....

Ty wierzysz jakims pismakom w tak glupiej sprawie?

A skad wiesz ze napadniety nie byl osiedlowym skurwysynem, ktorego nikt nie lubil i kazdy mial ochote go zajebac, tylko kazdy sie bal, bo idiota byl agresywnym psychopata.

Moze wyjebal kogos na te 5g ziola, a oni pijani chcieli odzyskac co ich?


Moj kolega bronil kiedys swojego punktu z pieczywem. W obronie koniecznej, kiedy dwoch drabow go napierdalalo, jego zona rozjebala jednemu butelke na glowie - zalal sie krwia i uciekli.
Za 2 godziny przyjechala psiarnia razem z dziennikarzyna z FAKTu i gazety opisali ich jako "agresywnych i niebezpiecznych wlascicieli piekarni"

Jezeli w/w napadniety byl typowym debilem, karkiem, psychopata i z gory wiedzial ze rozjebie typow, ktorzy wpadli do domu (nie wiadomo naprawde po co), a do tego wzial noz i CHCIAL NAROBIC JAK NAJWIECEJ KRZYWDY, a nie obronic sie - to dobrze, jezeli bylo inaczej - tez rozumiem - dlatego nie mieszkam w tym tepym kraju.

Nie wierze niestety JIM popularnym gazetom ani portalom internetowym- UZYWAM MOZGU DO ANALIZY - a nie copy / paste JIMmy...

Hola
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #12

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

A ja uwazam za slusznie, bo jesli ktos wchodzi do mnie do domu zeby mnie napasc i ma sprzet jeszcze do tego to bede bronil mojego domu jak potrafie. Ten koles powinien zostac jeszcze bohaterem.
I hola pisze sie na przywitanie :D
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Leo Messi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #13

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dokładnie ... jeśli jakakolwiek menda wejdzie do mojego domu i nie ważne czy się zgubił, czy może chce mi zgwałcić dziecko.

ZAJEBIĘ !!!

Jedyne co nam zostało z wolności na tej planecie to chyba właśnie "DOM" ... do którego nikt nie powinien nam wtargnąć !
Mamy się czuć w tym miejscu bezpiecznie ... bo gdzie mamy mieć ten azyl ?
W ziemi po śmierci ? hyhyhyhy

Tu i teraz Azylem jest nasz ... DOM !

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #14

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Nie nie gdyby się ktoś zgubił i przyszedł do mnie to bym mu mapę dał w nie w mordę ;D

ja to się chyba przyzwyczaiłem do tego że w koło takie cyrki a w wiadomościach i tak już codziennie mówia że ktoś ginie , ktoś się bije ktoś okrada itd itp jakby to normalne było
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #15

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Mnie to właśnie przeraża, że na każdym kroku tylko przemoc i nienawiść !
Gdzie nie wejdzie się na net, czy odpali od czasu do czasu TV same złe wiadomości.
To ma za zadanie trzymać ludzi za jaja ... aby przypadkiem nie zachciało nam się większej wolności i zmienić coś z polityce lub rządzących.
Mamy się bać każdego dnia i tyle !!!! :(

Dlaczego nie pokazują rzeczy pozytywnych i przyjemnych, których jest masę na świecie ?!
Zajebiście by było zacząć dzień od przeczytania, lub usłyszenia dobrych wiadomości ... to by zmieniło całkowicie postać DNIA !

Mam nadzieję, że to kiedyś się zmieni !

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Prosty człek

Wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Kołobrzegu: 10 lat więzienia - PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!! 10 lata 5 miesiąc temu #16

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Golas napisał:

Dlaczego nie pokazują rzeczy pozytywnych i przyjemnych, których jest masę na świecie ?!

Bo najlepiej sprzedaje się tragedia ludzka .

Pamiętam jak Jan Paweł II umierał i tylko te sępy z TV czekały aby ogłosić tą "tragiczną" wieść . Jak oglądałem jak reporterka pewnych faktów podawała ta wiadomość to dało się z jej mimiki wyczytać ,że była tak podniecona tym ,że ona to ogłasza w tv ,że chyba zaraz dostanie orgazmu ...

Zauważcie to w tym momencie serwuje nam telewizja :

Trudne sprawy
Ukryta prawda
Ekipa z Warszawy
Miłośc na bogato

i wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele innych programów odmóżdżających :huh:


A co do wypowiedzi Taty ... ty to chyba zawsze idziesz pod prąd z wypowiedziami . Pada deszcz ,ale nie świeci słońce ;)

jakby ktoś chciał na kimś zrobić samosąd to na pewno nie chcieli by zrobić krzywdy jego rodzinie przy okazji .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Prosty człek
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany