Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: hempy bottles by always stoned

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #1

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

witajcie :rasta:



miło mi powitać Was w mojej odsłonie konkursu "Indor 1,5L" :rasta: :rasta: .
mam nadzieje,że będziemy mieli wszyscy kupę uciechy z rywalizacji i będzie na czym oko zawiesić :woohoo:


setupu na razie opisywał nie bede,bo sam jeszcze dokładnie nie wiem z czego będzie się składał ;) na pewno butelki będą stały wraz z koleżankami w małym DS60 ;) muszę trochę odpocząć od "dużych powierzchni" B)

zawodniczki,cztery Moby Dicki ,rosły będą w mieszance perlitu i wermikulitu odżywiane zestawem nawozów Hesi hydro :)

zdjęć za bardzo jeszcze nie ma czemu robić :rasta: :rasta:








hmmm,tak sobie wymyśliłem,że skoro z 0,5L miałem 20g to w 1,5L będę miał odpowiednio więcej :evil: :stoned:
kolejny upik jak już coś będzie widać :stoned:

pozdro :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #2

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Siadam i kibicuję. Zapowiada się bardzo interesująco. Pozdrawiam :)
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #3

  •  Avatar
Polecam kazdemu wermikulit a ja mowie werkumilt :lol: jak nie powiesz dostaniesz w ogrodniczym,jak dla mnie jest O WIELE LEPSZY od perlitu, ale i drozszy 3-5 zl paczuszka. Co mi poroslona oucie po zmieszaniu ziemi dargleb arhelanowskiej najtanszej i werkumiltu,az e zdziwilem. W ziemi canna terra gorzej, a w coco canna wogule mul. najlepiej wypadla ziemia tania+ werkumilt.Worki ciete na pol po torebce werumiltu i bajka hehe najwieksze najzdrowsze i o.Sory za spam always, fajnie zes wymyslil.Oby dodal wigoru werkumilt hyhy.Pozdr skuty
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #4

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dzięki ;)

miło cie widzieć wśród żywych Gołąbek :joint:
co do tej mieszanki,to nigdy wcześniej nie miałem styczności z perlitem i wermikulitem,zobaczymy co porośnie :unsure:
jak narazie idzie to powoli,ale jestem dobrej myśli :rasta: czytałem,że rusza kiedy korzonki dojdą do dna pojemnika-butelki :blink: pożywkę przygotowałem w/g wskazań producenta i podlewam raz dziennie po około 40ml,do przelania.za kilka dni zacznę opryski z asahi sl i gazowanie co2 :)

dzień 2 i pół :blink:
temp w boxie 20*C
wilgotność -65%
ph - 5.9











jako,że postanowiłem już nie forsować mojej instalacji elektrycznej ,cały projekcik polecieć miał pod mh-hps 250W...ale przypadkowo kupiłem na ebaju chiński panel led 135W(niby) i dziś wstawiłem go do boxu :silly: zobaczymy czy coś pod tym urośnie :blink: jak będzie lipa,to wstawię z powrotem hps-a...choć myślałem też o mojej starej CLF-ce 250W :rasta:


pozdro :peace:
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Klepnix, Babys, Bongjour, Pingwin, Lutek, , Dexter

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #5

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

O faaakeeen jak ja to przeoczyłem a tu już 2 tydzień leci? Naprawdę ciekawi mnie ta technika Hempy Buckets, którą jakiś czas temu zaprezentował nam Izak. Elegancko, że postanowiłeś polecieć tą opcją w konkursie:D

Zasiadam i kibicuje!


Bonguś
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #6

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Gazuje je tam ostro ... mają być piękne rośliny !! :ganja:
Będzie ciekawie ... jak zawsze u ASa. ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

również zaspałem... 9 lata 4 miesiąc temu #7

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

....na I część przedstawienia, ale już zasiadam. Interesujący projekcik :D Chętnie podpatrzę. Z jednym jak i drugim składnikiem miałem do czynienia. Z wermikulitem tez eksperymentowałem i to co pamiętam to ten dziad podwyższa phcałego medium. Przynajmniej zmieszany z ziemią - jak w moim przypadku. Miało to swoje dobre i złe strony. Dobra to taka, że mogłem mocniej przykoksować panny, bo trudniej było zakwasić ziemię.

Choć dla chcącego nic trudnego :rasta:

Powodzenia!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

również zaspałem... 9 lata 4 miesiąc temu #8

  •  Avatar
am always chyba jeden ledzik wysiadl bo photo takie....Pozdr skuty;) moze da sie go zrobic? ja nie znam sie hehe pstryczka jebnij moze zaswieci xD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

również zaspałem... 9 lata 4 miesiąc temu #9

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Always to ten LEDzik od kinczykow co kupiles ? Mozesz zrobic kilka fotek jeszcze tej konstrukcji przy nastepnym upie..
Zobaczymy jak to bedzie roslo pod tym...Oby jak najlepiej ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

hempy bottles by always stoned 9 lata 4 miesiąc temu #10

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

cześć!

dzięki panowie za zainteresowanie :joint:



Bong,będzie jeszcze ciąg dalszy ;) dostawie za jakiś czas jeszcze dwa wiadra 10L ...tylko jeszcze nie zdecydowałem co mam do nich wstawić :stoned:
trochę szukałem po internecie i ludziom super rośnie w takich i podobnych systematach...jest masa fotorelacji ;)
bardzo zainteresowało mnie coś takiego LINK i zastanawiam się czy czasem tak nie zrobić z dwoma butelkami :stoned:

pamiętam panie Jacku Twój grow z wermikulitem ;)
jak narazie z ph wszystko jest w porządku,leje 5,9 i wylatuje 5,9 ...zobaczymy co będzie dalej :)

Marlej tak to chińskie cudo B) mimo wszystko sprzęcik wygląda bardzo solidnie i profesjonalnie ogólnie nie robi wrażenia "chińskiej tandety"...no ale nie chwali się książki po okładce :S jeszcze go nie rozkręcałem,bo w sumie nie ma po co,przez kratki widać wentylator,który daje całkiem niezły wiaterek i będzie służył później do rozprowadzania CO2,transformator i zasilacz.ledy są firmy Epileds:

Blue 430~440nm
Blue 450~460nm
Blue 470nm
Red 620~630nm
Red 650~660nm
Orange 610-615nm
UV 380 - 400 nm
IR spectrum 730nm - Gołąbek,to chyba "zepsuty"led,tak mi się wydaje ;)
white -BEZ OPISU


nic mi to osobiście nie mówi,ale świeci ładnie :blink: może ktoś się wypowie,co się zna :rasta:












jak narazie,to rośnie jako tako .wydaje mi się ,że trochę wolno,no ale może to przez zastosowane medium...roślinka bardziej idzie w korzenie ,szukając wody :S
dzień szósty :rasta:


















nie widać żeby się jakoś specjalnie wyciągały pod tym światłem i może się okaże,że nie wyrzuciłem kasy w błoto :blink:
potrzymam je jeszcze z tydzien i przesadzę do docelowych butelek,no chyba,ze nie beda rosły ,to wstawię tam im hps-a B)

jasli macie jakieś pytania,porady czy zjebki ,to proszę się nie krępować :stoned:




to tyle :joint:
do następnego :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, Method, Jacek,

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany