Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rozmnażanie roślin z nasion. Poradnik GrowLike.PRO

Rozmnażanie roślin z nasion. Poradnik GrowLike.PRO 9 lata 5 miesiąc temu #11

  • psy
  • psy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • 박재상, 朴載相
  • Posty: 66
  • Zebranych lumenów: 84
  •  

  •  

Są mieszanki ukorzeniające specjalnie do kiełkowania nasion,poszperaj a znajdziesz.
itd. itd. Czepiasz się a ja tylko poskładałem zdania profesorów botaniki i innych specjalistów czyli oni na gównie się znają?? hmm dziwne;)

nie moge edytowac twojego posta dlatego pokazuje bledy
ale dzieki za Mistrza :D
do samego kielkowania nie potrzeba nawozu bo nasiona maja przeciez zapas skladnikow odzywczych na pierwsze dni zanim zacznie sie fotosynteza :)
a zeby zarobic napisze Ci na butelce z olejem, ze leczy raka tez kupisz bo napisane na etykiecie? to jest rynek 90% ludzi ma zerowe pojecie o tym co kupuja a wiedze czerpia z etykiet, reklam zamiast z ksiazek

dobre podloze nada sie i do kielkowania, i do rosniecia
a moze to byc ziemia z kopca kreta z twojego kochanego trawnika, moze to byc ziemia ze sklepu czy welna mineralna
wszystko zalezy od jakosci

nie odbieraj tego jako, ze mam cos przeciwko Tobie bo dobrze, ze piszesz, ze chce Ci sie, ze poswiecasz czas etc.
tylko nie wszystko co jest napisane nawet podpisane imieniem i nazwiskiem oznacza, ze jest to prawda
np mieszanki do kielkowania - mieszanka do wstepnego rosniecia, mieszanka do ....
a potrzebujesz specjalnej mieszanki czy dobrze przygotowanego medium na caly etap rosliny?
kekeke
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany