Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odstawienie konopi a sny...

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #1

  • Dexter
  • Dexter Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • incoming...
  • Posty: 195
  • Zebranych lumenów: 382
Witam!
Sprawa ma się tak...
Od nowego roku postanowiłem ograniczyć palenie koperku do zera(szczerze byłem już tym zmęczony że dzień w dzień byłem upierdolony jak świnka)... i się zaczęło:
moje sny są dużo dużo bardziej intensywne ,bardziej realistyczne,życiowe itp. i moja pamięć do snów się bardzo poprawiła
po tym jak chodziłem spać upalony,sny były rzadkością albo po prostu nic z nich nie pamiętałem a teraz coś pięknego no i nigdy nie miałem tak przejrzejecie odtworzonych snów jak teraz(po pobudce)
wczoraj spotkałem ziomka z podstawówki,nie widziałem go ładnych parę lat i on wyskakuje nagle z gibonkiem takim fajny no to odmówić nie mogłem (upierdoliliśmy się jak owieczki,śmichy hihy każdy wie o czym mowa)jestem już w domu ,przyszła pora na spanie (zmęczony byłem troszkę i na trzeźwo usnął bym jak baranek) a tu ZONG ni chuja,męczyłem się ponad półtora h żeby zasnąć no i w końcu się udało,organizm nie wytrzymał ,budzę się rano próbuje sobie przypomnieć sen a tu dziura kompletnie nic ,pusto,zero a każdego dnia od nowego roku miałem sny i je pamiętałem a wczoraj ZONG pustka,nic


edit: na trzeźwo miałem pewnej nocy tak mocny,przerażający sen że aż się obudziłem i oczami jak pińć złoty co mi się nigdy nie zdarzało (sen dotyczył życia lub śmierci ale bliżej śmierci ) :dry: straszne uczucie

też tak mieliście,macie ?

macie może jaki artykuł jaki związek mają konopie ze snem to wrzućcie w temat,chociaż myślę że moje wypociny mogą być (jak dotarłeś do tego momentu to jesteś kozak hehe )męczące ale co tam napisałem i mam nadzieje że wypowiecie się w temacie
ale może i to być trudne bo kto tu jedzie na detoxie? hehe chyba można policzyć na palcach (jednej ręki) hee

:rolling:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

 
 
 

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #2

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Ja nie pamiętam snów. Bez różnicy czy palę co wieczór troszkę czy raz na 2 tygodnie :) Najlepsze jest to że jak pamiętam sen to przez to jestem zmęczony psychicznie od razu po przebudzeniu i długo po... Na szczęście nie pamiętam kiedy śniło mi się coś ostatnio :D
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #3

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Nie wiem jak jest po rzuceniu palenia MJ bo taka myśl nie przechodzi mi nawet po głowie, ale jak tak sięgnę pamięcią to wydaje mi się, że kiedyś bardzo bardzo dawno temu kiedy jeszcze nie paliłem tyle tematu sny tak jakby były i bardziej wyraziste i rano też się więcej pamiętało :) Pierwsza myśl to taka, że po trawce organizm skupia się na tym co jest w danej chwili najistotniejsze w tym przypapku jest to sen i tego się będę trzymał :D A co do opcji, że nie mogłeś znasnąć to ja tak mam po sativkowym paleniu, że jak się upiernicze jak bączek to później spać nie mogę. Może Twój organizm tęsknił tak za MJ, że jak już się upaliłeś to nie pozwolił Ci iść spać żeby po tak długim okresie bez mógł się nacieszyć tym jak najdłużej :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Mam tak samo jak Ty Marysia, teraz palę dużo, naprawdę dużo mniej! Raczej weekendowo i sny zostają mi w pamięci, bo śni się zawsze ale nie zawsze się pamięta. Gdy paliłem na umór to naprawdę rzadko zdarzało mi się kojarzyć sen.


Co ma na to wpływ? Nie wiem, ale nie podoba mi się to ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #5

  • Stoned High
  • Stoned High Avatar
Uwielbiam Detoxy takie chociazby 2 miesięczne... sny są tak piękne i realistyczne ze ohho. ale to fakt po odstawieniu więcej sie ich zapamiętuje:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #6

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Co do spania to mam takie odczucia że jak siedzę i nie położę się spać jak już jestem taki zmulony(wszyscy wiedzą o co chodzi jak to po paleniu jest:)) że zasypiam to trwa tak 30min-1godz potem nie mogę usnąć :D nie wiem czy tak macie czy nie ale trochę lipa :P :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #7

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Ja mam podobnie. A najgorsze jest to że rano wstać nie mogę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #8

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
szatan napisał:
Ja mam podobnie. A najgorsze jest to że rano wstać nie mogę

Wolę wybić pół litra vodki do 24 i rano wstawać niż wyjarać z lufki pół gieta ciężkiego tematu też do 24, kiedy rano trzeba wstać :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #9

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

szatan napisał:
Ja mam podobnie. A najgorsze jest to że rano wstać nie mogę
Ja mam ze w stanie o 3-4:00 wyspany ze mogę iść parę km biegać, zasne jeszcze na 2 h i kuźwa ledwo oczy otwieram a tu do roboty czy na uczelnie trzeba.

Pozdro
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odstawienie konopi a sny... 9 lata 2 miesiąc temu #10

a mi tam bez roznicy czy pale czy nie sny pamietam tak samo


Chuck poczytaj sobie o tym jak to kiedyś ludzie spali 4 godziny wstawali na dwie a potem spali jeszcze. moze czujesz naturalny rutm poprostu :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany