Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym!

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #1

dajcie odmiany które sprawiały wam problemy były bardzo słabe chore geny którym nigdy nie dało się dogodzić, były mega małe czy jakieś inne pokraki

mi generalnie najlepiej kiełkowały nasiona od ludzi robione

royal quen seeds dance world i royal quen kiepsko kiełkowały, choć dało się uratować.

nie kupujmy kiepskich genów.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Rośliny(odmiany) - niewypały 8 lata 3 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

automaty od warra w szczególności 60day to porażka, z auto mają tylko fotorapid ale kwitną dłużej niż sezonówki
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rośliny(odmiany) - niewypały 8 lata 3 miesiąc temu #3

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

A ja się kiedyś porwałem na zakup White Widow i Blueberry Fem od Dutch Passion za nasionka wybuliłem sporą sumkę a na tle innych (tańszych, nierenomowanych) nasion, w identycznych warunkach wyszła mi wielka KUPA.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Rośliny(odmiany) - niewypały 8 lata 3 miesiąc temu #4

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Mi również słabo kiełkowały na wiosne automaty w regu od Warra, a do tego czesc z nich okazała sie sezonówkami czy tam półautomatami :)

Kolega posadził na początku tego roku G13 Haze od Barneya i nie dosc ze słabo kiełkowały to jeszcze do tego 3 z 6 po przełączeniu miały wyjebane i nie zakwitły az do momentu kiedy stracił do nich cierpliwosc....
Nie polecam równiez odmian sezonowych od Beboka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rośliny(odmiany) - niewypały 8 lata 3 miesiąc temu #5

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Niewypały. Kiełkowanie dutch passion durban i maza. 300 pln za nasiona wyszly 2 marne rosliny nigdy wiecej.
kiepsko sprawdzaly mi sie tez automaty z wiekszosci sklepow
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #6

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Cześć.

Dutch Passion - The Ultimate. 4 na 7 roślin nie chciało kwitnąć, ale rozrywały growboxa. Dopiero potężna dawka kakao pozwoliła lekko roślinom zakwitnąć, produkując bardzo luźne, i miękkie kwiatostany.
Spotkałem podobne opinie co do tej odmiany, więc szczególnie odradzam.
Często spotykam się ze stwierdzeniem że staruszkowie typu dutch passion, dinafem czy też RQS nie potrafią robić AUTO. Mają w ofercie, bo są popularne. Jeszcze dwa lata temu zgodził bym się z każdą taką opinią. Nie mniej jednak, uważam że każdy teraz się stara bardzo mocno, ze względu na ogromną konkurencję.

Pestka pestce nie równa. Nawet te oznaczone jedną nazwą, pochodzące z jednego opakowania mogły "urodzić" się na różnych roślinach, a jedynie ojciec jest ten sam - już tu mogą pojawić się duże różnice, na które konsument ostateczny nie ma możliwości mieć wpływu...

Jak koledzy wyżej... Najlepsze pestki to te robione przez "swoich".
Kot na #, lata temu wypuścił mega serię Ananasków, i Czokolope - były niesamowite.
Tutaj na GLP można poznać niesamowitą rękę Golasa - wprawdzie sam rozdałem większość nasion, a do testów zostały mi jedynie półautomaty, muszę przyznać że sprawdziły się świetnie - na pewno nie gorzej od pestek za które płacimy 25-40pln.
Ostatnio wpadły mi w ręce geny Paco - nie pamiętam teraz dokładnie nazwy. Wpakowane w autopoty (easy2grow), bez jakichkolwiek treningów świetnie urosło, i niesamowicie się rozkrzaczyło - wprawdzie trwało to dłużej, ale efekty końcowe na pewno będą niesamowite...
WARRowe pestki - tutaj miałem okazję testować głównie długie geny - 12 i 13 tygodniowe AHxKF, i SJxKF - spisywały się niesamowicie. Chciałem sprawdzić inne odmiany, jednak nieświadomie zablokowałem sobie możliwość ich zakupu...:-)

Wspierajmy polskich growerów!

Pozdrawiam.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Pingwin, KLICZKO, Szatyn

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #7

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Miałem niewątpilwą przyjemność kosztować Automazar z DP...także nie dokońca można sie zgodzić z tym co piszesz. Wiadomo, że nasiona to nie klony.
Jednak rzeczywiście Golas potrafi tworzyć cudne formy życia ;)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #8

  • monk
  • monk Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • ain't nuthin' to fuck wit !
  • Posty: 98
  • Zebranych lumenów: 278
  •  

  •  

Z własnego doświadczenia - Lemon Haze Outdoor - Bebook (sporo im brakło).
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #9

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

monk napisał:
Z własnego doświadczenia - Lemon Haze Outdoor - Bebook (sporo im brakło).


W Polsce Outdoor i haze wyklucza samo siebie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawiodłeś się na breederze/seedbanku, geny nie są zgodne z opisem? - napisz o tym innym! 8 lata 3 miesiąc temu #10

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Ta tylko ze on tego "Haze" chciał wyprowadzic z automata, w pierwszym pokoleniu(półautomat)było jeszcze spoko i ludziom to dochodzilo. Niestety na nastepnym etapie zrobiła sie z tego niedochodzaca sezonówka......
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany