Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: Sami budujemy naturalny staw kąpielowy

Sami budujemy naturalny staw kąpielowy 10 lata 5 miesiąc temu #1

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

O ile w konwencjonalnych basenach, poprzez dodatek chloru, likwiduje się życie organiczne i giną wtedy powodujące nieprzezroczystość wody glony (indykator stążenia związków biogennych), to w stawie kąpielowym dąży się do eliminacji biogenów, wykorzystując konkurencje o związki odżywcze między glonami a roślinami bagiennymi oraz zjawiska sorbcyjne w złożu filtra. Zamiast chemii i chloru stosuje się wydajne filtry roślinne (złoża bagienne) z dodatkiem specjalnie dobranych minerałów, w tym wymieniaczy jonowych i absorbentów, które czyszczą wodę, stale cyrkulującą pomiędzy zbiornikami. Na prawidłowo zaprojektowanych filtrach bardzo efektywna jest także redukcja bakterii coli, więc wymagane przepisami normy sanitarne są spełnione.




Kawałek własnego jeziorka koło domu czy wyłożony kafelkami basen, oto nie ma pytania, że sklasykuję :silly:
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Wild, 4Elements,

 
 
 

Sami budujemy naturalny staw kąpielowy 10 lata 5 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Ale wariat...W to mi graj kolezko,hehehe akurat maly stawik do rozkopania mi sie trafil na wiosne, i wogule nie mialem jakiegokolwiek pomyslu...Narazie to bajoro hehe.Dzieki piekne!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sami budujemy naturalny staw kąpielowy 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • HULK
  • HULK Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • smash
  • Posty: 82
  • Zebranych lumenów: 196
mam coś w miarę podobnego, co prawda woda nie jest taka czysta jak tutaj:( ale na banke mozna skakać. Ja mam zrobiony z foli basenowej, filtr keramzyt gąbka i torf. Niestety nic nie pokaże bo moze ktoś rozpoznać
smash
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany