Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #1

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Witajcie, :stoned:
zgłosiło się do konkursu zatem pora na relację. Jak zaczynałem aktualną relację nie było jeszcze mowy o butelkowym konkursie. Ten UP przeprowadzi Was przez 39 dni życia WWxBJ w przyciętej 2l butelce. Kilka słów o setupie dla tych, którzy go jeszcze nie poznali. :smoke:
Boks: drewniana skrzynia na pościel - 60x60x90h - machnięty farbą na biało
Wentylacja: 2x140mm (out) + 2x92mm(in)
Zasilanie: 250W - Lumatek
Weg: MH 250W Phytolite
FLO: HPS 250 W Lumatek
FP: 19/5

Nawozy: Advanced Nutrients - dawkowane wg tabeli na stronie producenta. Podstawowa pożywka w dawkach 50% - każde podlanie,
pozostałe sumplementy diety w100% dawkach.

Sionko wylądowało od razu w docelowej butli i po 2 dniach od wykiełkowania pokazało łeb...wygrzewa się pod MH B)


Kilka dni później (wraz z siostrami) niefortunnie wypadła z boksa :woohoo:

Dzień 9 życia...


Dzień 16 - po środku

Dzień 31


Dzień 38 - pierwsze przypalenie :woohoo:

rusztowanie zamocowane :D

dolne korzenie :cheer:

i górne korzenie - a to bestia... :evil:

trening #1

dzień 39 - kolejne przypalenie


trening #2



Jak widzicie - przygód w cholerę i ciut ciut, ale jedziemy dalej.
Wszelkie komentarze mile widziane. Kolejny UP'ik nie wcześniej niż za tydzień chyba, że znów coś nawywijam... :D

Pzdr,
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Koza, JIM, Babys, Bongjour, AS, Pingwin, , Dexter, Chmura

 
 
 

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Zasiadam i kibicuję ! :rasta:
Trzeba będzie chyba jej zrobić płotek jak zacznie kwitnąć, aby się nie połamała... hyhy :D

Z tym koksowaniem spokojnie ! ;)

PS. pitolona lampa ! :evil:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #3

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Golas napisał:
Trzeba będzie chyba jej zrobić płotek jak zacznie kwitnąć, aby się nie połamała... hyhy :D
Jak trzeba będzie to znajdę jeszcze trochę przewodu - choć wolę już nie naginać. B) Oprócz w/w wczoraj natrenowałem się jeszcze 3 panienek i mam dość na jakiś czas. Dziś czas na podlewanie to zobaczę jak temat wygląda. :smoke:
Golas napisał:
Z tym koksowaniem spokojnie ! ;)
No właśnie zupełnie nie czuję tych nawozów - dodatkowo nikt tu ani na pewnym innym forum jakoś specjalnie na nich nie jechał. Przynajmniej "szukajka" nie dała mi satysfakcjonujących wyników. Będę (swego rodzaju) pionierem. A co do dawkowania - jak wcześniej napisałem, podstawowy nawóz NPK leci w 50% dawkach. Suplementy w postaci magnezu (Bud Candy), humusu (Piranha) lecą w 100% dawkach i nie wydaje mi się, bym nimi jakoś specjalnie zaszkodził. Lada moment do siety dołączam B-52, który zawiera (witaminę B1, kwas humusowy, algi morskie, trochę wapna, magnezu i azotu). Pożyjemy zobaczymy co Panowie z Advanced Nutrients wymyślili :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #4

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Jacek i te jego lampiony :rasta:
Trzymam kciuki za powodzenie w projekcie ;)

Pozdro :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Re:White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #5

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Fajny trening jak i panienka :D Jak na 1.5l to widzę kolejnego pokaźnego krzaka. Oby tak dalej! Powodzenia ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #6

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Widzę, że to chyba początki treningu a la koszyczek na święta? :D Jeśli wyjdzie tak, jak tam, to będzie bardzo si.
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

dzień 47 - spalam się... 9 lata 4 miesiąc temu #7

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

szatan napisał:
Jacek i te jego lampiony :rasta:
Trzymam kciuki za powodzenie w projekcie ;)

Pozdro :evil:

Dzięki Szatanie, ale ja już mam po dziurki w nosie wyginanie panien we wszystkie strony.
Dziś chciałem zakupić używaną, zdecydowanie wyższą szafę, ale ktoś mnie ubiegł.
Prosty człek napisał:
Fajny trening jak i panienka :D Jak na 1.5l to widzę kolejnego pokaźnego krzaka. Oby tak dalej!

Powodzenia ;)

Jak wcześnie nie spłonie ehheh :woohoo:
Edmund Dantes napisał:
Widzę, że to chyba początki treningu a la koszyczek na święta? :D Jeśli wyjdzie tak, jak tam, to

będzie bardzo si.

Też tak myślę, ale nie wiem czy się uda. Ona ma bardzo ch** miejsce w boksie, bo totalnie jest pod lampą i smaży się niemiłosiernie... :whistle:

Witajcie w 47 dniu życia panny WWxBJ. B)

Powiem krótko - nie ma lekko. Panna smaży się pod słoneczkiem a ja nie mogę zapanować nad temperaturą. :woohoo: Dodatkowo wyciąga się dz*** wciąż w górę jakby nie wiem czego tam szukała. :D Jak to baby - nie wiadomo jak by nie było gorąco na dworze, one wciąż mówią, że mogło by być ciut cieplej.

Jeśli chodzi o podlewanie to dostaje podobnie jak cała reszta. Co dwa dni. Ok 400ml aż do lekkiego przelania. Leci systemem wg tabeli AN. Pożywka A+B podawana w 60% dawkach (2,5ml/l). Bud Candy, Piranha oraz Big Bud w 100% dawkach (2ml/l).

To by było tyle.

Pozdrowienia z frontu...
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Szatyn,

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #8

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Widzę że zwiększyłeś przekroje kabli :D Jak chcesz to ci mogę podesłać 4x120 YAKY :mrgreen:

Dalej trzymam kciuki:)

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Black Jack - konkursowa butelka pełna niespodzianek 9 lata 4 miesiąc temu #9

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

szatan napisał:
Widzę że zwiększyłeś przekroje kabli :D Jak chcesz to ci mogę podesłać 4x120 YAKY :mrgreen:
:D Hehe, a nie powiem, że może się odezwę, gdy zacznę jakiegoś outoora i trzeba będzie te palmy czymś podpierać :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Szatyn

dzień 60 - przeprowadzka 9 lata 4 miesiąc temu #10

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dobry wieczór,
kolejny szybki UP, bo dziś już zdecydowanie jestem za długo na nogach. :pinch:
Panna jest od tygodnia na outdoorze. Zatem warunki w boksie nie rozpieszczają, ale chyba jest jej lepiej niż, gdy paliła się od temperatury powyżej 30sC.

Teraz jest zupełnie inaczej. Dziś termometr pokazywał 8,3sC i wilgotność rzędu 85% (na ściance widać jak strugi skroplonej wody spływają po płytach OSB. :blink: Kosmos jakiś, ale panna pije i ma się ogólnie dobrze. :smoke: Ogólnie ten grow wygląda jak puszczony film w zwolnionym tempie. Wszystko tak się ciągnie... :huh:

Jeśli chodzi o karmienie - lecę wciąż wg tabeli AN: ok 450ml co 3 dni.
Dziś poleciał Sensi Bloom w dawkach: part A x1 (2ml/l), partB x3 (6ml/l)
Dodatkowo 100% dawki: Nirvany, Big Candy, Big Bud oraz B-52

Codziennie śledzę prognozę pogody i mam nadzieję, że cała zima ogólnie będzie na małym plusie - wówczas jakoś dam radę.... :mrgreen:

Pozdro!
DrJ :stoned:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Klepnix, AS, Pingwin, Szatyn,

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany