Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Pilna pomoc w doborze odmiany

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #61

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Chyba sie nieco zapedziliscie.

To jest temat pilna pomoc w doborze odmiany a nie ratunku nie wiem co jak to zrobic.
A pozatym kup sobie regulator obrotow tylko sprawdz jaki masz silnik.
Ten went jest dobry ale glosny.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys

 
 
 

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 2 miesiąc temu #62

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Kowalsky, trochę Cię nie rozumiem. To forum ma pomagać w szerzeniu kultury konopnej, tak? Więc nie uwierzę, że ty jak zaczynałeś przygodę z uprawą, byłeś tak wspaniałomyślny, że z początku wszystko od razu wiedziałeś. Nie pytam o uprawę w ziemi, nie pytam o nawozy, ani nic w tym stylu. Pytam o system hydroponiczny, gdyż chciałbym w niedalekiej przyszłości postawić pierwsze kroki w wodnej uprawie. Dlatego dopytuję o szczegóły mnie interesujące, bo nie mam pojęcia jak się to robi, i chcę się dowiedzieć.

Pomoc w doborze odmian, słusznie prawisz, aczkolwiek ciekawe co byś powiedział, gdybym z każdym pytaniem tworzył nowy temat. Mam za to jeden i tu pytam o wszystko co mnie interesuje. Proszę o trochę wyrozumienia, nie każdy rodzi się geniuszem...

Jednak, jeżeli dla Was to tak wielki problem, to spocznę na poradnikach internetowych, schematach i filmikach, kupując i uprawiając w ciemno, zamiast dopytać się osób, które miały z tym styczność. Dziękuję za odpowiedzi tych, którzy zechcieli mi pomóc, już się nie będę narzucał...

Pozdrawiam
Choriel
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 2 miesiąc temu #63

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
Kowalsky, trochę Cię nie rozumiem. To forum ma pomagać w szerzeniu kultury konopnej, tak? Więc nie uwierzę, że ty jak zaczynałeś przygodę z uprawą, byłeś tak wspaniałomyślny, że z początku wszystko od razu wiedziałeś. Nie pytam o uprawę w ziemi, nie pytam o nawozy, ani nic w tym stylu. Pytam o system hydroponiczny, gdyż chciałbym w niedalekiej przyszłości postawić pierwsze kroki w wodnej uprawie. Dlatego dopytuję o szczegóły mnie interesujące, bo nie mam pojęcia jak się to robi, i chcę się dowiedzieć.

Pomoc w doborze odmian, słusznie prawisz, aczkolwiek ciekawe co byś powiedział, gdybym z każdym pytaniem tworzył nowy temat. Mam za to jeden i tu pytam o wszystko co mnie interesuje. Proszę o trochę wyrozumienia, nie każdy rodzi się geniuszem...

Jednak, jeżeli dla Was to tak wielki problem, to spocznę na poradnikach internetowych, schematach i filmikach, kupując i uprawiając w ciemno, zamiast dopytać się osób, które miały z tym styczność. Dziękuję za odpowiedzi tych, którzy zechcieli mi pomóc, już się nie będę narzucał...

Pozdrawiam
Choriel

Choriel z jednej strony cie rozumiem forum ma służyć nauce i wymianie doświadczeń
Z drugiej strony Kowal ma racje bo troszkę sie zagalopowaliśmy i piszemy nie w tym dziale co trzeba
Sa inne tematy do rozmowy na temat hydro wiec niech tu jakiś zielony delikatnie pozamiata

Przepraszam i pozdrawiam Baba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

 

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 2 miesiąc temu #64

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

pytaj śmiało ale wątek zbiorczy w dziale warsztat pt. choriel zakłada konopny ogródek byłby bardziej na miejscu. Przyjdą nowi będą pytać dalej w tym wątku a Twoje posty się zakopią w gąszczu innych doborów odmian a tak jakbyś wydzielił osobny temat to zostało by trochę info dla potomnych ;)
wilmy nie miałem to nie pomogę :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf, Kimbo Slice, Chuck
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany