Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: [18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #21

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
39 dzień wegetacji

Czas na weekendowy up. Sprawa wygląda tak,że od tygodnia ponad walczę ze zdradzieckimi przędziorami. Tę pomarańczowe bestię postanowiły zrobić sobie żerowisko na mojej roślinie i nie opuszczą jej dopóki ich nie pokonam. Podniesienie wilgotności do 75% nie zrobiło na nich żadnego wrażenia, dopiero zdjęcie wentylatora wyciągającego i wstawienie go jako wciągający zrobiło robotę i teraz non-stop jest 90-92%. Jeden raz psikałem wodą z płynem do mycia naczyń, ale nie przekonało mnie to, potem przez trzy kolejne dni dni psikałem wywarem z czosnku. Nie wiem czy wykończyło to przędziory, bo mnie o mało tak. Smród był trzeciego dnia tak nie wąski, że zaprzestałem oprysków, zrobię kolejne już nowym wywarem za kilka dni. Krzak naprawdę moim zdaniem idzie ładnie do przodu, tworzą się kolejne pietra, wilgotność wcale mu nie przeszkadza, jestem zadowolony, inwazja tych psów na razie powstrzymana jest ok. za jakiś czas robię topping, potem jeszcze 2 tyg wega i przełączam, więc pewnie jeszcze ze 4 tygodnie pojedziemy na 12/1. Nic nie nawożę, poza tymi szczyptami astvitu co dałem przy przesadzeniu. Pojawiły się jakieś muchy i latają po boxie, postawiłem więc kubek z kurkumą, octem itd. To chyba na tyle.
Pozdrawiam





Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #22

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Szkoda troszke badz pewny ze jak ich nie wytepisz to niestety
ale roslinka nie dotrwa do Harvestu

Przedziorki to powazna sprawa ;)

Powodzonka

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #23

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Boer Van Oranje napisał:
Pojawiły się jakieś muchy i latają po boxie, postawiłem więc kubek z kurkumą, octem itd. To chyba na tyle.

Te muszki to pewnie ziemiórki. Zainwestuj parę groszy w żółte lepy , które wabią i wyłapują te szkodniki.Do nabycia w każdym ogrodniczym.
Działaj szybko bo jak Ci się tego tam namnoży w nadmiarze to będzie kaplica.
Powodzenia.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #24

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Za dwa tygodnie bedzie ten plant wpierd...ny przez przedziorki, a wciornastek ci zeżre korzenie. Olej nem na pajaki i nemasys Grow your own na wciornastka.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Cichy Bob,

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #25

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Nie lekceważę przędziorów, wybicie ich to teraz priorytet. Dlatego trzymam wilgotność powyżej 90% co wg. tego co jest napisane w necie skutecznie powstrzymuję tą konopną szarańczę przed mnożeniem się. Kolejne przędziorki co się wyklują, a które przeżyją moją czosnkową kurację nie przedłużą zwyczajnie swojego gatunku. Trzy tyg podwyższonej wilgotności załatwi sprawę a ja mam zamiar trzymać 90% do kwitnięcie czyli pewnie z 6 tygodni. Wciorniastków nie mam w ogóle, a na ziemióry też znajdzie się bat.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Boer Van Oranje. Powód: literówki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #26

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Boer Van Oranje napisał:
Nie lekceważę przędziorów, wybicie ich to teraz priorytet. Dlatego trzymam wilgotność powyżej 90% co wg tego jest napisane w necie skutecznie powstrzymuję tą konopną szarańczę przed mnożeniem się. Kolejne przędziorki co się wyklują, a które przeżyją moją czosnkową kurację nie przedłuży zwyczajnie swojego gatunku. Trzy tyg podwyższonej wilgotności załatwi sprawę a ja mam zamiar trzymać 90% do kwitnięcie czyli pewnie za 6 tygodni. Wciorniastków nie mam w ogóle, a na ziemióry też znajdzie się bat.

Pozdrawiam

To ci nie pomoze moze opozni. Jak wyzej albo zywe terminatory albo poszukaj SMC jeszcze.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #27

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
46-ty dzień wegetacji.
O tej chemii na przędziory myślę, ale użyję jej dopiero jak moja metoda zwalczania ich nie poskutkuję. Ja to mam palić, więc do chemiczne opryski zrobie w ostateczności. Na razie jest dobrze, nie widać żadnego robactwa. W tym tygodniu psiknąłem dwa razy czosnkiem, a dzisiaj pierwszy raz od 14 dni podlałem roślinę litrem wody z dwoma zakrętkami biohumusa, bo jakieś martwicze plamy się pojawiły na dwóch liściach. Być może od zraszania, ale taka ilość nie zaszkodzi. Krzak jak widać rośnie chyba dobrze, ma sporo odrostów, niestety mój stelaż jaki zamontowałem aby przywiązywać odrosty jest psu na budę, więc konopia będzie lekko zgięta rosła na żywioł. Za jakiś czas będe przestawiał na kwitnięcie. Dwie fotki w kiepskiej rozdzielczości niestety.
Pozdrawiam






Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Boer Van Oranje. Powód: stylistyka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Warrior, wygadany puchacz, Dexter, zbiory

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #28

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Wygląda na zdrową :)
Ładnie rozrośnięta i listki zielone ... :ganja:
Dobrze to wróży na przyszłość. ;)

Trzymam kciuki ! :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #29

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć

52 dzień wegetacji.
Wilgotność 90%
Temperatura 27C

Krzak rośnie, troszkę jednak odrosty ponaginałem i na nitkę poprzywiązywałem. Niedługo czyli tak za tydzień przełączam na kwitniecie o ile nie będzie nawrotu przędziorków. Jutro podleje 250ml wody z nakrętką biohumusa, szczyptą astvitu i czubkiem łyżki melasy. Więcej nie mogę, bo ziemia od wilgoci trzyma wodę i bym przelał doniczkę. Używam fp 12/1 i jak będę przełączać to na 11/13 czy na 12/12?
Pozdrawiam







Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Babys, DIESEL, KLICZKO, , Chuck

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 miesiąc temu #30

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

JA bym przełączył na 12/12 i potem dopiero kombinował za jakiś czas z innymi ustawieniami oświetlenia. ;)

Ładnie się rozrasta :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany