Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: What the fack?

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #1

  • Dexter
  • Dexter Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • incoming...
  • Posty: 195
  • Zebranych lumenów: 382
lubie takie teorie spiskowe, masoni,NWO,lucyferjanizm i takie tam wpuszczanie ludzi w maliny przez tych na szczycie piramidy



skąd papież ? ten sam dzień i miesiąc narodzin moich i Karola
skąd tusk?mason jebitny wiadomo,to zawsze wina tuska\Zydek wpierniczył sie w kadr ale też mason jebitny

pozdro pezet

moze wam sie to wydawać żałosne ale chu.. w to pózniej to usune
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour

 
 
 

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Spokojnie, dla mnie to nie jest żałosne. Ludzi promujących NWO i satanizmu nie brakuje, gdyż właśnie za to są oni znani przez masy ludzi, przez nich mają super karierę ale w zamian muszą pokazywać symbole lub przesyłać informację ukryte w tekstach piosenek czy nawet w filmach, jeśli odmawiali kariera kończyła się, przykładem jest Michael Jacksson i Tupac. Do masonerii w Polsce niedawno dołączył raper TEDE, który zniknął ze sceny a nagle miał mega powrót jakby nigdy nic, szkoda, że razem z guralem.

Dla przykładu jeszcze kilka fotek:

Eminem, jedno oko i rogi




Rihanna:


















Madonna?





Można by tak długo, polecam Ci książkę "Ręce precz od tej książki" Jana van Helsinga


:bongo:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Dexter, Asana, Chmura

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #3

  • Asana
  • Asana Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 64
  • Zebranych lumenów: 102
Ja pierdziele, nie wiedziałem, że ludzie robiący sobie fotki z "różkami" to jacyś masoni czy inni szataniści. Na fejsie połowa znajomych coś takiego pokazuje, myślałem że po prostu z głupoty, a oni w masonerii....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Zwykli ludzie pokazuja tego typu symbole raczej ze swojej glupoty i niewiedzy.
Nie zmienia to faktu ze dla niektorych ludzi, takich jak masoni symbolika jest bardzo wazna i traktuja to bardzo powaznie.
Sa to bardzo powazni ludzie, satanisci, masoni, lucyferianie, illuminati nazwij ich jak chcesz ale oni istnieja i piastuja bardzo wysokie pozycje w naszym spoleczenstwie, szczegolnie w polityce i wszystkich opiniotworczych instytucjach, telewizji, rozrywce itd.

Kiedys sam sie tym interesowalem i przykladow, dowodow na istnieniu tego "spisku" sa tysiace. Teksty piosenek POP potrafia byc przerazajace jesli sie na nie patrzy z tego punktu widzenia. :D

Nie wiem czy czytaliscie o tym calym Ice bucked challange zapoczatkowanym przez celebrytow :D
Malo kto wie ale u satanistow oblanie sie kublem zimnej wody jest wyrazem chrztu, oddaniem swojej osoby szatanowi.

heh ot taka ciekawostka. :P

sliski temat, jak kazdy temat tabu i wszystkie "teorie spiskowe", i marksistowska poprawnosc polityczna doprowadza w koncu do tego, ze pozwolimy sobie odebrac najwieksza wartosc wolnych ludzi jaka jest wolnosc slowa. Juz nie mozemy mowic o wielu rzeczach, bo nie wypada, dyskusja spoleczna zaczyna sprowadzac sie do powtarzactwa, mowa kaczo kwacza z 1984 Orwella? Ile brakuje nam do mowienia prozą? Jesli kazdy tylko powtarza to co uslyszal w tv czy radiu:) Nie wypada mowic o zydach bo zaraz cie okrzykna antysemitą, o nacjonalizmie i patriotyzmie bo zaraz bedzie nagonka na faszystow....
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Oj Asana zamiast od razu negować zacznij wszystko łączyć do kupy, no i nie ma czegoś takiego jak szataniści są sataniści, jednym z nich jest nawet George Bush czy Obama. W stanach do szkół wprowadzono już nauk o sataniźmie, nie jako religię ale samo podziwianie Lucyfera.

W masonerii są różne stopnie wtajemniczenia, Ci na dole nie wiedzą co tak naprawdę robią Ci na najwyższych stopniach, czyli Mistrzowie danej loży, masonem nie możesz zostać - możesz być przez nich zaproszony. Media i artystów wykorzystuje się do przekazywania nam informacji o tym co się dzieje na świecie, by różne subkultury czy masy mogły to odbierać, ludzie nie widzą, że teraz każdy film jest o tym jak ludzkość jest podzielona na robotników i bogaczy albo ileś lat po wojnie albo całkiem inny, nowy ład a dzieje się to co napisali w biblii i oni ten plan realizują od setek lat ale trudno będzie to pojąć komuś kto codziennie ogląda X factor i Trudne sprawy a mało czasu spędza na myśleniu o różnych sprawach...






"Niesiemy dla was bombę, te znaki wróżą wojnę, te znaki wróżą czasy niespokojne, niesiemy dla was krew, staremu światu zrobimy wbrew" - zapowiedż NWO

"Mieszkam w wieży babel, a pietro niżej mieszka diabeł, gdy idę wyrzucić śmieci podaję mu grabę - zaprzedanie duszy


Kali o tym co nas otacza:





Hemp Gru budzący śpiącą masę:





Nawet członkowie GLP są illuminatami:




Nie no, z tym już żarcik :)


:bongo:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Boer Van Oranje, Chuck

Re:What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Heh aż mnie ciarki przeszły :D no dużo znajomych tak na zdjęciu pokazuje. rzeczywistoście wszystko można połączyć w jedną całość, jestem Ciemny w tych sprawach poczytam sobie o tym trochę bo mnie zainteresowało.

Do końca z fartem xd
Pozdro!

Chucky
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #7

  • Asana
  • Asana Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 64
  • Zebranych lumenów: 102
brak słów:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #8

myśle że każdy możę korzystać z tego co "daje" masoneria, to nie tylko rzeczy do bania się, to pokazuje że w jakiejś części sukcesowi można pomagać.
btw.



tematyka istnieje ale czy ma drógie dno czy trzecie albo dziesiąte ... ci c pokazują te filmy potem sami okazują się agentami CIA czy znajomymi innych bogatych ludzi czy jakiejś skrajnieprawicowej grupy, dziwne to wszystko

przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #9

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Jak już dodałeś jakieś kawałki to ja też coś dodam.

,,Żeby nie widzieli prawdy dostali zajęcie,
materialne życie, co ucieka coraz prędzej"

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy

What the fack? 9 lata 5 miesiąc temu #10

  • Dexter
  • Dexter Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • incoming...
  • Posty: 195
  • Zebranych lumenów: 382
Może załóżmy wątek
Teorie spiskowe :D

Temat mnie rajcuje jak cholera,lubie taki dreszczy emocji i coś dal mózgu dla rozkinki

Papież Franciszek ??


dodatkowa zauważyłem i skupiłem sie na tym jaki gest wykonuje Pan w czerwonej pelerynce po prawo dokładnie w 50 sekundzie gdzie moim oczom ukazał sie znak ;

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany