Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #11

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

masz juz doświadczenie w takich warunkach ;)
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

 
 
 

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #12

  • Golabek
  • Golabek Avatar
A niech mnie kot zje...Takiego treningu nie widzialem. DR Jacek's Bonsai/a'lakoszyk swiateczny? Byc moze za rok wszyscy bedziemy koszyki napierdalac :evil: Obfitosci jacku. Myslalem na Jungle juice latasz, to to cholerstwo kurwa;/ heheheh
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

A jednak wyniosłeś planta na out, ciekawe jak się to skończy; uważają na plechę; ale komu ja to będę tłumaczył ;)

powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek, Golabek

 

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #14

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Klepnix napisał:
masz juz doświadczenie w takich warunkach ;)
Pewnie jak nikt inny na tym forum. Był balkon, były mrozy - teraz domek narzędziowy, obecnie dość dobra pogoda. Będzie git. Tylko najbardzie martwi mnie ta cholerna wilgotność. I ciężko będzie mi się jej pozbyć, bo obecnie mieszam w krainie wiecznych mgieł a to mówi samo przez sie... :smoke:
Golabek napisał:
A niech mnie kot zje...Takiego treningu nie widzialem. DR Jacek's Bonsai/a'lakoszyk swiateczny? Byc moze za rok wszyscy bedziemy koszyki napierdalac :evil: Obfitosci jacku. Myslalem na Jungle juice latasz, to to cholerstwo kurwa;/ heheheh
Nie mam innego wyjścia i tworzę małe potworki. Ta konkursowa lala jest tak powykręcana, że szkoda gadać. No ale cóż, podjąłem się zadania - zgłosiłem do konkursu to teraz muszę dociągnąć do końca. Załuję, że nie mam odpowiedniego miejsca, czyt. wysokości dla swoim panienek i musze je tak hardkorowo trenować :huh:
A co do Jungle Juice - nie znam. Nawozy AN mają Voodoo Juice - jakieś bakterie, ale nie kupiłem, bo najzwyczajniej mnie na to nie stać :S
Koza napisał:
A jednak wyniosłeś planta na out, ciekawe jak się to skończy; uważają na plechę; ale komu ja to będę tłumaczył ;)

powodzenia
A wyniosłem - dokładnie 5 plantów :D Jak zrobię porządek na stryszku) to odpalam znów microboksa i tam upycham Skuna, bo mam przeczucie, że dopóki nie przełączę na 12/12 to nie zakwitnie. A jak już zakwitnie to roz**** mi całego boksa po 2 miesięcznym wegu ehheheh - trzeba będzie odpalić kolejną relkę, bo to nie automat i powinien być w odpowiednim miejscu na forum - ordnung muß sein ! :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

Dzień 71 - zwolnione tempo... 9 lata 3 miesiąc temu #15

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Witam poświątecznie w moim ogródku...

Panna przystopowała, bo widocznie temperatury poniżej zera nie służą jej tak dobrze jak AKaczowi, z którym siedzi w jednym boksie.

Nie mniej jakoś się trzyma i powoli sobie wypuszcza kolejne kwiatki. B)




Lada moment zmienię jej FP z 24/0 na 19/5 oraz wzrośnie temperatura i mam nadzieję, że zacznie ładnie puchnąć na swojej końcówce. Odżywiana jest wg tabeli AN z małym tuningiem.
Part A 100%
Part B 120 %
Nirvana, Bud Candy, Big Bud, B52 - 100%

Pije 500ml jednorazowo. Częstotliwość zmienna, bo w temperaturach bliskich zero i czasami mniejszych pobieranie
substancji odżywczych z ziemi jest zdecydowanie przyhamowane.

Do następnego !
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Anaconda, Babys, Bongjour

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 3 miesiąc temu #16

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Najważniejsze, że włoski puszcza ! :ganja:
Temperatura .. wiadomo robi swoje. :blink:

Dobrze jest Jacku ! ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 3 miesiąc temu #17

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Golas napisał:
Najważniejsze, że włoski puszcza ! :ganja:
Temperatura .. wiadomo robi swoje. :blink:

Dobrze jest Jacku ! ;)

Pozdro B)
G.

Puszcza włoski i zaczyna jakby z powrotem delikatnie puchnąć. Nie mniej jest nieźle zacofana, bo ostatnie 3 tygodnie praktycznie nie rosła w zbyt niskiej temperaturze. Czekam aż odbije. Na rekord nie liczę - raczej na smaczne palonko i kolejną dawkę doświadczenia. B)

P.S. Paczuszka nadal w drodze - coś swięta nie sprzyjają temu, by paczki dochodziły jak zwykle :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dzień - 79 - w nowym domu 9 lata 3 miesiąc temu #18

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Witajcie,
Panna wylądowała w lepszych warunkach chociaż do komfortu to jeszcze daaaleko. ;) Nie mniej jest zaprawiona w boju i rośnie sobie swoim tempem. :smoke:

Wczoraj do diety dołączyłem Bloombastica a z menu usunąłem Big-Bud'a. Ogólnie wciąż lecę wg tabeli AN - jednym słowem 100% dawki co każde podlanie. Obecnie pije pół litra raz na 4 dni.

Mam nadzieję, że nowe papu jej posmakuje i odwdzięczy się napuchniętymi boczkami... :D

OK - wracam do pracy, bo mam noworoczne urwanie głowy :D

Pozdro!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Babys, Warrior

dzień 97 - flush 9 lata 3 miesiąc temu #19

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dzień dobry wszystkim,
oto moja jedyna butelkowa panienka. B)

Do chwili obecnej nie wykazuje żadnych niedoborów czy innych oznak złego samopoczucia. :talk:

Już sam nie wiem czy nadal puchnie czy już nie, ale mam plan trzymać ją jeszcze ze 2 tygodnie. :smoke:

Wczoraj dostała mocnego flusha i wypłukałem sporo dziwnego szitu z ziemi. :whistle:

Mam nadzieję, że ten zabieg jedynie poprawi jej smak i nie wpłynie na wygląd, który na chwilę obecną bardzo mnie cieszy. :cheer:

Kolejne podlania będą wyłącznie z melasą.

Do następnego!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anaconda, Klepnix, Babys, AS, Warrior, Szatyn, Golabek, Dexter

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 3 miesiąc temu #20

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zgrabny koszyczek, może opatentujesz Jacku ten rodzaj treningu?
pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany