Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy związane z Konkursem 0,5L (500cc) ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: [HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Pestki:
AmnesiaHaze x KillingFields
AF WhiteWidow

Oświetlnie: HPS 400w Philips SON T pro
Amperaż 4.4 A
Gwint E 40
Temp.barwowa 2000 K
Strumień świetlny 48000 lm
Trwałość 28500 h
Odblysnik Wing 80x40

Box: 117x57x200
Podwojna szafka
Biala w srodku
Maly nawilzacz
Ziemia: pH 5.5-6.5 z nawozami + perlit

Doniczki: Dwie 0,5L butelki

Nawozy: Prawdopodobnie Astvit

Wentylacja: Biurkowy miejszajacy. Dwa wloty pasywne 250x250mm.

Witam, właśnie ruszam z uprawą dwóch roślin w 0,5 litrowych butelkach. Nasionka dzisiaj wylądowały w wodzie i za pare dni trafią do boxa wraz z innymi roślinami.




Pozdrawiam.
WH
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Whisky Haze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, , Bongjour, Cichy Bob, kula00, SOM

 
 
 

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Życzę Tobie potworów pod takim światełkiem w takim boxiwie :D

Mamy kolejnego wygranego ! który wystartował


Niechaj rośnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Whisky Haze

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Tak sie zastanawiam czy aby szafka wytrzyma napór rozrastających się topów :)
Jakie pan będzie mieć warunki bez wyciągającego?
Pozdrawiam :peace:

I don't always talk, but when I do, It's important
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Cichy Bob.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Whisky Haze

 

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Konkurencja nie śpi ... kolejny zawodnik zawitał ! :)
Super ... będzie ostra rywalizacja.

* rozsiada się wygodnie *

Ps. trzymam kciuki ...

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Whisky Haze

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #5

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Pestki wyladowaly juz w buteleczkach. AHxKF w Coli a WW w Loka (szwedzka woda o smaku piernikow :blink: )
Warunki w szafece nie sa najlepsze, na dniach przestal dzialac mi nawilzacz powietrza, jezeli ktos chcial by mi polecic jakis dobry w przyzwoitej cenie to zapraszam do komentowania lub na priv. Roslinki nie maja rowniez dobrej cyrkulacji powietrza z racji braku wyciagajacego wentylatora. Na dzien dzisiejszy przy zapalonej zarowce nie ma nawet 20% wilgotnosci... ale jakos damy rade. Niestety swiatlo nie moze chodzic tak jak powinno, dlatego ze jak ktos tam przyjdzie to zeby sie nie dowiedzial ze jakies "ufo" siedzi w szafce.
Macie tu fotki buteleczek co by nie bylo ze oszukuje, przeciez liczy sie tylko zabawa :)
I jeszcze jedna fotka jednej z 6 roslinek ktore beda towarzyszyly WW i AHxKF przd wami Blue Berry




Pozdrawiamy i do nastepnego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, , Bongjour, Cichy Bob, kula00, , SOM

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #6

  •  Avatar
Czyzby kolejny grower ze skandynawii? Po butelkach stawiam Norki - Oslo dokladniej. Witam u siebie w miescie ;) Bede zagladal, co u sasiada slychac. Lykke til.


Teraz doszedlem do postu, gdzie masz napisane, ze SVERIGE. Scandynavia team rosnie w sile. Skoro Szwecja, to Lycka till
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #7

  •  Avatar
oby ten projekt dotrwal do konca ,bo jesli mnie pamiec nie myli to ostatni swoj projekcik a wlasciwie fotorelacje z niego ,
przerwales ?
popraw mnie jak sie myle .
trzymam kciuki za warunki pogodowe w boxie , bo za ciebie nie trzeba - wiesz co robisz i tak 3miej B)
peace i z fartem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #8

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Witam poraz kolejny.
Nadszedl pierwszy dzien z zycia roslinek nad gleba.
Niestety warunki sa daleko od idealnych. Wciaz brakuje nawilzacza powietrza i wentylatora wyciagajacego, a wylotu pasywnego nie mam czym zrobic, ale cos wymysle.
Temp w dzien dochodzi do 36 a wilgotnosc maksymalnie 20% mimo wiaderek z woda i keramzytem, obok jest jeszcze jedne wiaderko z szmatka, lecz na takiego boxa to nic nie daje. Dzisiaj planuje zamowic nawilzacz tylko musze jeszcze popatrzec zeby wybrac cos konkretnego a nie badziewie co zepsuje mi sie za tydzien.
Maluszki zostaly podlane odstana woda z kranu i mysle ze tak bedzie do konca, jezeli cos sie zmieni to napewno wam o tym poinformuje.
Na dzien dzisiejszy to bylo by na tyle, nastepny Up bedzie jak bedzie widac znaczne postepy.
A tak w ogole to mysle ze Golas w tej edycji 0,5L osiagnie najlepszy wynik.


Za zdjecia dziekuje mojej kochanej dziewczynie.
Zdjecia robione telefonem.

WW


AHxKF


Razem


Cala szafka

Pozdrawiamy serdzecznie trzymajcie sie cieplo. B)

FAK napisał:
oby ten projekt dotrwal do konca ,bo jesli mnie pamiec nie myli to ostatni swoj projekcik a wlasciwie fotorelacje z niego ,
przerwales ?
popraw mnie jak sie myle .
trzymam kciuki za warunki pogodowe w boxie , bo za ciebie nie trzeba - wiesz co robisz i tak 3miej B)
peace i z fartem

FAK ja tez mam taka nadzieje. Postaram sie poprawic im warunki zeby mi sie odwdzieczyly plonem :)
Pozdrawiam
Zły Chłopak napisał:
Czyzby kolejny grower ze skandynawii? Po butelkach stawiam Norki - Oslo dokladniej. Witam u siebie w miescie ;) Bede zagladal, co u sasiada slychac. Lykke til.

Teraz doszedlem do postu, gdzie masz napisane, ze SVERIGE. Scandynavia team rosnie w sile. Skoro Szwecja, to Lycka till

Rowniez witam kolege. Tak tak do Sverige mnie wynioslo. Kraj w ktorym nic sie nie dzieje. Alkohol legalnie kupisz w jednym sklepie od 20 roku zycia. Tu gdzie wiecej tajniakow niz dilerow.Tu gdzie dostaniesz 0,5g. Tu gdzie nie ma lata ani zimy.
Tu gdzie raperzy nawijaja jak to zle nie maja, a moga miec co tylko chca. Ogolnie dla kazdego czytajacego nie polecam Szwecji. Tobie rowniez zycze powodzenia i tez napewno zajrze do Ciebie.
Jak tam u Ciebie z outdoor'em? Raczej nie mozliwe chyba co? Slyszalem ze tam kiedys spadl snieg w maju :pinch:
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Whisky Haze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #9

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Co do nawilżacza to taki około 100zł już powinien być niezawodny , ja np mam nawilżacz co się NEMO nazywa ( już wiecie gdzie jest ) i ma 3,5l baku - jest spoko od roku daję radę ale tak z 5l było by już idealnie ( na poczatku grow 2x dziennie wody dolewałem z rana i wieczora - 5l spokojnie dało by radę aby dolewać 1 dziennie - ale tak jest u mnie ) Także już coś wiesz ;) udanych zakupów . Wentyl też warto zakupić .


A aa i jeszcze jedna rzecz której nie robiłem ale zdaje się nie najgorszym pomysłem - mianowicie położeniu pojemnika z woda na odbłyśniku . Woda odbiera energie z odbłyśnika ( jak radiator ) po czym paruje - czyli wg mojego rozumowania temperatura jest niższa i wilgotność wyższa - dwie pieczenie na jednym ogniu . Tylko żeby się ta woda nie wylała bo mogło by się źle stać gdyby żarówę badz gniazdo zalało .

Tak poza grow ... udanego pobytu tam gdzie jesteś i obyś miał to po co tam pojechałeś ;)
pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[HPS400][0.7m2] 1x AF WhiteWidow & 1x AmnesiaHaze x KillingFields --- Konkurs 0,5L 10 lata 3 miesiąc temu #10

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Dzień 8
Witam poraz kolejny.
Roslinki dzisiaj obchodza swoje 8smio dniowe urodzinki i jak na warunki w boxie mysle ze idzie im calkiem dobrze.
Olbrzymy sa podlewane tylko odstana woda.
PH jest mi nie znane, ale najwidocznej sprzyja im.
Nie spodziewam sie wielkich pal, jestem poprostu ciekawy efektu koncowego.
AHxKF rozwinela sie bardziej niz WW, ale mysle ze Wdowa nadrobi zaleglosci.

Warunki w boxie sa prawie jak pogoda w Australii :huh:
Wciaz jest goraco, bez wyciagajacego, nawilzacza powietrza tez jeszcze nie zakupilem.

Na dzien dzisiejszy panny prezetuja sie tak:

WW


AHxKF


Maly bonusik:
BlueBerry



Pozdrawiam :side:
WH
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Anaconda, Babys, Wild, kula00, SOM
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany