Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odstawienie konopi a sny...

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 3 tygodni temu #21

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Czytałem kiedyś gdzieś artykuł w którym to pisano iż :

THC które działa w naszym organizmie łączy się z receptorem kanabinoidowym, znanym również jako CB1 były badania na szczurach gdzie wyodrębniono ten receptor i go usunięto. Po podaniu THC nie było żadnych efektów. No ale ja nie o tym. Receptor kanabinoidowy CB1 ( jest jeszcze CB2) jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych receptorów metabotropowych w mózgu jego skupiska znajdują się w różnych ośrodkach. Także w hipokampie. A jak wiadomo hipokamp jest odpowiedzialny głównie za pamięć. Więc jarając trawkę nasz hipokamp jest przemęczony. A w normalnym dniu, nawet nie zauważamy ile nieistotnych rzeczy zapominamy z tego względu ponieważ zapamiętujemy dużo więcej innych rzeczy. A więc nie dziwne jest że podczas spania jedyną rzeczą którą możemy i chcemy zapamiętać jest właśnie ten sen ale niestety nie możemy bo ganja działa na hipokampa. No to tak naukowo ;P Im mniej się jara tym bardziej zapamiętujemy sny. Ale to że nie pamiętamy snu nie oznacza że mózg go nie wytworzył i że nie będzie zmęczony z tego powodu niestety :(

Jest lek o nazwie rapamycyna (stosowany zwykle by przeciwdziałać odrzuceniu przeszczepionych narządów) zapobiega on spowodowanej przez THC utracie pamięci. Może on coś pomoże na sen :D

A tak btw :

Rapamycyna jest lekiem przyszłości. Czytałem kilka artykułów o tym leku. Dlaczego jest lekiem przyszłości ? A no dlatego że zostały przeprowadzone badania-znów na szczurach i udowodniono iż osobniki płci żeńskiej żyły o 36% lat dłużej a męskie o ( i tutaj jak zwykle mamy d dupe :D 28% dłużej) u ludzi także potwierdzono pozytywne oddziaływanie tego leku które jest tak właściwie w tym wypadku efektem ubocznym bo jest podawany do innych celów. Każdy człowiek zażywający ten lek przez 10 lat może przedłużyć swoje życie od 2,5 do 3,5 lat i tak dalej i tak dalej. Więc jak będziecie go jeść przez 30 to sami możecie policzyć ile lat dłużej pożyjecie ;)

"35 lat poświęciłem badaniom nad przedłużaniem życia i szukaniem leku na długowieczność, jednak tak naprawdę nic nie było efektywne. Nigdy nie sądziłem, że uda się stworzyć taki lek w ciągu mojego życia, ale rapamycyna daje takie nadzieje" - mówi Arlan Richardson, współautor badań, w wywiadzie dla „Nature" cytowanym przez portal zdrowie.senior.pl.


Pozdro dla ziomków palących ganje ! :peace: Na wszystko da się znaleźć odpowiedź a więc i dla nas jest nadzieja !
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez KoneserDzikiBill.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek, Chmura, Chuck

 
 
 

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 3 tygodni temu #22

  • snaktheripper
  • snaktheripper Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 135
  • Zebranych lumenów: 182
  •  

  •  

dokładnie.. strasznie meczą psychicznie. dzis np mialem sen , ze rozpierdala sie samolot na moim podworku, sen ktory mam chyba juz z 20 raz, poczym ide na moja ulice skakac z simonem ammanem, gadam z nim po polsku , on mowi , ze bedzie prowadzil druzyne pilkarska jakiejs pogoni... wracam na chate a goscie ktorzy sie rozjebali naprawili samolot i akurat odlatywali... moje sny :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Chuck

Re:Odstawienie konopi a sny... 9 lata 3 tygodni temu #23

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Haha... W sumie Ammann się też rozbił i na końcu już nie latał ;D

powinien być temat " historię głupich snów po odstawieniu mj"
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany