Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: [18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #31

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć

60-y dzień wegetacji
W skrócie telegraficznym
zeszła niedziela, podlanie 0,5l wody z nakrętką biohumusa, szczyptą astvitu i mikro ilością melasy.
Poniedziałek, przyspiesza żółknięcie liści dolnych, dokonuję oprysków solą epsom
Wtorek powtarzam opryski solą epsom,
Środa wpadam na „genialny” pomysł zrobienia oprysków astvitem, które powtarzam następnego dnia.
Piątek, to krzak traci kolejne wiatraki oraz hurtowo małe listki na odrostach, chyba w wyniku popalenia astvitem. Wkurzam się na eko ogrodnictwo i kupuję nawóz dla roślin kwitnących i podlewam 0,5l wody z 3/5 zalecanej dawki nawozu. Obniżam wilgotność w celu przesuszenia donicy.
Sobota krzak dalej wygląda kiepsko
Niedziela, widzę poprawę i większą energię w roślinie, w przyszłym tygodniu postaram się przełączyć na flo.

PH wody w podstawce oraz ph ziemi między 6-7. Nie wiem dokładnie bo mam kropelki.
Generalnie to sobie poczytałem trochę o astvicie na konopnych stronach i znalazłem kilka upraw gdzie był wykorzystywany i też pojawiają się problemu podobne do moich czyli żółknięcie dolnych liści, albo tak jak w poprzedniej uprawie plamy na liściach. Myślę że wbrew zachwytom ekorolników to on się mało nadaję uprawy MJ. Widać na górnych liściach jakieś niedobory. Potas?
Pozdrawiam.












Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #32

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Siema nie wyglada to dobrze roslince ewidentnie cos nie pasuje

Moim zdanie dupna jest ta twoja ziemia przesadzil bym rosline do nowej ziemi podlal sama woda
i zobaczyl co sie bedzie dzialo

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #33

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Rozważam przesadzenie, ale najpierw ją nakarmie pełną dawką nawozów, jeśli to nie da rady to idzie do nowej ziemi.
Pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #34

hmmm moze to i u mnie przez astvit byly podobnawe problemy ... dzienki za spostrzezenie
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #35

  • Muck Sticky
  • Muck Sticky Avatar
Widac ze mnaja potencjał , moje mialy podobnie kiedy je przelałem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #36

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Kołuj Waść dodatkowe światło na flo bo mizeria ze śmietaną się zapowiada przy tym paneliku ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #37

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

64 dzień wegetacji

Koza, miałem zamiar dorzucić trochę 660nm, ale zrobie to jednak po ukończeniu tego grow. Dam szanse wykazać się lampie w takim układzie jak teraz.
Przed chwilą podlałem 1l z połową dawki nawozu zalecanej przez producenta i co najważniejsze przełączyłem na 12/12. Dziewięć tygodniu wega to dość dużo za dużo. Krzak ładnie się zieleni, w niedziele updejt ze zdjęciami.
Pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #38

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Na temat panienek i tym podobne, to już się inni wypowiedzieli.



Ja wyjadę trochę z innej beczki - mógłbyś pokazać ten swój ledowy panelik.
Co to jest - samo-złota-rączka, kupny, ile ma dokładnie wat itp. :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #39

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Boer Van Oranje napisał:
64 dzień wegetacji

Koza, miałem zamiar dorzucić trochę 660nm, ale zrobie to jednak po ukończeniu tego grow. Dam szanse wykazać się lampie w takim układzie jak teraz.
Przed chwilą podlałem 1l z połową dawki nawozu zalecanej przez producenta i co najważniejsze przełączyłem na 12/12. Dziewięć tygodniu wega to dość dużo za dużo. Krzak ładnie się zieleni, w niedziele updejt ze zdjęciami.
Pzdr

A jakie te diody? Teraz Epiledy są nie wiele tańsze od CREE i jakby nie wiele to mógłbyś takiego miksa tam zmajstrować:D
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Marysia_Gram.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 miesiąc temu #40

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
67 dzień wegetacji, 3 dzień 12/12

Dzisiaj aż miło się otworzyło szafkę, krzak się fajnie zieleni i ostatnie problemy wywołane chyba przez astvit są już tylko wspomnieniem. Zakup chemicznego nawozu to był jednak dobry pomysł. Trochę zdjęć z 65 dnia i 67 czyli dzisiaj. Naliczyłem w sumie 14 gałązek :)
Przepraszam za średnie zdjęcia,ale ciągle mam problem z dopasowaniem bieli.

Stary Jeż. Światełko to 18 diod epiled w konfiguracji 1/2 cool white/red.
Marysia i chyba kupię te cree z tego co rozumiem to te niby 3W to jest zabieg marketingowy bo a w rzeczywistość to trzeba patrzeć na ile mA można puścić 350/700/1050 tak?

Pozdrawiam


65 dzień




mikstura życia dla mojej rośliny


67dzień






Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany