Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Mój sposób na kiełkowanie oraz sadzenie nasion bez zakażeń !

Mój sposób na kiełkowanie oraz sadzenie nasion bez zakażeń ! 8 lata 3 miesiąc temu #11

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
zawsze lałem wodę nałęczowiankę
a ja używam Cisowiankę lekko gazowaną :P A wracając do tematu to każdy sposób jest dobry, gdy osiąga się wynik w postaci wyrośniętej rośliny. Jak już opisywać, kto, co i jak to mój sposób jest taki:
- do opisanych kieliszków z w/w wodą wrzucam sionka na 12-24h
- następnie na podstawce/małym talerzyku układam 3 waciki kosmetyczne
- wylewam zawartość kieliszka na te waciki - ewentualnie paluchem przeswam sionko/sionka ku środkowi
- nakrywam 4tym wacikiem
- przykrywam kolejną podstawką/talerzykiem
- odkładam w ciepłe i ciemne miejsce
- po 24h zaglądam, jeśli sionko pęknie i pojawi się biały kiełek (im mniejszy tym lepiej) to wrzucam do ziemi na ok: 1-1,5cm
- finito

Nie wiem po co co poniektórzy z Was czekają aż kiełek będzie miał centymetr czy więcej?
Przecież im dłuższy tym łatwiej go uszkodzić. A jeśli ledwo się pokaże to natura sama zrobi swoje. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO, Kimbo Slice

 
 
 

Mój sposób na kiełkowanie oraz sadzenie nasion bez zakażeń ! 8 lata 3 miesiąc temu #12

zauważyłem że nasiona po wodzie utlenionej (a może destylowanej) dostają jakiegoś jebla malutki kiełek ledwie się pojawi a już rozsadzają łupinkę i wystawiają łepek na świat w sumie to trochę dobre do kiepskich nasion ale nie można też przesadzić.

szkoda że o tym zapomniałem jak kiełkowałem ostatnio cosik pechowego...
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mój sposób na kiełkowanie oraz sadzenie nasion bez zakażeń ! 8 lata 3 miesiąc temu #13

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Człowiek Nauki Fazy napisał:
zauważyłem że nasiona po wodzie utlenionej (a może destylowanej) dostają jakiegoś jebla malutki kiełek ledwie się pojawi a już rozsadzają łupinkę i wystawiają łepek na świat w sumie to trochę dobre do kiepskich nasion ale nie można też przesadzić.

szkoda że o tym zapomniałem jak kiełkowałem ostatnio cosik pechowego...

Tlen ( atom ) , który się odłącza ze związku nadtlenku wodoru , powoduje natlenienie lepsze , dlatego tak kiełkom odwala !
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kiełbasa

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany