Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie?

Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • DC Shoes
  • DC Shoes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 187
  • Zebranych lumenów: 298
  •  

  •  

Witajcie.

Mam do Was pytanie.

Jeszcze za starych czasów pamietam ze ktoś "z góry" ogarnial kwestie zakupu balastow elektronicznych bezpośrednio od producenta w Chinach.
Czy pamiętacie może kto to był i jakie były warunki zakupu?
Potrzebuje kilka szt 400/600w

Z góry przepraszam jeśli temat umieścilem w złym miejscu ale jeszcze nie ogarniam do końca nowego układu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

na Alibabie jest duży wybór produktów z Chin,w cenach producentów i ilościach hurtowych,choć nie tylko.zawsze można się dogadać.
www.alibaba.com/showroom/600w-ballast.html
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DC Shoes

Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • DC Shoes
  • DC Shoes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 187
  • Zebranych lumenów: 298
  •  

  •  

alibabe przeglądam, ale pamietam ze ktos juz to ogarniał i zapewne ma juz przetartą drogę w dyskusji z producentem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 4 tygodni temu #4

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

:) .... to chyba ja byłem... :P ... ale dopiero teraz zobaczyłem watek, ogólnie balasty bardzo dobrej jakosci, niczym nie odbiegaja od np. lumatek'a za kosmiczną cene, wtedy chinczyk kosztował mnie 70$.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 4 tygodni temu #5

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Czesc!

Podepne sie do tematu, pytanie jakie ilosci sciagales FBI w tej cenie? I czy spelnialy standardy EU bo z tymtez jest cyrk -jezeli DC'i mysli o wprowadzeniu kilku jednostek do dystrybucji na test... Zastanowilb sie nad tym dwa razy... Na codzien siedze w dystrybucji calych kontenerow 20"/40" i wiem ze z pingpongami jest cyrk nie z tej ziemi! Do tego dochodzi temat MOQ -minimal order quantities w cenie producenta, gwarancje, customs-celnicy itd!
Turasy tez produkuja na potege produkty typu -aftermarket, czyli odpowiedniki tzw oryginalow i znimi jest zdecydowanie wygodniej... Dzieki umowie jaka mamy (eu) w handlu! I droga krotsza... Jezeli po glowie chidzi solidny grow -zdecydowalbym sie na kontakt z jednym z solidnych growshopow (.....) i ponegocjowal cene hehe,

Na zrazie panowie!





Sent from my iPhone using Tapatalk
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Elektroniczne balasty z Chin - ktoś coś wie? 10 lata 4 tygodni temu #6

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Tak jak pisałem z zakupów jestem zadowolony, pierwszy zakup od chinola był wlasnie kupiony bezposrednio od producenta, sam musialem zapłacic cło, kupiłem dwa balasty i dziesięc żarówek, pierszy balast i żarówka były jako sampel, za kolejny balast i reszte zarówek musiałem zapłacić akcyze. Jesli chodzi o kontakt z działem sprzedaży to nie było problemu, miły personel z dobrym angielskim i dostepni prawie 24h. Nie mieli paypala, ale powiedziałem że chce zapłacic paypalem, i nie było problemu, zrobili na drugi dzien.
Wykonanie tak jak pisałem, estetyczne i solidne, posiadają wszelkie zabezpieczenia itd. itd.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany