Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: [18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 1 miesiąc temu #51

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Tu raczej nie chodzi, o za niską wilgotność a o moją wiarę, że zraszanie deszczówką dobrze wpływa na kondycję krzaka :).
Fajnie, że krzak Cię zaskakuję in +. Chciałbym ściągnąć 1g=1w, ambitnie jednak weg był długi więc może się uda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 1 miesiąc temu #52

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
g/w? jak z tego krzaka z takim wegiem nie ściągniesz 18g to Cię znajdę i wyłapiesz kopa dużym palcem w sam środek wiesz czego :smoke:
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 1 miesiąc temu #53

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
21 dzień kwitnienia. Czas na krótki raport.
W czwartek jedzenie. 0,5l deszczówki z melasą (czubek łyżeczki) i dolomitem zostawiłem na noc potem zmieszałem to z 1l deszczówki i tym podlałem. Nie używałem nawozu bo stwierdziłem, że liście są zbyt zielone i zrobię przerwę. Dziś jak robiłem zdjęcia zobaczyłem na liściu ślady jak po przędziorze, a pod spodem dwóch mrocznych skurwieli w kolorze ciemnej kupy. Zapowiada się kolejna walka, a było już tak pięknie.
Kilka fot.
Pozdrawiam.







Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, Człowiek Nauki Fazy, techacjusz

 

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 1 miesiąc temu #54

ładnie daja twoje ledy
umnie o wiele więcej opadłych liści na niskich poziomach jest.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 4 tygodni temu #55

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
Krótki growraport ;).
28 dzień kwitnięcia, w czwartek papu, czyli nawóz + melasa + deszczówka = 1,5l. Trzy razy robione opryski olejkiem herbacianym przeciwko przędziorkom. Dodatkowo, wykonałem depilację podejrzanych liści oraz odrostów na dolę którym kariery nie wróżyłem.
Pozdrawiam :mrgreen:







Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 tygodni temu #56

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dobrze jest ! :ganja:

Oby tylko do przodu bez postoju ... ;) :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 3 tygodni temu #57

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć B)
35 dzień kwitnienia, czyli pi razy drzwi mamy półmetek flo.
Sprawy wyglądają tak, że niestety przędzior przystąpił do kontrofensywy na całym froncie. :pinch: Niedawno ta hołota niczym bolszewicy dokonała rozpoznania bojem po czym przystąpiła do akcji. Coś opryski z czosnku ani olejku herbacianego nie powstrzymują intruzów, więc sobie urywam codziennie po listku gdzie widzę pasących się narkomanów. Na pewno się nie poddaję i nie sądzę że roślina jest zagrożono, tylko męczące są już te ciągle problemy jakie się pojawiają przy tej czy przy poprzednich uprawach. Zmieniłem nawóz teraz daję biopon jesienno-zimowy o parametrach N3,6% F5,8% K6,2%. W poniedziałek podlałem wodą 0,5l, a w czwartek 1l z nawozem. Krzak w końcu zaczął pachnieć, aromat kojarzy mi się z cukierkiem o smaku coca coli. :D
Pozdrawiam :mrgreen:





Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 tygodni temu #58

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Długa droga jeszcze przed Tobą, na szkodniki może poszukać predatorów; żarłocznych roztoczy?
powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 9 lata 2 tygodni temu #59

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Przedziorki kasuja polowe plonu co najmniej. One zywia sie sokami z lisci ciagle je wysysajac wiec twoje stwierdzenie ze roslinie nic nie jest jest mylne.
Jak juz wczesniej pisalismy siegnij po sprawdzone srodki bo o 0,5g z wata bedzie ciezko wyciagnac !
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys

[18LED][1xCBD NORDLE od CBD CREW]Gabinet uprawowy Rolnika Orańskiego 8 lata 11 miesiąc temu #60

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Cześć
Dawno nie pisałem, mało lumenów dajecie więc nie czułem presji ;)
Czas kończyć
71 dzień kwitnienia 144 dzień od dnia narodzin.
W ostatnim raporcie narzekałem na przędziory, cóż nie posłuchałem się dobrych rad, musiałem na własnej skórze się przekonać o nieskuteczność moich patentów. Właściwie od spryskania jej czosnkiem roślina przestała puchnąć a włoski szczytowe zbrązowiały. Robactwo miało się dobrze, eliminowałem je ręcznie oglądając każdy liść i rozgniatając paskudztwo. Ostatni okres to tylko melasa z deszczówką i dolomitem. Kilkanaście gramów zebrałem, tak sądzę.
Właśnie zjadłem haszysz z palców oraz takiego średniego topka, czuję przyjemny delikatny haj i pełen ogar. Materiał jest naprawdę ciekawą alternatywą dla obecnych maskaratorów. Teraz chciałem ruszyć z kolejnym grow, jednak najpierw muszę zdezynfekować boksa, aby kolejny raz nie hodować też przędzirów.
Dzięki za zaglądanie i lumeny. Pozdrawiam w szczególności aktywnych obserwatorów relacji. Growlog jak patrzę na stosunek posty/wyświetlenia cieszył się całkiem sporym zainteresowanie, co mnie cieszy.

























Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany