Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Potrawy i inne wyroby domowe niekoniecznie z dodatkiem Cannabis ...

TEMAT: SLOW KACZKA!!!

SLOW KACZKA!!! 10 lata 2 tygodni temu #1

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

WITAM

Tym razem padlo na kaczke w SLOW KUKERZE.

Dla tych co nie wiedza co to jest.Slow kuker jak sama nazwa wskazuje jest to garnek elektryczny w ktorym gotujemy bardzo powoli bo nawet do 12h.O tyle jest dobry ze mozemy wstawic sobie wszystko rano i po powrocie z pracy mamy objadzik gotowy.Z moichobserwacjii wywnioskowalem ze jedzenie jest bardzo smaczne,mieso soczyste i czuc kazda przyprawe ktorej dodalismy.Cos podobnego gdy gotujemy w rekawie.

Oto moj slow kuker


Jak wczesniej wspomnialem gotowanie jest o tyle proste ze wrzucamy wszystko do jednego gara razem z cebula,przyprawami,czosnkiem i po powrocie z pracy jemy np z ziemniaczkami czy kluskami slaskimi.

Moj przepis wyglada tak ze przygotowujemy kaczke.Czyli myjemy,nasalamy i wrzucamy do gara razem z podsmazona cebula,pieczarkami,czosnkiem i przyprawami.Ja pokusilem sie dodac jeszcze kawalek miesa wieprzowego dosyc tlustego bo przewidzalem popoludniowe gastro hyhy.Nie ma regoly co tam leci.Poprostu na co macie ochote to dajecie oczywiscie bez przesady.

Mieso



panierujemy w mace i podsmazamy przed wrzuceniem do garka.


do tego reszte skladnikow






tak to mniej wiecej wygladalo po ok 4h.Ja ustawilem na szybkie gotowanie lecz mozna o wiele wolniej.



Dodajemy przecier pomidorowy


Ja po przyzadzeniu potrawy wyciagam mieso na talerz a nastepnie zageszczam sosik maka i dusze jeszcze przez 15 minut.



mozna przelac sos ze slow kukera do zwyklego garnka i wrzucamy po zageszczeniu na gas ok 15 minut.



EFECT KONCOWY


SMACZNEGO!!!!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 tygodni temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany