Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne pytania dotyczące uprawy pod lampami, na które nie znalazłeś odpowiedzi ...

TEMAT: Advanced Nutrients - 3w1 - dawkowanie

Advanced Nutrients - 3w1 - dawkowanie 9 lata 6 miesiąc temu #1

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  







Witka wszystkim,
mam problem, bo nie do końca wiem jak stosować te cudo.
O ile doczytałem to b.ważne jest to by mieszać je w odpowiedniej kolejności zgodnie z napisem na butelkach: 1, następnie 2 i na koniec 3.
Druga sprawa jest taka czy na pewno można to dodawać do ziemi, bo wg opisów w sieci nie jest to jednoznaczne, sugerują jakby najlepiej pasowało to do hydro/aero itp.

I na koniec cytat:
"Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji."

Czy ktokolwiek z Was stosował to w innej formule niż 1:1:1 ?

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi,
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS, Pingwin

 
 
 

Advanced Nutrients - 3w1 - dawkowanie 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Rok temu w swoim debiutanckim OUTowym sezonie zniechecony poznym zakwitnieciem Easy Sativy w akcie desperacji(i niewiedzy) zakupiłem ten zestaw.
Nie wiem czy pomógł, chyba tak a stosowałem go od poczatku kwitnienia w proporcjach 1/2/3 B)

W tym sezonie podawałem to co mi zostało(głównie micro i grow) niektórym automatom w doniczkach i widac było ze pomogło :cheer:

No ale OUT to troche inna historia takze sory za off
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Advanced Nutrients - 3w1 - dawkowanie 9 lata 6 miesiąc temu #3

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Pingwin napisał:
Rok temu w swoim debiutanckim OUTowym sezonie zniechecony poznym zakwitnieciem Easy Sativy w akcie desperacji(i niewiedzy) zakupiłem ten zestaw.
Nie wiem czy pomógł, chyba tak a stosowałem go od poczatku kwitnienia w proporcjach 1/2/3 B)

W tym sezonie podawałem to co mi zostało(głównie micro i grow) niektórym automatom w doniczkach i widac było ze pomogło :cheer:

No ale OUT to troche inna historia takze sory za off

Każda wnosząca cokolwiek w temat odpowiedź jest na wagę złota a po ciszy zastanawiam się czy jeszcze ktokolwiek znajdzie się kto leciał na tych nawozach. :whistle:
Jeśli roślinki przeżyły a piszesz, że widziałeś progress to super. :D Tylko outdoora zapewne regularnie nie podlewałeś a ja mam zamiar jechać tym za 2 tygodnie w proporcjach (2x nawóz + 1x woda)...
Dzięki za info :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany